Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

Kızlar benim saçım koyu kestaneydi ama aşırı koyu değildi parlaktı güneşte kestane gibi duruyodu. geçen ay saçımı loreal ultra açıcı doğal kahve 5.1 olan boyaya boyadım.. eski rengime dönmek istiyorum.
bu boya koyu oluyomuş... hangi rengi yapmam lazım kestane mi açık kestane mi ?

kızıl-siyah rengini kullanıyorum, daha öncesinde ise siyah rengini kullanmıştım. ikisinden de memnun kaldım 28 yıkama filan değil çok daha uzun süre etkili.

kızlar benim de saçım koyu kahve.saçımı boyamak istiyorum ama aradığım renk kızıllık içermeyen ışıltılı,tatlı bi kahve.Bu rengi tutturabilmek için Loreal casting serisinden hangi renge boyayabilirim CADIARZU ???

kızlar ben de dün aldım bu boyadan ve boyadım saçlarım yumuşacık oldu ve kokusuna bayıldım gerçı beyaz kapatmada yetersiz kalıyor ama saçlarımın bu yumuşaklıkta olması benı ıkna etti ayrıca pek bı parlatıyor bu arada kaşımı da boyadım aynı boyayla ıyi oldu tavsıye ederim

Merhaba arkadaşlar,ben kolestonun koyu kahvesine boyamıştım saçlarımı.ılk önce siyah oldu saçlarım.Sonraları ise açıldı hemen.Loreal castingin her tene uygun diye övdükleri(reklamlarda)Bitter siyahını kullanan ya da bilen var mı?Nasıl bir renk acaba?

Ben çok uzun zamandır bu seriden Çikolata Karamel kullanıyorum, çok çok memnunum. Uzun yıllar değiştirmeyi düşünmüyorum. Çok parlak bir renk ve güneşte altın gibi parlıyor.
Herkes hayran diyebilirim.

Doğal rengim kumraldı. Ten rengim de buğday.
Çok seviyorum bu boyayı çok. Üstelik yıpratmıyor, dökülme olmuyor. Kokusu genzimi yakmıyor boyarken.
hihoyyyt

Teşekkürler.Peki kutunun üzerindekinin aynısı oluyor mu,çok beğendim.Hemen akmıyor değil mi April?

kızlar bu boya beyazları kapatıyor mu bilgisi olan var mı ? bir de 28 yıkayamaya kadar dayanıklı ne demek ? yani 28 yıkamadan sonra boya akıyor mu

28 yıkamaya kadar parlaklığını korur filan demek istiyo canım..yani 28 yıkama soora yokolup gitmiyo saçtan...

kızlar bu boya beyazları kapatıyor mu bilgisi olan var mı ? bir de 28 yıkayamaya kadar dayanıklı ne demek ? yani 28 yıkamadan sonra boya akıyor mu

iyi kapatmıyor dediler yoksa bende istiyordumm almayı...onca boya denedim beyazları iyi kapatan vital oldu...

selam kızlarrr
bugün uçları yoğun platin olan saçımın üstüne loreal casting 730 bal köpüğünü denedim harika ne bi kötü koku ne yanma ve 20 dkda harika oldu saçlarım....
kozmetikçideki bayan sarılar alttan yıkandığında çıkacağı için 2-3 hafta sonra tekrar boya dedi o zaman daha güzel oturur dedi valla kesinlikle çok memnun kaldımmm

bıraz evvel Loreal Casting Saç Boyası ıle sacımı boyadım 535 numara ıle ınanılmaz guzel bır renk ve ınanılmaz dogal

Son düzenleme:
saçlarım kestane castingin sadece bi ton saç rengini değiştirdiğini bildiğim halde koyu kumral çok hoşuma gitti aldım boyamadan önce oksidan sütüyle açmama rağmen yinede tutmadı hatta saç rengimi koyulaştırdı oksidanla açmadan önceki haline döndü sanki boya değilde bakım yapmısım gibi parlak ve sağlıklı görünüyo:umursamaz: amonyaklı boyalarla saçlarımı açıp tekrar casting denemeyi düşünüyorumturkbayragi

saçlarım kestane castingin sadece bi ton saç rengini değiştirdiğini bildiğim halde koyu kumral çok hoşuma gitti aldım boyamadan önce oksidan sütüyle açmama rağmen yinede tutmadı hatta saç rengimi koyulaştırdı oksidanla açmadan önceki haline döndü sanki boya değilde bakım yapmısım gibi parlak ve sağlıklı görünüyo:umursamaz: amonyaklı boyalarla saçlarımı açıp tekrar casting denemeyi düşünüyorumturkbayragi

kesinlikle bakım yapmıs gıbıolumunekankayizsmile

bende senin gibiyim o renkler arası karar veremiyorum::KK43: bitter çikolatayı hiç denedinizmi acaba benim saçınmda platin röfle vardı üstüne hep kumral tonları boyadım ama akıyo oyuüzden koyu boyamaya kararverdim daha geç akar diye.... sizce?

arkadaşlar kumrala bitter çikolata çokmu koyu deneyen varmı? lütfen yardımcı olun simsiyah karaböcek olmayım:KK43:

harika bende tam saçlarımı boyayacaktm iyi ki görmüşüm burayı
sağolun kızlar a.s.

kızlar bu boyayı daha önce arkadasım kullanmıştı koyu kumraldı sanırım aldığı renk.sonuc : kendi saç rengiyle aynı acıkcası farkı hissedemedik çok şaşırdık saç hiç boyanmamış gibiydi parlaklık bile vermedi.bi daha kullanmadı bu boyayı alırken renk seçimine dikkat edin :)

slm arkadaslar benım sacım sarı acma boyama seklınde ama dıplerım geldı kuafore gıtmedım daha kendım dıplerını acmayı dusunuyorum daha oncede yaptım genede bır sorayım.dıplerım bır barmak uzunlugunda uzadı koyu uclar sarı dıpımı acıcı boyalarla acmak mumkunmu kac no olabılır daha sonra kullıyle turunculugu yok edıcem

X