Survivor Erkekler ve Kızlar Show tv

ya sanki furkanla berkenin arası çokda iyi değil gibi, çok mu yeni çıkmaya başlamışlardı ne:hulya:
kızda gram yağ yok yanlız
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

evet chess kanımca adaya geldikden sonra başladılar furkanla berke...
tabi hakanla furkan çok yakın arkadaşlar ee biri çift olurda diğeri olmaz mı..
heralde çift olarak sona kalmayı amaçlıyorlardıboshayallersmile

oğuzhanı tip ve hareketlerini süper mario oyun karakterine benzetiyorum gamyoncuiremsu
ama onun gibi süper değil malesef ...
bir de aydın ne kadar ikili oynuyormuş..hiç de anlamadı kimse hakanlara ayrı
oğuzhana ayrı konuşuyor bu adam..

evet chess kanımca adaya geldikden sonra başladılar furkanla berke...
tabi hakanla furkan çok yakın arkadaşlar ee biri çift olurda diğeri olmaz mı..
heralde çift olarak sona kalmayı amaçlıyorlardıboshayallersmile

oğuzhanı tip ve hareketlerini süper mario oyun karakterine benzetiyorum gamyoncuiremsu
ama onun gibi süper değil malesef ...
bir de aydın ne kadar ikili oynuyormuş..hiç de anlamadı kimse hakanlara ayrı
oğuzhana ayrı konuşuyor bu adam..

aydın şu çimadam gibi olan mı, kafası sarı sakalı beyaz olan
bence o adamda aşağılık komplexi var ya
bende hakan kadar yakışıklıyım bende hakan kadar güçlüyüm bende yarışmayı kazanabilirim diyo, ezik ya

erkeklerde işler karışmış baya yazık hakana çok yükleniyolar hem biz sana mecburmuyuz diyolar sonrada oguzhan yüzünden yarışmayı kaybedincede hakan yarışsaydı ya aç kaldık diyolar aydın oguzhan ne kadar sinir oldumsize hem ikili oynuyolar hemde karşılarındakini suçluyolar gerçi onlar yakında ne hakanı ne kemali nede emini ord abırakırlar hepsini gönderecekler ogrubun hepsi sinsi çünkü yazık ediyolar digerlerine

dün izledimde
bn suçu hakanda da buldum
bnce oynanamamsında ki tek sebep furkanın yollanması ve bakın bn oynamazsam bn olmazsam siz bi halt edemezsinzdi bana göre
kendisi bi oyunda emin yanlış anldı ouyunu bıraktı die takımı sattın dedi
bnce aynısı bu sefer o yaptı
tamm bn oğuzhanı aydının yaptıklarınıda doğru bulmuyorum ama hakan da pek masum değil
ada konseyinde bn orda baygındım siz bnm tuttuğum balığı yiyordunuz dedi bn yine size tutuacam dedi
karşı taraf ne kadar stratejikse hakan da bi o kadar bnce
bn zaten hep şunu savunmuşumdur erkekler kadınlara göre daha dedikoducu ve onların dedikoduları daha kötü die
hep birlktede görüyoruz izliyoruz zaten
bn orda en çok metine üzlüyorum
ve onun iyi niyetli olduğunu düşünüyorum
kızlardan bnce önce berke gitmeliydi ama kısmet ezgiyeymiş
ama ödül süperdi bayıldım walla

valla ben şuan için yarışmayı sarı seda kazansın istiyorum, dangıl dungul gibi saf gibi görünüyo ama öyle değil, herhalde tarzı öyle, ama bana en samimi olan oymuş gibi geliyo şimdilik,:hulya:

ama şuda bi gerçekki oğuzhanla aydın gerçekten sinsi, bence gerçek hayatta da öyleler, öyle izlenim aldım, ayrıca sinir ve gıcıklar bence, ihsanında 3 hafta elenemicek olmasına üzüldüm, ihsanda bence allahın heybet verdiği ama başkada bişey vermediği, kendi karakteri ve aklıyla haraket edemeyen, olmasada olur erkeklerden:hulya:

dün izledimde
bn suçu hakanda da buldum
bnce oynanamamsında ki tek sebep furkanın yollanması ve bakın bn oynamazsam bn olmazsam siz bi halt edemezsinzdi bana göre
kendisi bi oyunda emin yanlış anldı ouyunu bıraktı die takımı sattın dedi
bnce aynısı bu sefer o yaptı
tamm bn oğuzhanı aydının yaptıklarınıda doğru bulmuyorum ama hakan da pek masum değil
ada konseyinde bn orda baygındım siz bnm tuttuğum balığı yiyordunuz dedi bn yine size tutuacam dedi
karşı taraf ne kadar stratejikse hakan da bi o kadar bnce
bn zaten hep şunu savunmuşumdur erkekler kadınlara göre daha dedikoducu ve onların dedikoduları daha kötü die
hep birlktede görüyoruz izliyoruz zaten
bn orda en çok metine üzlüyorum
ve onun iyi niyetli olduğunu düşünüyorum
kızlardan bnce önce berke gitmeliydi ama kısmet ezgiyeymiş
ama ödül süperdi bayıldım walla

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisvereliniortak

ayy hakana çok üzülüorum bende yaaaa..
nasıl yalnız bıraktılar hakanı..
dgrleri gerçketen nekadar sinsilerrr yaa izlerken gerildim vallaaaaa...
kızların adasını begeniorum..
dostluk var orda gerçekten

valla ben şuan için yarışmayı sarı seda kazansın istiyorum, dangıl dungul gibi saf gibi görünüyo ama öyle değil, herhalde tarzı öyle, ama bana en samimi olan oymuş gibi geliyo şimdilik,:hulya:

aynen yaaaaaa sarı sedayı bende çok seviorum....

hem hakanı eleyeceğiz diyorlar hem hakan yarışmaya katılmadı diye ağlıyorlar, hakan gitse ne hale düşeceksiniz görün:teytey:

aydın şu çimadam gibi olan mı, kafası sarı sakalı beyaz olan
bence o adamda aşağılık komplexi var ya
bende hakan kadar yakışıklıyım bende hakan kadar güçlüyüm bende yarışmayı kazanabilirim diyo, ezik ya

evet çim adam gibi olan aydınsempatiksalakcinni
gerçekden garip birisi gözünü hırs bürümüş ...var mısın yok musunda da
hırsından dolayı az bir rakamla ayrıldı adam yüzbinleri reddetmişdi :bbo:
erkekleri hiç samimi bulmuyorum..hakanda kendisinin kazanacını felan düşünüyor:1closedeyes:..
ama bencede kızlardan sarı seda kazanmalı en doğal ve kendi gibi olan o...
oyunlarında hakkını verdiğini düşünüyorum.

furkan berkenin neyini sevmiş anlamadım. itici geliyor benim gözüme.
Bu gizem bence saman altından su yürütenlerden.güzel kızda mimikleri bi tuhaf :tomato:
ama ben başağı çok sevdim çok sempatik.
başakk şakşakşak, başak şakşakşak...
aklinialirimsmile

bu yarısmada bence kazanmayı en cok kızlar hakettı
zıra erkekler becerıklı bır kac kısı sayesınde hem karınlarını doyurdular hem de yarısmaları kazanıp odellerı aldılar
ama kızlar bırlık olarak buyuk bır azımle herkes ustun performans sergıleyerek kazandı
hem de yedıklerı sadece yengec ıle
erkekler gıbı bırkac kısı uzerınden odul yemedı

ayrıca dun aksam kı dokunulmazlık oyunu bana gore cok zordu
kızların kapasıtesını asacak bır yarısma oldugu en basından bellıydı ama yıne de hıc oyunu bırakmadı kızlar cok ıyı asıldı
erkeklerde emın'ın hakkını yememek lazım adam etlıye sutluye dokunmadan uzerıne dusenı yapıyor ve susup oturuyor efendı gorundu dun gozume
hakan evet arkadasına yapılan kalleslık sebebıyle dagıldı resmen cok kotu oldu ama dun kı tavırları da cok yapmacıktı
gıtmeseydın kardesım ıkıncı kez balık tutmaya
hem yarısta sekerın ıcın yarısmıyorsun sonra yalnız kaldım dıye mıllete balık tutuyorsun

kızlar kazansın ıstıyorum ama hepsı kazanamayacagına gore
en cesur ve becerıklı olarak amazon seda ıle en hanımefendı ve azımlı basak arasında cekısmeyle bu yarısma bıtsın ıstıyorum

metini degiştirdiler oguzhan milleti nasıl karıştırmış baksanıza yok adalar birleşince onlar dörtlü olup sizi eliycek demiş herkese digerleride oyüzden hakanlara ters gitmeye başlamış kemal diyoya sadece bir kiş ortalıgı karıştırdı diye boşuna degil yani kemale katılıyorum bende oguzhanla aydın onlarıda oyuna getirip adadan göndersinde akılları başlarına gelsin ihsanın ertanın ve metinin

metini degiştirdiler oguzhan milleti nasıl karıştırmış baksanıza yok adalar birleşince onlar dörtlü olup sizi eliycek demiş herkese digerleride oyüzden hakanlara ters gitmeye başlamış kemal diyoya sadece bir kiş ortalıgı karıştırdı diye boşuna degil yani kemale katılıyorum bende oguzhanla aydın onlarıda oyuna getirip adadan göndersinde akılları başlarına gelsin ihsanın ertanın ve metinin

ihsanı gönderemiyolar ki ya, 3 hafta elenmicek, karakter yoksunu, en sevmediğim, gereksiz bi tip adada ihsan:hulya:

X