SSVD(sezeryan sonrası vajinal doğum)

arkadaşlar ben artık 37.haftamın içerisindeyim ssvd yolunda devam ediyorum ... sabırlar doğum belirtilerimi bekliyorum bakalım Rabbim ne gösterecek dualarınızı esirgemeyin.

dilek hanımın internnette var açık adresi üsküdar da diyebiilirim sadece

Sezeryan sonrası normal dogum yapanlar nasıl, nerede, herhangi bir sorunla karşılaştımı,sezeryan sonrası normal dogum yapmak için doktor ne gibi şartlar arıyor bilen varsa lüften bilgilendirsin

Ben sezeryan sonrası 2 yıl geçmişse tekrar normal dogum yapılabilir diye okudum ama bu şekilde dogum yapanlar varsa lüften paylaşalım...

Sezeryan sonrası normal dogum yapanlar nasıl, nerede, herhangi bir sorunla karşılaştımı,sezeryan sonrası normal dogum yapmak için doktor ne gibi şartlar arıyor bilen varsa lüften bilgilendirsin

Ben sezeryan sonrası 2 yıl geçmişse tekrar normal dogum yapılabilir diye okudum ama bu şekilde dogum yapanlar varsa lüften paylaşalım...

ben yapmadım ssvd yapmayı bekliyorum 37.haftamdayım tam 2yıl oldu ben sezeryan olalı dr 35. haftadan sonra senin ve bebeğin uygunluk durumuna bakıyor ve karar veriliyor.tecrübeli bir dr olması ve ssvd yi desteklemesi tabi hastanında bunu istemesi gerekli şartlar bunlar.

ben yabanci sitelerden okudum ssvd yapan cok kadin var hatta 2 ci 3cu sezeryandan sonra neden acaba turkiyede hala bu konuda ilerlemiyorlar :KK47:

ben yabanci sitelerden okudum ssvd yapan cok kadin var hatta 2 ci 3cu sezeryandan sonra neden acaba turkiyede hala bu konuda ilerlemiyorlar :KK47:

çook teşekkür ederim aminn canım :)

neden mi sezeryana yönlendirilme sonrası tr de her zaman olduğu gibi kolayına gelen ticaret anlayışı var kimse emek harcamak istemiyor , çoğu ticaret yapmak istior dr ların işte bu yüzden cnm ...

Kardeleni merak ettim normal doğum yapabildimi?
Verdacım benimde ilk doktorum elif terzi idi ve bir çok sıkıntıya rağmen normal doğumu önerdi fakat ssvd yaptırdığını bilmiyordum sevindim elif hanımın cesaretne ve tecrübesine... Ssvd yapmak isteyen ve yapan tüm arkadaşları canı gönülden kutluyorum....

hansela inşallah teşekkür ederim canım .

o kadar araştırma yaptım ki o verdiğin hikayeyi de okudum sağolasın

39+2 de beklemeye devam ediyorum , sancım nerelerde bilemiyorum :KK43: biraz sabırsızlık başladı maalesef.

X