Saç Rengi ve Saç Boyama Tavsiye:Loreal casting color amonyaksız saç boyası

Ben de bugün 432 no'lu çikolata brownie rengini aldım, çikolata kahve dediğiniz renk bu mu acaba? Bakalım boyayacağım 2 gün sonra filan, sonucu yazarım : )

çikolata kahve 535 numara..ben de bugün 530 sıcak çikolata aldım..açık kumralın üzerine nasıl olur acaba fisfisfis..turunculuk var falan demiş bazıları ama umarım olmass..

Arkadaşlar 432 çikolata brownie rengine boyadım, güzel bir renk oldu. Koyu, doğal bir kahverengi oldu, ben çok beğendim : )

Kızlar ben 4 gün önce bu amonyaksız boya ile 7.00 kumrala boyadım saçlarımı.Bundan öncede yine loreal 7.00 kumral vardı saçımda.Bu amonyaksız yakmasın diye aldım.Sürdüm.Üstünde 20 dk diyor ama 20 dk da hiç bi etki etmedi.Ben bir saat beklettim.Kafamda hiç kaşınma yanma falan olmadı.Ama rengi diğer loreallere göre daha koyu.Saçımın önceki kumral rengini iyice koyulaştırdı.
Tek güzel yanı kokusu.Boğmuyor insanı.Ama renk olarak beğenmedim.Kutunun üstündekinden çok koyu çıkıyor.

mrb arkadaşlar benim de saçlarım kahverengi,saça zarar vermediği için ben de bu boyayla boyamak istyorum saçlarımı ama rengine bir türlü karar veremiyorum.siyah gibi çok koyu olsun istemiyorum,kızıllık olmasını da istemiyorum.doğal bir renk arıyorum.sizce hangisi uygun olur yardımcı olursanız sevinirim:uhm: yorumlarda bu boyanın akarken turunculuk yaptığı söyleniyor doğrumu acaba??

Kızlar ben 4 gün önce bu amonyaksız boya ile 7.00 kumrala boyadım saçlarımı.Bundan öncede yine loreal 7.00 kumral vardı saçımda.Bu amonyaksız yakmasın diye aldım.Sürdüm.Üstünde 20 dk diyor ama 20 dk da hiç bi etki etmedi.Ben bir saat beklettim.Kafamda hiç kaşınma yanma falan olmadı.Ama rengi diğer loreallere göre daha koyu.Saçımın önceki kumral rengini iyice koyulaştırdı.
Tek güzel yanı kokusu.Boğmuyor insanı.Ama renk olarak beğenmedim.Kutunun üstündekinden çok koyu çıkıyor.

boyayı ne kadar bekletirsen o kadar siyahlaşır...:nazar:

mrb arkadaşlar benim de saçlarım kahverengi,saça zarar vermediği için ben de bu boyayla boyamak istyorum saçlarımı ama rengine bir türlü karar veremiyorum.siyah gibi çok koyu olsun istemiyorum,kızıllık olmasını da istemiyorum.doğal bir renk arıyorum.sizce hangisi uygun olur yardımcı olursanız sevinirim:uhm: yorumlarda bu boyanın akarken turunculuk yaptığı söyleniyor doğrumu acaba??

kızıl boyamadığın sürece boya aktıkça turunculuk olmaz... hiç bir boya kalıcı değil.. ben siyah boyamıştım o bile aktıça kahveye döndü.. bu boyanın koyu kestane rengine boyadım.. yavaştan akmaya başladı.. kahveleşti biras.. çikolata kahveye boyayabilirsin.. doğal durur.. ama koyu tutar...

kızıl boyamadığın sürece boya aktıkça turunculuk olmaz... hiç bir boya kalıcı değil.. ben siyah boyamıştım o bile aktıça kahveye döndü.. bu boyanın koyu kestane rengine boyadım.. yavaştan akmaya başladı.. kahveleşti biras.. çikolata kahveye boyayabilirsin.. doğal durur.. ama koyu tutar...
çok teşekkür ederim tuzlu çerez:)hemen yarın gidip almayı düşünüyoruma.s.çikolata kahve kızıllık yapmaz değilmi,doğal bi kahvelik versin istiyorum.

boyayı ne kadar bekletirsen o kadar siyahlaşır...:nazar:

İyide 1 saat boyunca hiç bi reaksiyon vermedi.Mecburen beklettim.Eğer erken yıkasaydım hiç boyamamış gibi olacaktım.:nazar: Ama bir dahakine daha az tutarım saçımda bide öyle deniyeyim bakayım.

askimemnubolum1500013ug1.jpg
AskiMemnuBolum18_0091.jpg

arkadaşlar bu saç rengini elde etmek için saçlarımı koyu kahve mi,koyu kumral mı,çikolata kahveye mi boyamalıyım saçlarımı yardımcı olurmusunuz.loreal casting renklerinden hangisi uygun olur:uhm:

koyu kahve kestaneye yakın bir renk oluyor.. orat- koyu kumral olabilir.. çikolata kahve... boya kutusunun üstünden reknk değişimlerine dikkata ederek kestirebilirsin

Saçımı hiç boyamamıştım saçımın doğal rengi açık kestaneyken kestane şekerine boyadım bu boyayla ne olacak ki zaten amonyaksız falan dedim şimdi boya cidden aşırı güzel bakım yapıyor ama saçım daha açık renk olacağına resmen siyah oldu :1shok: sadece çok ışık vurursa parlayan yerler kestane şekeri gbi parlıyordu neyse ki hemencecik akıyor hihoyyyt saç boyama maceram bitmiştir :lepi:

bende bugün anneciğimin saçını çıkolata kahvesine boyadım ve çok memnun kaldı annem. beyazlarıda baya çok olmasına rağmen çokta güzel kapattı.kızılımsı bi kahve oldu öle siyah gibi koyu bi renk olmadı...sanırım 2 yıkamadan sonra dahada açılır... :))aslında bu boyayı ben kendime almıştım ama annemin palettte kumralı bozuk çıkınca bunu anneme yaptım. annemde çok memnun kaldı. bundan sonra tek boya kullanırım oda loreal casting .... :KK70:

arkadaşlar bir arkadaşım saçlarını loreal castıngle sıyaha boyadı alttakı rengı koyu kumraldı ama hıc memnun kalmadı bormalde bıldıgınız gıbı 28 yıkamada cıkar denılıyor ancak kesın bır bılgı yok en koyu rengı ve arkadasım bugun den ıtıbaren yıkayarak cıkarmaya calısıcak boylece boya tamamen cıkıyomu cıkmıyomu ogrenmıs olucaz..

arkadaşlar bir arkadaşım saçlarını loreal castıngle sıyaha boyadı alttakı rengı koyu kumraldı ama hıc memnun kalmadı bormalde bıldıgınız gıbı 28 yıkamada cıkar denılıyor ancak kesın bır bılgı yok en koyu rengı ve arkadasım bugun den ıtıbaren yıkayarak cıkarmaya calısıcak boylece boya tamamen cıkıyomu cıkmıyomu ogrenmıs olucaz..

ablam dogal açık kumral sacını koyu kumrala boyadı ve 3 ay içinde eski haline donmuş tamamen kızlar bilginiz olsun.

bende bugün 400 kestane rengini aldım nasıl bi renk olucak acaba deneyen varmı kızlar??dogal bi kahvemi yoksa siyah gibimi oluyo aldığım yerde katalog yoktu bakamadım...

kirke arkadaşının saçında akma varmı? kızlar aslında 3 ayda tamamen çıkıyorsa bu benim iin çok güzel bi özellik olur.. saçlarımda sarı balyaj var ama sarıdan sıkıldım yeni renkleride denemeye korkuyorum eğer gerçekten tamamen akıyorsa lütfen bilgi verin :)

canım 4 5 kere yıkamıs oyle sık ta yıkamıo saçları suanda o kop koyu sıyah deıl kahve ve saclarında dıpler acıktı kendı rengı acık oldugu ıcın orda alttakı renkler cıkmıs tutam tutam ama hıc ole cırkın durmuyor cok gusel de bı tonu var ama her yıkayıısında ınanılmaz bır mavı boya akmıs bırde sunu eklıyım yalnız sarı saclar ıcın olan urunlerle yıkıyor..

X