Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

bitter rengini benim bir arkadaşım denedi.renk ilk once mavi-siyah oldu bizde şaşırdık fakat birkaç yıkama sonunda renk bittere döndü .ama şunu sölyiyim eğer amacın koyu kestane tonlarında bir renk elde etmekse bitteri deneme. çünkü gerçekten koyu kestaneden daha sert bi renk çıkıyo .zaten casting serisinin koyu kestanesi diğer markalara göre dahasert bi ton . nerdeyse siyah gibi duruyo .çok fazla akmadığı için de pek bi renk değişimi olmuyo..sen en iyisi kestaneyi dene senin istediğin renge daha uygun olur .inş. memnun kalırsın.

teşekkür ederim canım.forumdan bi arkadaşta kızıllıkların kapanması için sadece boyalı yerleri içide yeşillik olan bi kahveyle boyaman lazım yoksa kapanmaz ,bide dipten çıkan saçlarını boyama gene saçın çıktıkça ton farkı oluşur dedi, halbuki ben kestane hepsini kapatır diyodum,moralim bozuldu:KK5:

yani ben seni yanıltmak istemem tabi..benim saçımda daha önce sellectıve in koyu kestanesi vardı ama çok kötü akmıştı .saçımda yer yer kızıl kahve tonlar oluşmuştu .bu boyayı komple saçıma uyguladım bana bir zararı olmadı eğer çok endişe ediyorsan güvendiğin bir kuaföre danış derim ...en azından aklında soru işareti kalmasın.

kızlar forumda milyon tane konu okuduktan sonra loreal casting 730 bal köpüğü ile boyamaya karar verdim. daha önce saçlarım kızıldı, çok güzeldi. bir anlık bunalım anında gittim açtırdım saçlarımı ve çok açık bir sarı gibi karamel yaptırdım. tabi sonuç iğrenç yıpranmış yanmış saç. kestirdim ve bir süre bakım yaptım yağlarla. saçımı daha çok yıpratmayacak şekilde boyamak istedim. bitkisel mi amonyaksız mı derken loreal da karar kıldım. bal köpüğü renginden memnun kalmayan bir çok arkadaş gördüm ama almıştım artık. az önce boyadım ve ben bile inanamadım. o semsert keçe gibi saçlarım yumuşacık ve parlak. saç bakımı ve boyama için özel günlerle ilgili forumda aycangül arkadaşımızın topiğini takip ediyorum. sonuçlarımın büyük kısmını ona borçluyum da diyebilirim.

eğer saç renginiz açıksa ve bakım amaçlı boya istiyorsanız loreal süper. koyu renkleri çok koyu oluyormuş haberiniz ola.

Arkadaslar bu markanın 550 şarap kızılını kullanan oldu mu diğer boyalarda oldugu gibi çok çabuk akıyor mu?

Arkadaslar bu markanın 550 şarap kızılını kullanan oldu mu diğer boyalarda oldugu gibi çok çabuk akıyor mu?

Ben boyadım;ancak doğal saç rengimin üzerine boyadım.Çok koyu bir kızıldı.Işıkta kızıllığı belli oluyordu.Akma konusunda da bir sıkıntı yaşamadım.

kızlar size bir sorum olcak.. ben730 balköpüğü boyuyodum zemin açık oldugundan biraz daha açılıyordu sarımsı hal alıyordu 1-1.5 ayakadar. sonradan ben koyulastırayım dedim 560tı sanırım tam emin değil buzlu mocha sanıyorum onla boyadım ama etekten ( ense saçlarımdan baslayarak) yıkadım üstler 20 dk altlar 40a yakın bekledi ve renk farkı oldu.. üstlerim açıldı altlar ona oranla o kadar açılmadı koyu kahve belki orta gibi kaldı.. sımdi diplerde geldi tabi.. ama ben koyulastırmak istemyorum. acıcı özelliği de yok diyorlar.. ben etekleri ve diplerimi boyucam sadece.. 1 ay sonra komple boyucam renk farkını gidermek icin. kaç numarasını önerirsiniz ?

bu boyayı epey önce kullanmıştım ilk çıktığında ama saçımda hiçbi değişiklik yapmamıştı sizin saçınıza nasıl tutuyo ? çikolata karemel rengini çok beğeniyorum ama yine aynı şey olur diye korkuyorum oksidanı mı değiştiriyosunuz napıyosunuz ?

bugün boyadım saçalrımı 200(siyah) ile.
ilk izlenim olarak memnun kaldım.
çünkü daha önce siyaha boyadığımda boya saçlarımı çok sertleştirmiş ve yıpratmıştı.
oysa şu an yumuşacık saçlarım.
korkunç bi koyuluğu da yok.
gayet güzel bi sayah oldu.
ben memnun kaldım.
ama daha sonra akar mı, kaç yıkama dayanır henüz bilemiyorum

loreal castıng in kahve tonu isdeyenlere en güzeli 530 sıcak çikolata arkadaşım dün boyadı bende zamanı gelince hemen boyuyacağım 5 35 çok kızıllı oluyor haberiniz olsun turuncu gibi sadece son nosu 5 sıcak çikolatanında 0 yani daha yoğun kahve kırmızılık yok pınar altuğun saç rengi oldu zeminide çikolata kahve tarzıysı en son küllü kumral boyamışdı benim gibi matlaşdı saçı beğenmedi 530 harika bir renk tavsiye ederim

bu arada bu boya ile saçını boyayacaklara tavsiye diplerinizin açık olmasından şikayetçiyseniz yani saç uçlarınız artık boyamakdan koyulaşmışsa ilk olarak castıngle dip boya yapın 10 15 dk bekleyin sonra hızlıca asaları boyayın tarakla 5 10 dk da uçlarda bekleyin renk farkı tonu olmuyo direk asadan beklemeden dümdüz boyanırsa renk tutmuyo haberiniz olsun :KK34:

Son düzenleme:
bu arada bu boya ile saçını boyayacaklara tavsiye diplerinizin açık olmasından şikayetçiyseniz yani saç uçlarınız artık boyamakdan koyulaşmışsa ilk olarak castıngle dip boya yapın 10 15 dk bekleyin sonra hızlıca asaları boyayın tarakla 5 10 dk da uçlarda bekleyin renk farkı tonu olmuyo direk asadan beklemeden dümdüz boyanırsa renk tutmuyo haberiniz olsun :KK34:

kızlar peki bu casting boya beyazları kapatabiliyor mu
bende beyaz çok

ben buzlu kakaosunu kullandım renk güzel çıktı ama biraz daha açık olmasını beklerdim.

Belki de aktıkça rengini bulur
beyazlarım olmadığı için bilemiyorum ama beyazları nasıl kapatır:79:

merhaba arkadaşlar
röfleli olan saçlarımı kuaförde boyattım ve kızıl turuncu birşey olmuştu :KK43:

bende 1 hafta gecmeden bari zarar görmesin diyerek loreal casting bal köpügüne boyattım
sonuç ben ce harika..
çünkü kesinlikle yıpranmadı ve yumuşacık oldu
rengi süpper değiştirmedi ama sanırım 1 kez daha boyarsdam tamamdır
bundan başka boya kullanmam sanırım

En Büyük KKİlk resminizdeki gibi oldu benimde saçlarım koyudan açınca palette ile ve tavsiyenizi dinleyerek loreal casting bal köpügüne boyucam umarım aynı saçı elde ederim harika olmuş güle güle kullanın...

geçen yıl gaza gelip 200 siyaha boyamıştım. hiç sertleşmedi saçlarım, başta çok güzeldi herşey.
ama uzun süreli olmadı rengi. siyah olmasına rağmen aktı gitti.

merhaba. saçım orta kestane ne açık ne koyu. ama daha yogun ve koyu bir renk istiyorum ben. sureklı boyamakta istemiyorum.akıncaki görütüsü çok mu kötü olur? istediğim iki ton var biri buzlu kakao Recenzja L'Oreal Casting Creme Gloss - YouTube şurada bayan bu rengi kullanmış tam burda gözüktüğü gibi mi? koyu bir ton mu yani. bırde 400 numara hakkında ne düşünüyorsunuz?

merhaba. saçım orta kestane ne açık ne koyu. ama daha yogun ve koyu bir renk istiyorum ben. sureklı boyamakta istemiyorum.akıncaki görütüsü çok mu kötü olur? istediğim iki ton var biri buzlu kakao Recenzja L'Oreal Casting Creme Gloss - YouTube şurada bayan bu rengi kullanmış tam burda gözüktüğü gibi mi? koyu bir ton mu yani. bırde 400 numara hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kızlar bir de bitter çikolata nasıl bir renk olur ki?siyah mı oluyor cidden.

bende dogal siyah gıbı dursun istiyorum ve yıpranmasın hangı marka amonyaksız boyayı tavsıye edersınız garnıer shcvarsgof loreal ?çok acilll fikire ihtycm var

X