Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları tatlı kuşumun ,tatlı cicişleri

cimg0544k.jpg

w640.png

Hepsi çoooooookkkkkkkkkk tatlı bayıldım ya,sağlıklı mutlu günlerde giysin bebişin inşallah.İşveli cilveli bi kız olsun yerimseniben

hepsi çokk çokk güzel cnm özellikle elbiseleriniz benimde bebeklik elbiselerim duruyo benim kızımda annesinin elbiselerini giycek...güle güle giysin bebeğin

çok güzeller hepsi canım ...allah mutluluk ve sağlık ile giymeyi nasip etsin ...:))
hayırlı ve iyi bir doğum dilerim..sağlıkla inşallah :)

Sedacım allah ıyı gunlerde gıydırmek nasıp etsın..Sagsalım kucagına al ınsallah.Hepsi birbirinden güzel...

hastane çıkışlarımız netten aldım

bunun pembesini 18parça
pr_01_1383_max.jpg

bununda lilasını 6parça
1432-Lacivert.jpg

öncelikle hepsi çok güzel aldıklarınızın güzel günlerde giydirin inşalallah cicilerinizi. bunları hangi siteden aldınız çok güzeller. bende oğluma alttaki gibi bir takım olmak istiyorum.

seda canım bayıldım aldıklarına hepsi birbirinden güsell canım bunlar genelde kaç aylık bide şu arkadşına yaptırdığın tavşanlı bere takımı arkadşın dışarı yapıyormu yoksa sana özelmi yaptı canımm meleğin inşallah iyi günlerde eskitir bunlarıı son bişe şu ayakkabıları hangi siteden sipariş verdin canım benim bulunduğum yerde hiç bişe yok bende genelde netten alışveriş yapıyorum bende o ayakkabılardan bakıyım kızıma:))

öncelikle hepsi çok güzel aldıklarınızın güzel günlerde giydirin inşalallah cicilerinizi. Bunları hangi siteden aldınız çok güzeller. Bende oğluma alttaki gibi bir takım olmak istiyorum.
alttaki takımı bebekmarket.comdan aldım canım

seda canım bayıldım aldıklarına hepsi birbirinden güsell canım bunlar genelde kaç aylık bide şu arkadşına yaptırdığın tavşanlı bere takımı arkadşın dışarı yapıyormu yoksa sana özelmi yaptı canımm meleğin inşallah iyi günlerde eskitir bunlarıı son bişe şu ayakkabıları hangi siteden sipariş verdin canım benim bulunduğum yerde hiç bişe yok bende genelde netten alışveriş yapıyorum bende o ayakkabılardan bakıyım kızıma:))
canım çoğunluğu 3-6ay
bir kısmı 9-12ay
az birazda 0-3ay var işte ama 0-3aylar 1ay kullanılıp sonra küçülüyormuş herkesten bunu duydum onun için çoğunluğunu 3-6ay yada 3-9ay aldım
takımı kkda busanise arkadaşım var ,benim arkadaş listemde ekli ordan ulaşabilirsin canım herkese yapıyor ve eli çok güzel
ayakkabılarıda gittigidiyordan aldım oceancım 12ytlye

[ı]:nazar:hepsi çok güzelllll...güle güle giyinsin bebişin:nazar:[/ı]

sağol canım

X