Teansfer sonrası

nrysss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2024
52
37
29
Kızlarrr yardımınıza ihtiyaçım var. Bana yardımcı olabilirmisiniz.
16martta 5.gün emriyosu transferi oldum bugün 13.günüm transferden sonra değerim 1068çıktı sizde nasıl
Ve kimyasal değil şuan değerlerim güzel gidiyor dış gebelik vs beni çok korkutuyor bunu anca usg de anlarız dedi doktorum oda daha var usg ye 1hafta falan sizce nasıl değerlerim ya da benim napmam gerekiyor. Ya da beni doktor nezaman çağırıs size göre bu değerim kaç haftalıktır

Kızlar iyi günler baba yardımcı olabilirmisiniz.
16martta 5.gün emriyo transferi oldum.
23.mart transferden 7gün sonra beya sonucu 32
25mart transferden 9gün sonra beta 127
27mart transferden 11gğn sonra beta 347
29martt sonucum 1068

Kızlar iyi günler baba yardımcı olabilirmisiniz.
16martta 5.gün emriyo transferi oldum.
23.mart transferden 7gün sonra beya sonucu 32
25mart transferden 9gün sonra beta 127
27mart transferden 11gğn sonra beta 347
29martt sonucum 1068
Yok canim endiselenme gayet iyi gidiyorsun. Şuan 4. Haftandasin haftaya keseyi görürsün, ondan sonraki hafta 6. Haftada yani kalp atışlarini duyarsın. Hayırlı olsunn sağlıkla ilerlemeye devam etsin 🙏

Kızlarrr yardımınıza ihtiyaçım var. Bana yardımcı olabilirmisiniz.
16martta 5.gün emriyosu transferi oldum bugün 13.günüm transferden sonra değerim 1068çıktı sizde nasıl
Ve kimyasal değil şuan değerlerim güzel gidiyor dış gebelik vs beni çok korkutuyor bunu anca usg de anlarız dedi doktorum oda daha var usg ye 1hafta falan sizce nasıl değerlerim ya da benim napmam gerekiyor. Ya da beni doktor nezaman çağırıs size göre bu değerim kaç haftalıktır
Usgde genelde 6. Haftaya yakın çağırıyorlar hem kalp atışı duyulsun diye muhtemelen gittiğinizee o haftalarda olur

X