Sülük tedavisi

İlk kez duydum görmeye etkisi var mıdır bilemem ama fıtık için geçenlerde kayınvalide gitti. Hatta yapan kişi yıllardır kalçadan iğne olmuşsunuz orada da pis kan birikmiş onu da alalım demişti. 3 hafta geçti çok rahatım diyor.

Merhabalar sülük tedavisi yapıp birçok faydasını gören var mı? Uzağı görememe durumunu yani miyobu tedavi ettiği doğru mudur ? Bilgilerinizi aktarabilir misiniz... (Bilgisi, fikri olan yazsın)
Merhaba bende gözlük kullanıyorum. Biçok sebep için sülük oldum mucize diyebilirim. Önce hacamat ardından sülük oldum. O kadar rahatlattı ağrılarımı anlatamam. Eşimin arkadası sülüj ile gözlüğü çıkarmış bende olmayı düşünüyorum göz için faydası vardır ama illa olun demem kimisi baskasına kullandığı sülüğü baska birine kullanınca enfeksiyon kapabiliyorlar güvenilir olmaz kesinlikle çok önemli. Tabi bilmeyen bazıları olabilir direkt göze dğl şakaklara yapılıyor sülükler damarlar ordan geçiyor ya

Merhaba bende gözlük kullanıyorum. Biçok sebep için sülük oldum mucize diyebilirim. Önce hacamat ardından sülük oldum. O kadar rahatlattı ağrılarımı anlatamam. Eşimin arkadası sülüj ile gözlüğü çıkarmış bende olmayı düşünüyorum göz için faydası vardır ama illa olun demem kimisi baskasına kullandığı sülüğü baska birine kullanınca enfeksiyon kapabiliyorlar güvenilir olmaz kesinlikle çok önemli. Tabi bilmeyen bazıları olabilir direkt göze dğl şakaklara yapılıyor sülükler damarlar ordan geçiyor ya
Yani gözlüğü çıkaran olduğunu sülüğün çok iyi geldiğini duydum hacamat ve sülük eğitimi aldım hacamat yaptım ama sülük denemedim hiç sadece eğitim aldım. Gözlerim için yapmak konusunda tereddütüm var iyi gelir mi zararı olur mu diye.

Yani gözlüğü çıkaran olduğunu sülüğün çok iyi geldiğini duydum hacamat ve sülük eğitimi aldım hacamat yaptım ama sülük denemedim hiç sadece eğitim aldım. Gözlerim için yapmak konusunda tereddütüm var iyi gelir mi zararı olur mu diye.
Kendinizi eğitimini aldıysanız bilmeniz lazım illa. Yeğenimde de tavuk karası var gözlerinde ablamda yapacak yeğenime. Gözlük çıkaran çok oldu böyle kendinize yapabilecek msnz

Özellikle kadın hastalıklarında çok şifalı olduğuna inanıyorum. Hacamat+sülük yaptırdım birçok kez. Sırt ve bel ağrılarıma her zaman iyi geldi. Çok inanıyor olmama rağmen göze müdahale ettirmem. Baş bölgesine benim cesaretim yok. Anneme eğitim aldırdık kendisi hemşire o yaptığı için rahat rahat yaptırıyorum ama başkasına gidecekseniz çok iyi araştırmanızı öneririm.

Göz için kullandık annemde çok faydalı oldu, kaz ayakları kısmına ve kaş üstüne konuluyor, gözlük çıkarma meselesi dereceye göre değişir, annemde öyle bir etkisi olmadı ama göze giden damarla ilgili sıkıntısı vardı iyi geldi. Tıbbi sülük tabi ki bu amaçla üretilmiş steril olmalı.

Merhabalar sülük tedavisi yapıp birçok faydasını gören var mı? Uzağı görememe durumunu yani miyobu tedavi ettiği doğru mudur ? Bilgilerinizi aktarabilir misiniz... (Bilgisi, fikri olan yazsın)
Ss
Göz hastalıkları göz sinirleri ve yeni oluşan katarakta etkilidir en az 3seans

X