Dövme Tca-Dövme silme (resimli)

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,
şimdi yüklüorum resimleri canım :)

kızlar fark edilio mu bilmiorum daire içine de aldım hatta. o kısıma sürememişim tam. kabuk attıktan sonraki renkle daire içindeki renk tonuna bakabilirsiniz. şimdi bunun kabuk bağlamasını bekliorum. rengi ciddi oranda açıldı ve şu an kısım kısım kabuk bağlıo.

mewhibe canım bence sen ilk başta küçük bi bölümde dene. benim ilk yüklediim resme bakarsan bende küçük bi kısımda denemiştim. ilk sürdüümde 2 saniye sona deri kalktı aynı bu şekilde. derinin asıl altındaki mürekkep görünüodu şimdi olduğu gibi. daha sonra tekrar bağladı kabuk ve onunla düştü.

prenses25 aklıma tcadan geldi canım. :) ikisinde de asetik asit var çünkü. denesem bi şey olmaz die düşündüm uyguladım. o küçük yer gittiğinde çok sevinmiştim o yüzden tamamına uyguladım bende bakalım artık :)

bi önceki resimdeki kabuk düşene kadar neler çektim ama. resmen kolumda simsiyah bi top varmış gibi duruodu. şeklini kaybetti dövmem kabuk bağlarken. herkes koluma bakıodu yolda :KK43:

kızlar yine ben resim yüklerim sizin için aşama aşama :) umarım hepimiz kurtuluruz bi an önce :)[/QUOTE]

meraba cnm benim kolumda da dövme var ve çirkin bi şekli olduğu için sildirmek istiyorum. ben daha önce TCA %50 lik kullandım. hiçbir faydasını görmedim hatta şu an daha kötü görünüyor. dövmenin etrafına birascık taşırdığım için kenarları daha önce yanmış gibi görünüyor. bana bu konuda yardım edermisin şu nasır kremi bu işi nasıl çözüyor? hem dövme silinip hemde etrafındaki yanık izi gider miki :KK50:

Son düzenleyen: Moderatör:
senden ilham aldım ben de şu nasır solisyonunu deniycem. contraxtubx jel bildiğim kadarıyla ameliyat izlerini ve doğum çatlaklarını gideriyor. dövmenin kalan izinin yok olmasında işe yarayabilir. dur bakalım bende varım ve resimleri paylaşacağım inşallah kurtuluruz :KK9:

senden ilham aldım ben de şu nasır solisyonunu deniycem. contraxtubx jel bildiğim kadarıyla ameliyat izlerini ve doğum çatlaklarını gideriyor. dövmenin kalan izinin yok olmasında işe yarayabilir. dur bakalım bende varım ve resimleri paylaşacağım inşallah kurtuluruz :KK9:

merhaba :) ben TCA denemedim. çok duydum hatta birebir görüştüm satıcısıyla. bana 15 seansta çıkar dedi. açıkcası o kadar beklemeye de niyetim yoktu. sonra lemoru denedim küçük bi bölümde görmüşsündür ilk resimlerde. ilk kabuğu attı renginde de baya açılma var şu an kabuk bağlamasını bekliorum. tamamen düşer mi o küçük bölüm gibi bilmiorum inan. iz kalmıo. kırmızı duruo, görünüo resimlerde ama onuda contratubex le halletmeyi düşünüorum. onun içinde baya araştırdım ve gösterdiğimiz doktor onunla geçebileceğini söyledi kırmızılığın. ben yine paylaşıcam resimleri kabuk bağlamasını bekliorum. en büyük sorunum gitti üstteki mürekkep komple kabuk bağlayıp attı. şimdi 2.yi bekliorum işte. olmazsa bi daha sürcem daha kolay kabuk bağlayıp atsın diye. paylaşırım gidişata göre :)

Son düzenleme:
merhaba :) ben TCA denemedim. çok duydum hatta birebir görüştüm satıcısıyla. bana 15 seansta çıkar dedi. açıkcası o kadar beklemeye de niyetim yoktu. sonra lemoru denedim küçük bi bölümde görmüşsündür ilk resimlerde. ilk kabuğu attı renginde de baya açılma var şu an kabuk bağlamasını bekliorum. tamamen düşer mi o küçük bölüm gibi bilmiorum inan. iz kalmıo. kırmızı duruo, görünüo resimlerde ama onuda contratubex le halletmeyi düşünüorum. onun içinde baya araştırdım ve gösterdiğimiz doktor onunla geçebileceğini söyledi kırmızılığın. ben yine paylaşıcam resimleri kabuk bağlamasını bekliorum. en büyük sorunum gitti üstteki mürekkep komple kabuk bağlayıp attı. şimdi 2.yi bekliorum işte. olmazsa bi daha sürcem daha kolay kabuk bağlayıp atsın diye. paylaşırım gidişata göre :)

aynen bende başlıycam çok çok paylaşalım burda olur mu kurtulalım bu döğmeden artık lemoru deniycem oda olmazsa lazer inş çıkar bir an önce ;(

ladybeto dövmenin son halinin resimlerini paylaşabilirmisin merakla senin resim paylaşmanı bekliyorum.:KK9::KK9::KK9:

ladymimi mrb :) dövmemin son halinde bi değişiklik yok daha :KK43: sadece ufak tefek 1-2 yerde kalktı derim yani silindi. şu an ilk haline göre mürekkebi soluk duruo. acım ya da kalan bi izimde yok. kalan son bölümede tamamen uygulıcam eylül sonrası. resmide şimdi yüklüorum. hafifte olsa silinen yerleri yuvarlak içine aldım :) eski resimlerle karşılaştırabilirsin fark için :)

ladybeto dövmenin son halinin resimlerini paylaşabilirmisin merakla senin resim paylaşmanı bekliyorum.:KK9::KK9::KK9:

kızlar ankarada bi yer var asit falan olmadan siliyolar dövmeyi hemde profesyonel olarak ne acı ne yanma ben kaşımı sildirdim şimdi yeni üye olduğumdan nasıl resim yüklenir bilemiyorum ama en kısa zamanda önceki ve sonraki halimi koyarımmmm

Canım resim için teşekkürler ara ara yeni resimler paylaşırsan sevinirim...

kızlar ankarada bi yer var asit falan olmadan siliyolar dövmeyi hemde profesyonel olarak ne acı ne yanma ben kaşımı sildirdim şimdi yeni üye olduğumdan nasıl resim yüklenir bilemiyorum ama en kısa zamanda önceki ve sonraki halimi koyarımmmm[/Q
Arkadaşım bende Ankaradayım.Sildirdiğin yerin adı ne..Benimde bir an önce sildirmem lazım..Yardım edersen çok sevinirim...Ücretleri nasıl hangi yöntemle siliyolar..İz kalıyormu..Sildirdiğin yer hakkında bilgi verirsen sevinirim..Bu dövmeler yüzünden kocamla papaz oldum.ACİL YARDIM LÜTFEN...

LadyBeto dövmen ne durumda acaba.Son hali nasıl bi gelişme var mı silinmesinde???

LadyBeto dövmen ne durumda acaba.Son hali nasıl bi gelişme var mı silinmesinde???

tca asit sistemiyle silinen bi yöntem bu yöntemi ben kesinlikle önermiyorum fazlada azda deriye işleseniz her türlü zararı var yanlış kullanımda cok buyuk kalıcı bır hale gelıyor dövme % 15 TCA (triklosetik asit) var lazer yöntemiyle yada estetik operasyonuyla yaptırmanızı öneririm..

canım dövmen ne durumda ? fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruzzzz :)

Canım dövmenin son durumu nedir acaba? Ben de nasır ilacı kullanmak istiyorum. Seninkinin durumunu merak ettim :)

bu ürün çok güzel.zaten malum satış sitesindeki dövme ve siğiller için olan orjinal ve saf olan ürün bu.fiyatıda diğer tca lara göre oranı yüksek olduğu için daha pahalı.ama dikkat et arkadaşım.taşırmadan kullan.kahverengi lekeler kalmasın kendi cildinde.güneşten koru.bol bol bepanthen kullan..resimleri bekliyoruz.ben göz çevresi olduğu için cesaret edemedim.

ben hıc tavsıye etmem yuz konusunda asit içeren bir madden tende bıle kalıcı hasar verıyor yuzunuze kullanmamanızı tavsiye ederım.

ben de 5 tane dovme vardı cok sıkıntı yasadım ıs yerlerinde genellikle yaz günü bile uzun kollularla geziyordum lazerle dovmelerimi sildirmem tam 2 sene sürdü ama arkadaslar bole bı ız kaldı 1 senedir gecmıyor kahve rengı bır ız dovmelerı sılen doktor zamanla gececek dedı gercı o dovmelerın ne oldugu anlasılmıyor ama lazer sonrası ız kalıyor 1 senedır gecmedı leke tedavısıne baslıyıcam. beckye de selamlar

Son düzenleme:
Canım dövmenin son durumu nedir acaba? Ben de nasır ilacı kullanmak istiyorum. Seninkinin durumunu merak ettim :)

canım dövmen ne durumda ? fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruzzzz :)

arkadaşlar nasır solüsyonundan sonra dövmelerinizin son hali nasıl.resim paylaşırsanız çok sevinirim.bende denemek istiyorum.

Kızlarrrr merhabaaa :) kusura bakmayın uzun süre giremedim, ev taşıdık iş falan derken :) dövmemin son halini hemen yüklüorum size :)

ilk başladığımda dövmemin hali :)

bunlarda uygulamadan sonra az önceki çektiğim resimler :)

kızlar son uygulamamda çoğu yere sürememişim o yerler açıkca belirgin zaten daha koyu duruo :) kabuk düştükten sonra biraz daha silindi dövmem. hiç rahatsız etmio bu halide silik durduğu için :) aralık gibi falan o son kalan siyah yerlere ve silikleşen yerlerede uygulıcam. bu arada ne bi iz ne bi acım yok kızlar :)

arkadaşlar ah şuraya resim yükleyebilsemde çok kısa zamanda ne kadar yol katedildiğinizi görseniz erkek arkadaşım 2 seans lazere gitmiş daha öncesinden sonrasında çok istemeyerekde olsa arkadaşımın gittiği yere gittik canının yanacağından yine yanık gibi izlerle gezeceğinden korkuyodu ama gittiğimizde işlemi 2 saate yakın sürdü üzeri ilk önce tamamen kapandı hiç dövme falan görünmüyodu 1 hafta sonra dövmenin üzeri kabuklandı derisi güneşte yanmış gibi soyuldu sonra ilk seanstan 15 gün sonra tekrar gittik erkek arkadaşım o haline bile razıydı gerçekten nerdeyse yok denecek kadar gitti haftaya tekrar gidicez ama şu anda kolunda dövme değilde sanki kurşun kalem izi gibi bir şekil kaldı lazerden falan pahalı ama daha çabuk ve kesin acısız sonuç alıyosunuz 2 sene lazere gidenler var ne kadar para ödüyolar sonuçta bunu ttoplasan 2 senelik lazer parası etmez ben daha öncede söyledim arkadaşımın neredeyse geçti diye fmn beauty diye yazın bakın araştırın resimleri inceleyin yada Ankara Kalc Makyaj Kalc Makyaj Silme Ankarada Kalc Makyaj Uygulamas Ka Kontr, Eyeliner, Dudak Kontr, z Kapama, Gelin Makyaj, Kuafr tercih size kalmış

Kızlarrrr merhabaaa :) kusura bakmayın uzun süre giremedim, ev taşıdık iş falan derken :) dövmemin son halini hemen yüklüorum size :)

ilk başladığımda dövmemin hali :)

bunlarda uygulamadan sonra az önceki çektiğim resimler :)

kızlar son uygulamamda çoğu yere sürememişim o yerler açıkca belirgin zaten daha koyu duruo :) kabuk düştükten sonra biraz daha silindi dövmem. hiç rahatsız etmio bu halide silik durduğu için :) aralık gibi falan o son kalan siyah yerlere ve silikleşen yerlerede uygulıcam. bu arada ne bi iz ne bi acım yok kızlar :)

bende resim yüklemeni bekliyordum :) baya bi çıkmış sanırım gidecek :) bende alıcam bu solisyondan daha sonra süreklimi krem sürdün ?

X