Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
Gercekten merakimdan yaziyorum yanlis anlamazsiniz. Yaptirmissiniz severek neden sildirmek icin bu kadar aci merak ettim. Kasa yapilani tabi bilemiyorum zordur cok gecmis olsun diyorum ama digerlerini biseyle kapatamiyormusunuz? Bende de 3 tane var kucuk. Is durumunda kollardakini mecbur kapaticam. Ama sildirmeye dayanamazdim sanirim.

Sildirme işleminde yaptırırken duyulan acıdan fazlası olmuyor

sanırım burası daha uygun :) az önce mesaj attığınız ve ilginiz için teşekkürler .dövmem kibrit kutusundan biraz uzun ince yazılmıs bir isim dövmesi kol bileğimde

Rica ederim ne demek
Şayet istanbuldaysanız
nişanlım profesyonel dövme yapıyor
avrupa yakasındayız
modeli mail atabilirseniz daha detaylı yardımcı olmaya çalışırım.
...

Son düzenleyen: Moderatör:
Rica ederim ne demek
Şayet istanbuldaysanız
nişanlım profesyonel dövme yapıyor
avrupa yakasındayız
modeli mail atabilirseniz daha detaylı yardımcı olmaya çalışırım

ben mail attım size cevabınızı bekliyorum :)

tcakimyasalpeeling.com sitesinde gördüm bende %50 lik oranlı olanını. bugün sipariş geçtim bakalım hadi hayırlısı. :) oldukça güven verdi ürünleri bana kızlar. bence bir bakın derim.:KK16:

kızlar merhaba. yaklaşık 2 aydır formunuzu takip ediyorum yeni kayıt oldum. bende 1,5-2 ay önce dövme yaptırdım. 2 gün sonra çok pişman oldum ve çıkarmak için bi sürü şey araştırdım.

ilk olarak lazer denedim. fakat 8 ay geçmeden yapılamıomuş. ki zaten tamda silinmiomuş çoğu zaman iz kalabiliomuş.
daha sonra bu sitede tca peelingi buldum. aradım görüştüm. daha yeni olduğu için 30'luk tca ile 15 seansta çıkabileceğini söylediler.
plastik cerrahiyle görüştüm onlarda o derinin komple kesileceğini ve dikiş izi kalabileceğini söylediler.
bunlar dışında denemediğim şeyde kalmadı saf alkolle de sildim. hiçbiri çare olmadı.
son olarak 15 gün önce evde annemin nasır solüsyonu vardı. içinde etil alkol ve asetik asit var. bunların yanında 3 tanede bitki özleri var. ki tca da zaten asetik asit. dövmemin küçük bir bölümüne sürdüm bu solüsyonu. sürdükten 1-2 saniye sonra üsteki derim kalktı ve alttaki deri kaldı. ondada alt kısımdaki dövmem daha koyu şekilde çıktı. aradaki renk farkı belli oluodu bariz şekilde. neyse kızlar bepanthen krem sürdüm o akşam. ve aradan 10 gün geçti kabuk bağladı solüsyonu sürdüğüm yer. kabuğun üstünde de 2. kattaki dövmem duruyodu. dün akşam kabuk attı ve o sürdüğüm yer kalktı. şu an dövmemin çok küçük bi kısmı silindi kızlar. o bölgede iz kalıp kalmayacağını bilmiorum. birazdan resim yüklicem ordan bakarsınız.
kısacası kızlar ben 2 aydır bu formu takip ediyorum. hepiniz sildirmeye çalışıosunuz bi şekilde. sırf size bunu yazmak için kayıt oldum. eğer sizinde aklınıza yatarsa dövmenizin az bi kısmında deneyip görürsünüz. ve umarım yazdıklarım yardımcı olur sizlere.

bu kabuk bağladığında görünen hali

bu kabuk attıktan sonraki hali

kızlar buda attığı kabuk. gördüğünüz gibi üstünde dövmemin bir kısmı duruyor

Ladybeto bende solüsyonun iz bırakıp bırakmadığını çok merak ediyorum.lütfen yeni resimler bekliyoruz :)

Kizlar iyi geceler. Foruma uzun suredir bakamadim sehir disindayim. Bakim yaptiktan sonra hicbir sekilde derimde kabarma falan olmadi kabugum kapandi. Sadece hafif bi kirmizilik var. Telefondan nasil resim yuklendigini bilmiorum ama en kisa zamanda yuklerim sizler icin. :)

Kizlar iyi geceler. Foruma uzun suredir bakamadim sehir disindayim. Bakim yaptiktan sonra hicbir sekilde derimde kabarma falan olmadi kabugum kapandi. Sadece hafif bi kirmizilik var. Telefondan nasil resim yuklendigini bilmiorum ama en kisa zamanda yuklerim sizler icin. :)
umarım iz kalmamıştır ama iz kalmadıysa bile böyle küçük küçük bölgeler halinde çıkarmalısın sanki :26: çok acı verici görünüyor. umarım kalıcı bir zarar olmadan atlatırsın. başka bir dövmeyle başarılı bir şekilde kapatıyorlar aslında ama sanırım sen dövme yaptırmış olmaktan pişmansın :44:

umarım iz kalmamıştır ama iz kalmadıysa bile böyle küçük küçük bölgeler halinde çıkarmalısın sanki :26: çok acı verici görünüyor. umarım kalıcı bir zarar olmadan atlatırsın. başka bir dövmeyle başarılı bir şekilde kapatıyorlar aslında ama sanırım sen dövme yaptırmış olmaktan pişmansın :44:

Ilk basta kabugun attigi yerde cukurluk vardi ama kapandi simdi. Su an surekli gunes altinda oldugu icin uygulama yapamiorum. Eylulde baslicam ve asla acimadi canim :) dove yaptirmaktan pismanim evet :)

Ilk basta kabugun attigi yerde cukurluk vardi ama kapandi simdi. Su an surekli gunes altinda oldugu icin uygulama yapamiorum. Eylulde baslicam ve asla acimadi canim :) dove yaptirmaktan pismanim evet :)

Bende aldm nasır solusyonu pazartesi deniyeceğim.6 seans lazere girdim fakat %50 açılma var leke ve scarlarda cabası.tca %50 denedm ama işe yaramadı solusyon işe yararsa mucize olur.bize resim gönderebilrsen süper olur LadyBeto :)))

tcakimyasalpeeling.com sitesinde gördüm bende %50 lik oranlı olanını. bugün sipariş geçtim bakalım hadi hayırlısı. :) oldukça güven verdi ürünleri bana kızlar. bence bir bakın derim.:KK16:
fotojenixxx arkadaşım benimde kaşımda kalıcı makyaj var.daha önce 2 seas lazere gittim fakat hafif silindi.can acısı ve yüksek fiyatta cabası..bende peeling düşünüyorum lütfen uygulama sonuçların hakkında bilgi paylaşımında bulunmayı unutma:)) peeling ile nasır solüsyonu arasında seçim yapmak istiyorum.sevgiyle kal..

öncelikle herkese merhaba çok uzun zamandır dövme silimi hakkındaki yazılarınızı takip ediyorum malesef bende 3-4 yıl önce kaşlarıma dövme yaptırarak hayatımın en büyük hatasını yaptım o da yetmezmiş gibi dövmenin birini sildirirken (çünkü çok yukarıdan olmuştu) daha düzgün olur diye biraz altına kalıcı makyaj olarak yaptırdım yani hata üstüne hata:KK43:( geçen sene 5 seans lazere gittim dövmenin renginin açılması dışında hiç bişey olmadı artık bu durum beni fazlasıyla sıktığı için 1 hafta önce beyaz kedi merkezine gittim ve tamamını sildirdim.şuan kaşlarım kabuk bağladı ve inanılmaz kötü bi görüntüsü var kabuğun yarısı düştü ama kabuksuz kalan yerlerde kızarıklık var boyanın rengi varmı anlayamıyorum kızarıklıktan dolayı eğer kalırsa 2 ay sonra tekrar gidicem kabuk tamamen düştükten sonra da yara izi kalmasın diye söyledikleri kremleri kullanıcam bu durum psikolojimi alt üst etti evden dışarı çıkamıyorum tamamen geçsin herşeye razıyım birazcık zamana ihtiyacım var tamamen geçip geçmediğini anlamak için. buraya yazdım belki sizede bi fikir olabilir diye çok zor bi süreç ama sonunda kurtulmakta var tek korkum iz kalması eğer bu yöntemi denemek isteyen olursa bi kaç ay sonra sonucun ne olucanı yazarım

Bende aldm nasır solusyonu pazartesi deniyeceğim.6 seans lazere girdim fakat %50 açılma var leke ve scarlarda cabası.tca %50 denedm ama işe yaramadı solusyon işe yararsa mucize olur.bize resim gönderebilrsen süper olur LadyBeto :)))

kızlar size son halini gönderiorum. kurusa bakmayın tatildeydim bakamadım :) canım inşAllah sende kurtulabilirsin :KK43:

X