Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

kına ile bilgisi olan cevaplasın bu sorumu :) bn 4-5 ay once kına yakmıştım saçıma bildiğiniz yeşil kına, bayaa aktı yani dipleri iyice cıktı , saçım açık renk degil diye belli olmuo dikkat etmeden. acaba bu amonyaksız boya bu halinde boyarmı saçımı ? bilemiyorum bn de, kına ustune hiç boyamadım saçımı ne zmn boyanır hiç bi fikrim yok.

bende daha önce kuaförde patlıcan morunun üstüne kırmızı balyaj attırmıştım.2 hafta geçmedi saçım eski kumral haline döndü.castingle boyadım nar kızılı rengini 2 .yıkayışımda biraz aktı ve bir daha akmadı.boyayalı 1 ay olmuştur sanırım.hala saçımda kızıllık var.bence de güzel bir boya.tabi şu palettenin yeni serisini denicem kızıl saçlar için olanını.onu da merak diyorum.ikisinin arasında bir seçim yaparım artık.

sevgili elenor;
çok kötü bir imla ile yazmışsın, biraz dikkat edebilirmisin lütfen...
teşekkürler

nedemek canım siteye üye olupda tek mesagınla beni uyardıgın için tesekkür etmeliyim sanırım sana sengözlerimebaksanab haklısın aslında ama..neyazıkki msnde falan insan böyle yazmaya alişiyor.yinede dikkat ederim artık

ben 3 aydan fazla bi zamndır kullanıyorum bu boyayı.. teyzem yurt dısından getirmişti
sarısan döndüğüm içinde 15 günde 2 kez boyadım başta.. daha sonrada 25 gün civarında sürelerle boyadım saçlarımı .. yeterli olmuştur umarım

tesekkür ederim cnm..evet cok makbule gecti çünkü bende saçımı yeni boyamış olmama rağmen,dahada koyulaştırmak istiodum.ama amonyaksız bile olsa yıpratmasından korkuodum.nekadar olsa boya düşüncesiyle.o yüzden deneyen birinden fikir almak istemiştim saol yenidena.s

Son düzenleyen: Moderatör:
quardianqel, 730 bal köpüğü güzel bi renk bence..koyu sarımsı ama sanırım biraz turunculuk var içinde.tam bal köpüğü yani. sitesinden renk yansımalarına bi bak istersen.

Casting Creme Gloss hair colour by L'Oréal Paris for a glossy colour and beautiful shimmering tones

orda boya kutuları resminin hemen üstünde 'all casting creme gloss shades' butonu var.ordan yansımasına bakabilirsin canım.ben markette kutusunada bakmıştım,onun üstündeki renk gecisleriyle hemen hemen aynı..

kızlar buarada ben bu boyanın hastası oldum resmenkaydirigubbakcemile2 küllümango arkadasım belki kızcaksın bana ama ben yine boyadım saçımı dayanamadım:eek:

en son 2 bucuk hafta önce fln 700 kumrala boyamıştım.hoşuma gitmişti ama sanki daha koyu bişeyler istiodum.bi arkadaşımın koyu kestane çıtçıtlarını tutmuştum kafama ve çok yakıştığını farketmiştim.ve 2 gün önce dayamayıp boyadım:) 400 kestane aldım budefa..ve sonuç mükemmelhihoyyyt saçlarım hiç yıpranmadı hatta hiç olmadıkları kadar ışıl ışıllar şuan.yani bu boya gercekten baya parlaklık veriyor ama doğal bi parlaklık:) yanliz dediğnz gibi kutudakinden daha koyu cıktı hatta baya siyah gibi oldu yani.ama ben bayıldımmm:dance: cok yakıştı bu renk bana herkes aynı şeyi söylüo çok mutluyum yani suan anlatamam.anlık bi cesaretle bukadar kısa zamanda bi kez daha boyadım ama gercekten kaliteli bi boyaymış.cok tesekkür ediorum sana yeniden küllümango vala en sonunda saç rengimden gercekten cok memnunum ve duacınım:Saruboceq:sırnaşık şey

ha bde 400 kestane,siyah kadar koyu cıktı diorum ama okuyanlar korkmasın.akmaya meyilli doruo:) zaten 2-3 yıkamada ancak oturdugu yazılmıştı.. sonuc şudurki ben boyamı buldum wala aksada bunu kullancam artık.kuaförlere onca para kaptırmaya son:enbuyukkk: buarada dün kuaförümle karsılastık yolda bayıldı saçımın rengine :roflol:sositososito

ya saçlarınızı evde nasıl boyuyorsunuz nolur yardım edin?
ben ilk defa boyucam ama talimattan bişey anlamadım.
naturel colors aldım oda bitkisel boya,içinde fırçasını bulamadım?şampuan gibi sürüp karıştırcakmıyım napıcam?

ya saçlarınızı evde nasıl boyuyorsunuz nolur yardım edin?
ben ilk defa boyucam ama talimattan bişey anlamadım.
naturel colors aldım oda bitkisel boya,içinde fırçasını bulamadım?şampuan gibi sürüp karıştırcakmıyım napıcam?

cnm kesinlikle tek basına boyama bence.ya bi arkadasından yada annenden yardım iste o boyasın sana.hayır tatlim öle şampuanlıo gibi boyamıcaksınız.bak şimdi sen otur annenin önüne, hani kuaförde fön cektiriken önce en altlardan başlayıp tutam tutam ayırırlarya aynen öyle. en alt ense tutamlarını ayırın saçının, o sekilde bir fırcayla boyamaya başlayın. yavas yavas yukarıya dogru tüm sacını aynı şekilde boyayın en son bütün saçı şöyle bi ovalayın boya karıssın iice ve sacını topuz yap.kutuda yazan süre kadar bekle ve yıka bukdr süprizzzzz buarada kutudan fırça cıkmadı demişsin. genelde cıkmaz zaten canım.evdeki bi yumurta fırçasını kullanabilirsin.hatta en iisidr.bi tanesini feda et bunun için yada dısardan al.hersey 1milyoncularda dolu var zatena.s

bende igrenc havuc rengini yok etmek icin koyu kahve aldim yarin yapacam bakalim

iki aydır loreal casting çikolata karamel tonunu kullanıyorum merak edenler için anlatayım gerçekten süper bir renk ortaya çıkıyor ama ben bu ay koyu kahve yapmayı düşünüyorum koyu renkler daha çok hoşuma gidiyor çünkü. tereddütte olanlar rahatlıkla kullansınlar süper bir boya gerçektende benim saçlarım yaptırdığım röfleler ve açıcıların etkisiyle çok yıpranmış durumda olduğu halde saçımı bu boyayla boyadığımda saç kremine bile ihtiyaç duymadım yumuşacık ve pırıl pırıl oldu saçlarım bi de satın aldığım parfümericideki satış görevlisi bir çok bayanın bu boyayı sadece saç bakımı yapmak amacıyla aldığını söylemişti bana çok saçma geldi tabi inanmadım ama saçımı boyadığımıda anladım haklı olduğunu bi boyanın çok ötesinde bir ürün şiddetle tavsiye edilir ancak tek olumsuz yanını söylemeden geçmiyim beyazları kapatma konusunda çokta başarılı değil. kötü de değil ama tamamende kapatmıyor ama yine de denemeye değer bir ürün

iki aydır loreal casting çikolata karamel tonunu kullanıyorum merak edenler için anlatayım gerçekten süper bir renk ortaya çıkıyor ama ben bu ay koyu kahve yapmayı düşünüyorum koyu renkler daha çok hoşuma gidiyor çünkü. tereddütte olanlar rahatlıkla kullansınlar süper bir boya gerçektende benim saçlarım yaptırdığım röfleler ve açıcıların etkisiyle çok yıpranmış durumda olduğu halde saçımı bu boyayla boyadığımda saç kremine bile ihtiyaç duymadım yumuşacık ve pırıl pırıl oldu saçlarım bi de satın aldığım parfümericideki satış görevlisi bir çok bayanın bu boyayı sadece saç bakımı yapmak amacıyla aldığını söylemişti bana çok saçma geldi tabi inanmadım ama saçımı boyadığımıda anladım haklı olduğunu bi boyanın çok ötesinde bir ürün şiddetle tavsiye edilir ancak tek olumsuz yanını söylemeden geçmiyim beyazları kapatma konusunda çokta başarılı değil. kötü de değil ama tamamende kapatmıyor ama yine de denemeye değer bir ürün

Cıkolata karamel muhtesem bı renk zemın acıksa eger daha da guzel oluyor bende boyadım yıne aldım aynı rengı beyaz kapatmaması su yonden olabılır acık kahve karamel tonlarında daha koyu ton olsa kapatır dıye dusunuyorum ama su var annemın sacını kumralla boyadım cok guzel kapattı guvenle alabılecegım bı boya ıkı gun once kolestonun carpıcı bakırını aldım lanet olsun bı daha koleston mu tovbe saclırımı supurge gıbı yaptı yaktı hep ama loreal oyle dııl

Cıkolata karamel muhtesem bı renk zemın acıksa eger daha da guzel oluyor bende boyadım yıne aldım aynı rengı beyaz kapatmaması su yonden olabılır acık kahve karamel tonlarında daha koyu ton olsa kapatır dıye dusunuyorum ama su var annemın sacını kumralla boyadım cok guzel kapattı guvenle alabılecegım bı boya ıkı gun once kolestonun carpıcı bakırını aldım lanet olsun bı daha koleston mu tovbe saclırımı supurge gıbı yaptı yaktı hep ama loreal oyle dııl

evet katılıyorum canım daha koyu bir tonu beyazları daha iyi kapatabilir ama dediğin gibi muhteşem bir renk ve açık kumral saçlarda müthiş durur özellikle castingin müthiş yumuşaklığını meyvemsi kokusunu ve saçımı yıpratmamasını gördükten sonra diğer boyaları denemeyi bi daha asla düşünemiyorum koyu kahveyi deniycem bakalım nasıl olcak :1rolleyes: boyadığımda foto da eklerimyerimseniben

slm arkadaşlar uzun süredir kullanan var mı acaba aranızda? Ben 28 yıkama sonrası geçiyo mu baya onu merak ediyorum.Geçici bi boya arıyorumda...

canım sürekli yenilediğim için tam bilemiyorum ama geçici bir boya değil casting yani 28 yıkama sonrası renkten tamamen arınacağını sanmam

kızlar bende saçımı ilk kez boyamak istiyorum saçlrım koyu kahve lorealin koyu kestanesini alsam bu kızıllık yaratır mI? sadece 1 ton daha koyu olsun istiyorumm koyu kahvesi resimde benim saçımdan daha koyu gözüküyo onu boyasam koyulaşır mı acaba ilk kezde boyayacağım içinde çok kararszm saçlarım ince telli olduğu için yıpranmasndan da korkuyorum:/

herkese merhaba...ben 5 gün önce palettenin kumralına boyadım 2 aydırda boyamamıştım saçlarımı.bipler sarı gibi oldu 2 parmak kadar.her görende ilk bunu söylüyo.loreal castingi alıp boyasam saçlarıma zarar verir mi?zaten kuru bi yapıya sahipler palettede benm saçlarımı baya bi kuruttu.çıkolata kahvesi de güzel bi renk hiç deneyen var mı?nekadar süre sonra boyamalıyım ? daha fazla zarar görmelerini de istemiyorum o yüzden bu boyayı seçtim....

hayır canım casting zarar vermez ama boyaları doreli yanlız eğer boyamayı düşünüyorsan koyu kumrala boya hiçbir zarar vermeyeceğini görecek ve memnun kalacaksın

morpapatya koyu kahve kızıllık yaratmaz ama saçın siyahtan farklı olmaz açık kahve güzel olabilir bence

Son düzenleme:
aslında kendi saç rengim koyu kahve siyah gibi.açık renkte beni çok soluk gösterdi ten rengim beyaz.diplerim çıktığında belli olmayacak bi renk istiyorum veya diplerimle sırıtmıycak.bana hangi renkleri önerirsiniz?bide şunu sorcam da castingle boyadıktan 6 hafta sonra kendi rengine mi dönüyo?saçtan boya akarken saç rengi çokmu açılıyo?

X