Şu gelen mesaja bir bakar mısınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

defterimgibi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
17
8
Merhaba hanımlar, eşim dün bir uygulamada hesap açmıştı. Bu sabah eşime bir kadın oradan “Nasılsın” diye mesaj atmış. Sabah eşimin telefonuna bakınca gördüm. Eşime güvenirim, yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Kendisine sürekli yazan bir kız varmış eskiden beri, bunu bana evlenmeden önce anlatmıştı. Sabahtan beri çok üzgünüm. Durumun eşimle alakası olmadığını biliyorum ama moralim o kadar bozuldu ki anlatamam. Kızı engelledik, ama benim kafam orada ya açıp açıp profiline baktım. Amacı ne bu kadının anlamıyorum bir insan neden evli bir insana bunu yazar ya. İyi olmasa ne olacak yani? Seneler geçmiş hala yazıyor. Neden moralim bu kadar bozuldu onu da anlamıyorum eşimin suçu yok, ama benim moralim bozuk. 😒

Yazsa mıydım siz kimsiniz diye falan? Direkt engelledim ama içimde bir kurt amacı ne bu kızın yazsaydın öğrenseydin diyor ama muhattap olmamayı seçtim hem eşim hem kendim için doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum. Kimseye de bahsedemedim bu durumdan size geldim hanımlar.
Aklıma o kızın, eşimin numarasını eskiden kullanan birinin tanıdığı olabileceği de geldi yani o da olabilir. Numarasını bir iki senedir almıştı eşim.

Son düzenleme:
Sizin yazmamanız iyi olmuş, saçı çekildi diye velisini okula çağıran Pelinsu gibi, gerek yok. Yazarsa eşiniz yazmalıydı ama o neden yazmadı kafanızda net biri yoksa? Bana eşinizin kafasındaki kişi netmiş ama problem çıkarmamak için çok zorlamamış gibi geldi.

Sizin yazmamanız iyi olmuş, saçı çekildi diye velisini okula çağıran Pelinsu gibi, gerek yok. Yazarsa eşiniz yazmalıydı ama o neden yazmadı kafanızda net biri yoksa? Bana eşinizin kafasındaki kişi netmiş ama problem çıkarmamak için çok zorlamamış gibi geldi.
Evet zaten oysa bile yazmaya gerek görmedi eşim ama ben kendi içimde bir vesvese ile boğuşuyorum yani kafama takmak istemiyorum belli ki ilgi çekmeye çalışıyor kız diyorum kendi kendime.

Yani ilginç bir olay. Neden eşiniz kimsiniz diye sormadan direkt engelledi?
Bu guzel biri soru. benim anlamadigim gelen mesaj da yavsak bi mesaj fln degil, herkesin herkese atabilecegi bir mesaj? Kiskanilacak bir mesaj degil yani.
Bunun disinda scamlar cok artti. bana whatsapptan devamli tanimadigim insanlardan mesaj geliyor. Mesela bir keresinde bir kiz "yanlislikla" arkadasi yerine bana mesaj atmisti. Ama aslinda su online sevgili dolandiricilarindan oldugu o kadar belliydi ki...

Ay valla sormayın çok şükür eminim eşimden ama gerçek anlamda midem bulandı bütün gün
Anlıyorum bir benzeri başıma geldiği için iyiki görmüşsunn belki eşinde karşılık verecek arkadaşca konuşulma olacaktı çok tehlikeli şeyler aslında kadının yazması büyük ayıp bu arada kimseden çok emin olmayın kocasına güvenen yarı yolda kalır derler 😔

Merhaba hanımlar, eşim dün bir uygulamada hesap açmıştı. Bu sabah eşime bir kadın oradan “Nasılsın” diye mesaj atmış. Sabah eşimin telefonuna bakınca gördüm. Eşime güvenirim, yanlış bir şey yaptığını düşünmüyorum. Kendisine sürekli yazan bir kız varmış eskiden beri, bunu bana evlenmeden önce anlatmıştı. Sabahtan beri çok üzgünüm. Durumun eşimle alakası olmadığını biliyorum ama moralim o kadar bozuldu ki anlatamam. Kızı engelledik, ama benim kafam orada ya açıp açıp profiline baktım. Amacı ne bu kadının anlamıyorum bir insan neden evli bir insana bunu yazar ya. İyi olmasa ne olacak yani? Seneler geçmiş hala yazıyor. Neden moralim bu kadar bozuldu onu da anlamıyorum eşimin suçu yok, ama benim moralim bozuk. 😒

Yazsa mıydım siz kimsiniz diye falan? Direkt engelledim ama içimde bir kurt amacı ne bu kızın yazsaydın öğrenseydin diyor ama muhattap olmamayı seçtim hem eşim hem kendim için doğru mu yaptım yanlış mı bilmiyorum. Kimseye de bahsedemedim bu durumdan size geldim hanımlar.
Aklıma o kızın, eşimin numarasını eskiden kullanan birinin tanıdığı olabileceği de geldi yani o da olabilir. Numarasını bir iki senedir almıştı eşim.
Peki siz görünce neden engellemiş. Daha önce engelli olması lazım değil miydi? Bir de ne cesaret evli bir adama bu kadar rahat yazabiliyor. Hadi yazdı eliniz neden önüne geçmemiş siz görene kadar

Anlıyorum bir benzeri başıma geldiği için iyiki görmüşsunn belki eşinde karşılık verecek arkadaşca konuşulma olacaktı çok tehlikeli şeyler aslında kadının yazması büyük ayıp bu arada kimseden çok emin solmayın kocasına güvenen yarı yolda kalır derler 😔
Hem de ne ayıp ya. Ama evli olduğumuzdan haberi var mı onu da bilmiyorum ben o kadar rahatsız oldum ki kafam durdu. Tanınmamak için çok detay da veremiyorum ama mesaj yani yıllar sonra adamı yoklamak için yazılmış gibiydi. Ben görmesem eşim bana gösterirdi diye düşünüyorum. Ama kafam bozulmasın diye direkt engelleyedebilirdi tabi.

Peki siz görünce neden engellemiş. Daha önce engelli olması lazım değil miydi? Bir de ne cesaret evli bir adama bu kadar rahat yazabiliyor. Hadi yazdı eliniz neden önüne geçmemiş siz görene kadar
İlk kez mesaj atmıştı çünkü eşim uygulamayı yeni açtı eşim görmeden ben gördüm yani o kişinin bilgileri eşimde yoktu belli ki eşimin bilgileri o kişide varmış. Bu kadar açıklayabiliyorum. Valla ben de bilmiyorum ne cesaret? Kendime sabahtan beri bunu soruyorum.

İlk kez mesaj atmıştı çünkü eşim uygulamayı yeni açtı eşim görmeden ben gördüm yani o kişinin bilgileri eşimde yoktu belli ki eşimin bilgileri o kişide varmış. Bu kadar açıklayabiliyorum. Valla ben de bilmiyorum ne cesaret? Kendime sabahtan beri bunu soruyorum.
Aynı kız olduğunu nereden anladınız?
Bir de durup dururken neden mesaj atsın ki

Zaten nedense hep bu kızlar erkekleri rahatsız ediyor. Erkeklerin hiç bir suçu yok🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X