Sperm testi sonucu lütfen bakın 😥

yagmurkardelen

👣нαѕвυ̋nαllα̂нυ̂ vє nι̂'мєl vєĸι̂l...👫🏼👩🏼‍🍼
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2022
1.458
750
Eşimin testine bakın kizlar doktor tekrar vermesini istemis sayisi dusuk demis laboranttakilerde hareketli var ama sayi az oldugundan inceleme yapamadik demis cokmu umutsuz haldeyiz benim gibi olup normal yoldan hamile kalan varmi? 😔

Eklentiler

• Screenshot_20231220_140501_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20231220_140501_Microsoft 365 (Office).jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 131
Hareket hareketsizde birley yazmıyorsa kötü mü eşimde böyle 🥺
Iste sperm az inceleyememislerki doktor tekrar baktirin dedi labodakilerde sperm var ama yeterli sayida olmadigindan dolayi inceleyemedik diyr
Canım başka bı yerde tekrar yaptır ona göre sonucu doktoruna göster tek bı testle kalma .
Canim yaptrcaz 1ay snra takviye falan kullanalim diyruz ama surda morfoloji bolumunde 4 yaziyor o nedemek acaba referans degerimi yoksa odami belli degil

Eklentiler

• Screenshot_20231220_140501_Microsoft 365 (Office).jpg
    Screenshot_20231220_140501_Microsoft 365 (Office).jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 118
Iste sperm az inceleyememislerki doktor tekrar baktirin dedi labodakilerde sperm var ama yeterli sayida olmadigindan dolayi inceleyemedik diyr

Canim yaptrcaz 1ay snra takviye falan kullanalim diyruz ama surda morfoloji bolumunde 4 yaziyor o nedemek acaba referans degerimi yoksa odami belli degil
İnşallah düzelir eşiniz sigara kullanıyor mu o da çok fazla etkliyormus

Bı sekılde hamile kalamazmıyım yani

Ay Allah korusun niye kalamayasiniz

Ama ben sizin yerinizde olsam ilişki oncesi bitter çikolata Türk kahvesi iciririm esime

Günlük 1 avuç kabak çekirdeği yedirieim

Bol bol nohut yediririm

Keciboynuzi kaynatir sabah akşam iciririm

Kizlar sizin yine sperm sayisi var benm hicbirdey belli degil sahada sperm bulunmus net birsey yok ben suan daha kotu durum sanirim hic umut yok gibi 😓

X