Saç Rengi ve Saç Boyama Tarçın bakır ve Açık karamel karışımı

lorealin koyu kumral akaju diye bi rengi var, bi kere bunu boyamıştım bakır oluyo o da, bi bak istersen hoş bi renkti çabuk da akmadı

ben de emin değilim ten rengime nasıl duracağı konusunda, çok renksiz kaldım ondan koyulaştırmayı düşünmüştüm.. iki farklı marka konusunda forumda okudugum kadarıyla bişey olmuyodu ama hiç denemedim, bakır turunculuk verir bence çağlanın saçındaki gibi olmaz gibime geliyo, ben loreal 7.44e boyamıstım resmen turuncu cıkmıştı..

koyu kumral akajuyu diyosun sanırım, ona da baktım ama turuncu olur diye elemiştim, nasıl çıkacağını da bilemiyoki insan

tonu güzelmiş ama ben bu kadar açılmışken saçlarım yavaş yavaş koyulaştırmak istiyorum yani koyudan kastım da renk versin biraz daha.. kararsızlık çok fena ya

loreal casting de amber bal var 734 ona karar vermiştim ama son anda burda olmadığını farkettim.. başka markalarda da yok o renk, kendim de elde edemem sanırım

imageshack sitesine gir, brows de resmi seç, yükle de sonra, çıkacak sayfada doğrudan link diyo onu kopyala buraya yapıştır:)

ben karar verdim :)
palette kumral bakırın yarısı, açık karamelin tamamı, 1/4 tarçın bakır
nasıl formül?kaydirigubbakcemile3

epey açıkmış saçların, tenin açık, açık renk istiyosan bakırlı bişey olsun bence
ben 6-7 sene kızıl viyole kullanmıştım herkes bayılıyodu rengine, içerde siyah dışarda da morumsu bi kızıl yansıyodu
değiştirmek istedim, bi başlayınca istediğine ulaşana kadar hasta oluyosun

formul harikaymış herşeyden katmışsın:) umarım istediğini tutturursun, ben de istediğim rengi buldum da resim olarak:) tonunu falan bilmiyorum bi yollasam bakarmısın

gönderdim 2 tane:) bi de işte çağlanın rengi var aslında forumda da varmış ama telle konustugu gibi durmuyo renk...

çağlanınki için voila 6.8 koyu karamel demişler

forumdan buldum;

çağlanın ropörtajını okumuştum..önce bıkaç ay karamel yapmış.sonra ustune küllü kumral ile geçmiş ama kuaförü kullü kumralın içine karemelde karıştırıormuş .

yazmışlar bakırlıktan hiç bahsetmiyo.. kuaföremi sorsak ya

X