Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
slm, kullandığın nasır ilacının adını werebilirmisin
bnim 2 yıl önce yaptırdığım bir dövmem war
umarım işe yarar
birde iz kalmaması için yada
soyulan kısmın daha çabuk iyileşmesini sağlamak için
kullandığın bir krem war mı

yardımcı olursan çok sewinirim :KK14:

slm, kullandığın nasır ilacının adını werebilirmisin
bnim 2 yıl önce yaptırdığım bir dövmem war
umarım işe yarar
birde iz kalmaması için yada
soyulan kısmın daha çabuk iyileşmesini sağlamak için
kullandığın bir krem war mı

yardımcı olursan çok sewinirim :KK14:

Mrb mewhibe. Lemor isimli nasir ilacini kulkandim. Cunku dierlerinin o kadar etkili oldugunu sanmiorum. Ilk surduum zaman kabuk atana kadar hicbi see uygulamadim ben. Cunku kabukla beraber dovmenin gidicegini sanmiodum. Ama sen tabiki denersen bepanthen krem ya da merhem uygula. Kabuk attiktan sonrada her sabah tendurdiyotla temizledim. Sonrasinda da teramisin krem uyguladim. Tabi ki tatilde uzun sure tatilde olduum icin orda bakamadim hicbi sekilde. Simdi eylulde dovmemin tamamina yapicam. Sonasinda da contractubex isimli bi kremle sabah aksam bakim yapicam. Uygulamalarimi da burdan paylasirim yaptiim zaman :) sana tavsiyem eger lemor solusyonu alicaksan dovmenin kucuk bi bolumunde uygulaman ve sonasinda her gun bakman. Umarim iz kalmadan kurtuluruz hepimiz.

Mrb mewhibe. Lemor isimli nasir ilacini kulkandim. Cunku dierlerinin o kadar etkili oldugunu sanmiorum. Ilk surduum zaman kabuk atana kadar hicbi see uygulamadim ben. Cunku kabukla beraber dovmenin gidicegini sanmiodum. Ama sen tabiki denersen bepanthen krem ya da merhem uygula. Kabuk attiktan sonrada her sabah tendurdiyotla temizledim. Sonrasinda da teramisin krem uyguladim. Tabi ki tatilde uzun sure tatilde olduum icin orda bakamadim hicbi sekilde. Simdi eylulde dovmemin tamamina yapicam. Sonasinda da contractubex isimli bi kremle sabah aksam bakim yapicam. Uygulamalarimi da burdan paylasirim yaptiim zaman :) sana tavsiyem eger lemor solusyonu alicaksan dovmenin kucuk bi bolumunde uygulaman ve sonasinda her gun bakman. Umarim iz kalmadan kurtuluruz hepimiz.

:21: çok teşekkür ederim. uygulamaların resimlerini bnde paylaşırım
:nazar: İNŞALLAH iz kalmaz hiçbirimzde :KK66:
:18:

Arkadaşım,bu ürünü kaş bölgesine uygulasam kıl köklerine zarar verirm acaba?kaşlarımdaki kalıcı makyajı çıkartmak istiyorum.sen kol bölgene uyguladığda kıl köklerinde bir değişim gözlemledinmi..

Ilk basta kabugun attigi yerde cukurluk vardi ama kapandi simdi. Su an surekli gunes altinda oldugu icin uygulama yapamiorum. Eylulde baslicam ve asla acimadi canim :) dove yaptirmaktan pismanim evet :)

mrh cnm bende kaşlarımı sildirdim çukurluk var biraz, daha çok yeni contractubex kullanıyorum sende de varmış çukurluk geçmiş ne kadar sürede geçti ve ne kullandın cevaplarsan sevinirim

Arkadaşım,bu ürünü kaş bölgesine uygulasam kıl köklerine zarar verirm acaba?kaşlarımdaki kalıcı makyajı çıkartmak istiyorum.sen kol bölgene uyguladığda kıl köklerinde bir değişim gözlemledinmi..

prenses25 mrb. ben kaş bölgesine uygulamanı tavsiye etmem. sonuçta nasır solüsyonu ve satarken bile normal deriye taşırmayın diolar. son resimde gördüysen hafif kızarık iz kaldı bide bende. kıl kökünde de zaten bi değişim gözlemlemedim ben :KK43:

mrh cnm bende kaşlarımı sildirdim çukurluk var biraz, daha çok yeni contractubex kullanıyorum sende de varmış çukurluk geçmiş ne kadar sürede geçti ve ne kullandın cevaplarsan sevinirim

mrb tubaam. ben sabahları tendürdiyot akşamlarıda teramisin krem uyguladım öle geçti. şu an kırmızılık var kolumda iz kaldı gibi. gerçi tatilde uygulama yapamadım hiç. contractubexe bende başlıcam tamamen silince. çukurluumda 1-2 hafta arasında kapandı. resimlerden bakabilirsin :)

prenses25 mrb. ben kaş bölgesine uygulamanı tavsiye etmem. sonuçta nasır solüsyonu ve satarken bile normal deriye taşırmayın diolar. son resimde gördüysen hafif kızarık iz kaldı bide bende. kıl kökünde de zaten bi değişim gözlemlemedim ben :KK43:
Sağol arkadaşım bilgilendirdiğin için

Ladybeto dövmenin son durumu nedir acaba ? Nasır solusyonu iz bıraktımı?

Ladybeto bende solüsyonun iz bırakıp bırakmadığını çok merak ediyorum.lütfen yeni resimler bekliyoruz :)

Kızlar iyi akşamlar. bugün dövmemin tamamına uyguladım solüsyonu. şimdi resimleri paylaşıorum sizlerle. :)

bunlar kullandığım solüsyon ve sonrasında yaptığım bakım :)

uygulama yapmadan önceki hali dövmemin.

solüsyonu uygularken.

uygulamadan 1-2 dk sonra. alt kısımda ilk yuvarlaktan sonra derimin üst kısmı soyuldu ( ki kalkan deriyi görüosunuzdur ) ve alt kısımdaki mürekkep çıktı.

ilk yaptığım uygulamanında resimlerini paylaşmıştım. bi süre sonra kabuk bağlayıp kabukla beraber dövmem düşmüştü. bakalım inşallah bu da düşer en kısa zamanda. :) uygulamadan sona batticon ile sildim gece yatmadan da terramycin sürücem kızlar. kabuk bağladığı ya da yara olduğu zaman da contratubex kullanmayı düşünüorum. çünkü gösterdiğimiz doktor iz kalmadan geçebileceğini söylemişti. :) yine resim paylaşırım kızlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bana akıl verin ben ne yapıcam bu kaşlarımdaki 10 yıllık kalıcı makyaj için.TCA mı yoksa nasır solüsyonumu.kaşlarımda grimsi kaldı.çok derin değil.zaten 1 kere lazer yaptırdım.ama maliyeti çok yüksek.ne yapsam?

Kızlar bana akıl verin ben ne yapıcam bu kaşlarımdaki 10 yıllık kalıcı makyaj için.TCA mı yoksa nasır solüsyonumu.kaşlarımda grimsi kaldı.çok derin değil.zaten 1 kere lazer yaptırdım.ama maliyeti çok yüksek.ne yapsam?

prenses25 iyi geceler. ben TCA denemedim, ama etkisi solusyon gibidir sanırım. ikiside asit sonuçta. bide kalıcı makyajıda bilmiorum. ama deri soyucu kremler var belki onları deneyebilirsin. yani en azından kaşlarına zarar vermeden o grimsi izleri geçirebilir belki. bu konuda bi bilgim yok ama annem güzellik uzmanı ona sorarım annemde de var çünkü. :)

prenses25 iyi geceler. ben TCA denemedim, ama etkisi solusyon gibidir sanırım. ikiside asit sonuçta. bide kalıcı makyajıda bilmiorum. ama deri soyucu kremler var belki onları deneyebilirsin. yani en azından kaşlarına zarar vermeden o grimsi izleri geçirebilir belki. bu konuda bi bilgim yok ama annem güzellik uzmanı ona sorarım annemde de var çünkü. :)
Sağol canım benim çok sevinirim.iyi geceler...

Sağol canım benim çok sevinirim.iyi geceler...

canım mrb. anneme sordum ama annemde pek olumlu bakmadı kaşların için kullanmana. anneme yapan kişi çok baştan savma yapmış anneminde kırmızı kalmıştı ama geçti. bence de sen asit tarzı bi şey kullanma. sonuçta yüz ve kol derileri çok farklı hassasiyette. tretin diye bi krem var sivilce için kullanılıo ama deri soyuo bildiim kadarıyla. bu tarz kremleri araştırıp çok küçük bi kısmında deneyebilirsin ya da expigment olması lazım tam hatırlamıorum renk açıcı tarzda. bilemedim ki nası geçer :KK43:

canım mrb. anneme sordum ama annemde pek olumlu bakmadı kaşların için kullanmana. anneme yapan kişi çok baştan savma yapmış anneminde kırmızı kalmıştı ama geçti. bence de sen asit tarzı bi şey kullanma. sonuçta yüz ve kol derileri çok farklı hassasiyette. tretin diye bi krem var sivilce için kullanılıo ama deri soyuo bildiim kadarıyla. bu tarz kremleri araştırıp çok küçük bi kısmında deneyebilirsin ya da expigment olması lazım tam hatırlamıorum renk açıcı tarzda. bilemedim ki nası geçer :KK43:
Canım çok sağol.Araştırıcam soyucu tarzındaki kremleri..inşallah kurtuluruz bu dövmelerden....

slm, lemor nasır solüsyonuyla ilgili sorum olacaktı cewaplarsan çook sewinirim

lemor içerisinde bulunan asetik asit % kaç oranında
kutu üzerinde mutlaka yazması gerekli,

dövme silme için TCA diye bir solüsyon war. % oranları değişik olan asetik asit çözeltileri de dövme silinmesi için kullanılıyor. en azından oranını bilirsem karşılaştırma yapabilirim

yardımcı olursan gerçekten çok sewinirim.

Kızlar iyi akşamlar. bugün dövmemin tamamına uyguladım solüsyonu. şimdi resimleri paylaşıorum sizlerle. :)

:44:

slm, lemor nasır solüsyonuyla ilgili sorum olacaktı cewaplarsan çook sewinirim

lemor içerisinde bulunan asetik asit % kaç oranında
kutu üzerinde mutlaka yazması gerekli,

dövme silme için TCA diye bir solüsyon war. % oranları değişik olan asetik asit çözeltileri de dövme silinmesi için kullanılıyor. en azından oranını bilirsem karşılaştırma yapabilirim

yardımcı olursan gerçekten çok sewinirim.

:44:

iyi geceler mewhibe. kutu üzerinde malesef yazmıo oranı. ayrıca içinde sadece asit yok solüsyonun. eti alkol ve 3 tane bitki özü var. eczanede varsa bakabilirsin. bu arada dövmem ilk kabuğunu attı. :) şimdi 2. defa kabuk bağlayıp düşmesini bekliorum :) yine resim eklicem :)

iyi geceler mewhibe. kutu üzerinde malesef yazmıo oranı. ayrıca içinde sadece asit yok solüsyonun. eti alkol ve 3 tane bitki özü var. eczanede varsa bakabilirsin. bu arada dövmem ilk kabuğunu attı. :) şimdi 2. defa kabuk bağlayıp düşmesini bekliorum :) yine resim eklicem :)

bu resim benim için yeterde artar bile :21::21::21:
yardımların için çok sağol
:KK52: :KK52:

:KK52: :KK52:[/QUOTE]

Dövmenin tamamı resmen düşmüş..Çok zeki kızsın.Nerden aklına geldi nasır solüsyonunu dövme çıkarmada kullanmak..İnan bunun patenti sana ait :)) Canım bu arada dövmen deri attıktan sonra kolundaki durumuda resimlersen ışık tutarsın herkeze...

:KK52: :KK52:[/QUOTE]

:KK52: :KK52:

Dövmenin tamamı resmen düşmüş..Çok zeki kızsın.Nerden aklına geldi nasır solüsyonunu dövme çıkarmada kullanmak..İnan bunun patenti sana ait :)) Canım bu arada dövmen deri attıktan sonra kolundaki durumuda resimlersen ışık tutarsın herkeze...[/QUOTE]

şimdi yüklüorum resimleri canım :)

kızlar fark edilio mu bilmiorum daire içine de aldım hatta. o kısıma sürememişim tam. kabuk attıktan sonraki renkle daire içindeki renk tonuna bakabilirsiniz. şimdi bunun kabuk bağlamasını bekliorum. rengi ciddi oranda açıldı ve şu an kısım kısım kabuk bağlıo.

mewhibe canım bence sen ilk başta küçük bi bölümde dene. benim ilk yüklediim resme bakarsan bende küçük bi kısımda denemiştim. ilk sürdüümde 2 saniye sona deri kalktı aynı bu şekilde. derinin asıl altındaki mürekkep görünüodu şimdi olduğu gibi. daha sonra tekrar bağladı kabuk ve onunla düştü.

prenses25 aklıma tcadan geldi canım. :) ikisinde de asetik asit var çünkü. denesem bi şey olmaz die düşündüm uyguladım. o küçük yer gittiğinde çok sevinmiştim o yüzden tamamına uyguladım bende bakalım artık :)

bi önceki resimdeki kabuk düşene kadar neler çektim ama. resmen kolumda simsiyah bi top varmış gibi duruodu. şeklini kaybetti dövmem kabuk bağlarken. herkes koluma bakıodu yolda :KK43:

kızlar yine ben resim yüklerim sizin için aşama aşama :) umarım hepimiz kurtuluruz bi an önce :)

X