Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

canım senin için kızıllık sorun değilse diplerinin sırıtmaması için çikolata tonları çok güzel olur ama koyu kumral da sırıtmaz diye düşünüyorum hayır boya 28 yıkama sonunda tamamen kaybolmuyor ama etkisini yitiriyor çünkü içinde amonyak yok bakım yapıyor saçlar yumuşacık oluyor ve kreme gerek kalmıyor amonyak olmadığı içinde kesinlikle zarar vermiyor

ya kızlar bu boyadan almaya gıttım ıste onun satısından sorumlu kadın tutturdu boyalı saca uygulanmaz bu sızın sacınıza olmaz dıye vermıyo boyayı bana koleston onerıyo dusunun yanı en sonunda snır oldumben bunu alıcam dedım baya bozuldu kadın ama sımdı tedırgınım boyalı saca uygulanmıyo mu kı?

ben röflenin üzerine denedim bunu gayette güzel oldu kapadı saçımı sakın koleston alma canım git al castingi ve gönül rahatlığıyla kullan çok memnun kalacağını garanti ediyorum çokta büyük konuşuyorum:)

sıcak cıkolata rengını aldım zaten ama kadın o kadar zorladı kı benı dusunun yanı alıp cıkıcaktım yarım saat oyalandım o yuzden her markaya yonlendırdı benı en son elıme bı koleston verdı bu szın ıcın uygun dıye yok dedım ben bunu almam yanı.
hafta sonu denıcem dıplerım baya gelmıstı bakalım nası olcak saol canım.

rica ederim canım sonucu bildir bizede ama çok memnun kalacaksın bi daha değiştirmek istemeyeceksin eminim

morpapatya koyu kahve kızıllık yaratmaz ama saçın siyahtan farklı olmaz açık kahve güzel olabilir bence

benim saçımda aslnda koyu kahveye yakın sadece 1 ton koyu olsun istemiştim ama koyu kahve dediğin gibi siyah gibi yapıyosada cesaret edemem döndürmesi zor olur sanırım sonra :KK43:

benim saçımda aslnda koyu kahveye yakın sadece 1 ton koyu olsun istemiştim ama koyu kahve dediğin gibi siyah gibi yapıyosada cesaret edemem döndürmesi zor olur sanırım sonra :KK43:

canım siyaha boyarsan döndürmesi zor oluyor eğer koyu kahveye boyarsan o kadar da zor olmaz merak etme eğer koyu olsun diyorsan senin için en uygunu koyu kahve

evet cnm koyu ve parlak olsun istiyorumm kutu üzerindeki resimde görünen saç rengiyle hemen hemen aynı rengi yakalar umarımm siyah gibi olmasndan korkarm ilk kez boyayacağım için heyecan yapıyorum sanırım biraz acemilik işte :) peki koyu kestane nasl oluyo bi fikrn var mı arka arkaya sorulrı soup sıkmak istemem ama :)

yok canım sıkmıyorsun koyu kestane normal ışıkta siyah gibi olur ancak güneşe çıktığında kızıllıkları net bir şekilde görürsün :) tabi yıkandıkça açılır. bu arada koyu kahveye ilk boyadığında simsiyah olacak ama zamanla yıkandıkça saçın rengi oturacak ama siyah gibi oluyor söyliyim değiştirmesi ise siyah kadar zor değil güzel bir renk dene bence

yok canım sıkmıyorsun koyu kestane normal ışıkta siyah gibi olur ancak güneşe çıktığında kızıllıkları net bir şekilde görürsün :) tabi yıkandıkça açılır. bu arada koyu kahveye ilk boyadığında simsiyah olacak ama zamanla yıkandıkça saçın rengi oturacak ama siyah gibi oluyor söyliyim değiştirmesi ise siyah kadar zor değil güzel bir renk dene bence

teşkkr ederim cnm ilgilendiğin için koyu kahveye heves ettimm yıkandıkçada siyahlık azalırsa daha iyi olur sanırımm ince telli ve çok çok gür olmadığı için korkuyorum iyice yıpranır diye ama sanırım bu boya çokta yıpratmıyomuş diğerleri gibi:1rolleyes::1rolleyes:

rica ederim canım bırak çoku hiç yıpratmıyor satın aldığım dükkandaki satıcı bu boyayı çoğu bayanın bakım yapmak için aldığını söyledi yıpratmak bir yana saçları besleyip yumuşacık yapıyo pişman olmazsın :)

rica ederim canım bırak çoku hiç yıpratmıyor satın aldığım dükkandaki satıcı bu boyayı çoğu bayanın bakım yapmak için aldığını söyledi yıpratmak bir yana saçları besleyip yumuşacık yapıyo pişman olmazsın :)

:teytey: bunu duymamm çok güzel oldu cnm umarım renkte güzel olurda pişmann olmam ilk kez boyayacak olmam ve birazcık takınıtlı olmam nedeniyle cesaret edemiyorum ama heveslendim iyice şimdia.s

bakırdan sora bende castingle çikolata kahvesine döndüm. gerçekten çok iyi bi boya(= kokusu çok güzl ya:)

bişey sorcam canım ben palettenn kahve köpügü rengini gödüm bugün markette ve o renkten istiyorum acaba loraelde varmı sütlü kahve yada ona yakın bi ton
bu kadar çok övünce paletteden vazgeçtim loraelle alıcama.s

Son düzenleme:
X