Aşılama tecrübesi olanlar lütfen yardım olabilir mi

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

mlk3601

Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2017
469
203
36
merhaba arkadaşlar

2,5 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyor sebepsiz infertilite
2015 yılının sonunda rahim filmi çekildi tüpler açıktı
2,5 yılda sürekli testler yapıldı klomenle yumurta takibi yapıldı
başarısız bir aşılama sonucu 5 ay kabuğuma çekildi bıraktım tedaviyi

derken geçen cuma tekrar gittim doktora prof. ve tüp bebek merkeziydi
benden daha önce yapılmış olan rahim filminin görüntüsünü istedi

tamam dedim ve 2015 yılında çektirmiş olduğum rahim filminde acı eşiğim o kadar düşük ki
yarım saat tansiyonum 6 kalmış ve şoka girmişim acile yatırdılar serum bağladılar
kötü bir deneyimdi ve kalktığımda kanlar içindeydim bu psikolojide kaldığım için
basit bir muayenede bile korkar oldum ve gerçekten artık canım yanıyor

derken rahim filminin görüntüsü için eski tedavi gördüğüm hastaneye gittim
veee bana filmin görüntüsünü sildiklerini söylediler çok ısrar ettim
bulun bir şekilde ben tekrar çekemem diye çok baktılar geri döndüremediler
ben orada dayanamadım sinirlerim boşaldı ağladım

yarın doktor beni bekliyor görüntü yok tekrar çektirecektir şimdi ne yapacağımı
bilmiyorum nasıl tekrar yapayım anesteziyle bile korkuyrum uyusam bile o acıyı hissedeceğimi
sanıyorum doktor 2 aşılamadan sonra tüp bebek dedi offf bilmiyorum çok kötüyüm hem tekrar
çekilsin istyrm rahim filmi çünkü rahim ters dönmüş gibi izlenimlerim var

adet dönemlerim feci geçiyor günde iki iğneyle geçiriyorum ve bağıra bağıra dövünerek ağlıyorum
bitmek bilmeyen idrar yolu enfeksiyonu kaç ilaç kullandım geçmiyor ilişki sırasında inanılmaz ağrı hissediyrm
bunlar olunca rahim ters mi dönmüş diyrm acaba

şimdi okuyanlar kızabilir arkadaşlar nasıl yaptım bende bilmiyorum
rahim filmi çekildikten sonra yine hamilelik olmayınca
bir akrabamızın tanıdığı bir kadın varmış sadece karnına masaj yapıyormuş
rahim tersliğini falan düzeltiyormuş

önce karşı çıktım korkarım onlar ne bilecek falan diye çok reddettim sonra inanılmaz
çevremden baskı oldu sürekli hamile kalanların örneklerini verdiler ve korkulacak bşy yok dediler
ve gittim kadın canımı çok yaktı sadece karnıma ağır şekilde masaj yaptı ve bir karışım söyledi buharına oturulması gerekiyormuş ve o ayda hamilelik olmadı

geçtim hamileliği daha kötü oldum her ay zorla adet oluyorum sürekli adet olmadığım günler bile alt karnım ağrıyor idrar yolu böbrek yolu enfeksiyon başladı ve bir yıl olacak geçmiyor lavaboya giderken resmen içim çıkacak gibi oluyorum bağırmamak için kendimi zor tutyrm
vee arkadaşlar en önemlisi alt karnımdan mideme doğru bir damar sert ve hiç geçmiyor dokununca ağrıyor acaba o kadın düz olan rahmi ters mi çevirdi diyorum böyle birşey mümkün mü arkadaşlar

uzun oldu k.bakmayın

merhaba arkadaşlar

2,5 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyor sebepsiz infertilite
2015 yılının sonunda rahim filmi çekildi tüpler açıktı
2,5 yılda sürekli testler yapıldı klomenle yumurta takibi yapıldı
başarısız bir aşılama sonucu 5 ay kabuğuma çekildi bıraktım tedaviyi

derken geçen cuma tekrar gittim doktora prof. ve tüp bebek merkeziydi
benden daha önce yapılmış olan rahim filminin görüntüsünü istedi

tamam dedim ve 2015 yılında çektirmiş olduğum rahim filminde acı eşiğim o kadar düşük ki
yarım saat tansiyonum 6 kalmış ve şoka girmişim acile yatırdılar serum bağladılar
kötü bir deneyimdi ve kalktığımda kanlar içindeydim bu psikolojide kaldığım için
basit bir muayenede bile korkar oldum ve gerçekten artık canım yanıyor

derken rahim filminin görüntüsü için eski tedavi gördüğüm hastaneye gittim
veee bana filmin görüntüsünü sildiklerini söylediler çok ısrar ettim
bulun bir şekilde ben tekrar çekemem diye çok baktılar geri döndüremediler
ben orada dayanamadım sinirlerim boşaldı ağladım

yarın doktor beni bekliyor görüntü yok tekrar çektirecektir şimdi ne yapacağımı
bilmiyorum nasıl tekrar yapayım anesteziyle bile korkuyrum uyusam bile o acıyı hissedeceğimi
sanıyorum doktor 2 aşılamadan sonra tüp bebek dedi offf bilmiyorum çok kötüyüm hem tekrar
çekilsin istyrm rahim filmi çünkü rahim ters dönmüş gibi izlenimlerim var

adet dönemlerim feci geçiyor günde iki iğneyle geçiriyorum ve bağıra bağıra dövünerek ağlıyorum
bitmek bilmeyen idrar yolu enfeksiyonu kaç ilaç kullandım geçmiyor ilişki sırasında inanılmaz ağrı hissediyrm
bunlar olunca rahim ters mi dönmüş diyrm acaba

şimdi okuyanlar kızabilir arkadaşlar nasıl yaptım bende bilmiyorum
rahim filmi çekildikten sonra yine hamilelik olmayınca
bir akrabamızın tanıdığı bir kadın varmış sadece karnına masaj yapıyormuş
rahim tersliğini falan düzeltiyormuş

önce karşı çıktım korkarım onlar ne bilecek falan diye çok reddettim sonra inanılmaz
çevremden baskı oldu sürekli hamile kalanların örneklerini verdiler ve korkulacak bşy yok dediler
ve gittim kadın canımı çok yaktı sadece karnıma ağır şekilde masaj yaptı ve bir karışım söyledi buharına oturulması gerekiyormuş ve o ayda hamilelik olmadı

geçtim hamileliği daha kötü oldum her ay zorla adet oluyorum sürekli adet olmadığım günler bile alt karnım ağrıyor idrar yolu böbrek yolu enfeksiyon başladı ve bir yıl olacak geçmiyor lavaboya giderken resmen içim çıkacak gibi oluyorum bağırmamak için kendimi zor tutyrm
vee arkadaşlar en önemlisi alt karnımdan mideme doğru bir damar sert ve hiç geçmiyor dokununca ağrıyor acaba o kadın düz olan rahmi ters mi çevirdi diyorum böyle birşey mümkün mü arkadaşlar

uzun oldu k.bakmayın
Merhaba cnm ben aneztezili asilama yaptirdim 1ay oluyo. Igneyi verio uyuyosun uyandiginda bitmis oluyo.agri sizi hissetmiyosun.gozunu kapayip aciyosun. Stres yapma eger aneztezili imkanin varsa alerjik bi durumun anezteziye karai sikinti yoksa yaptirabilirsin

Merhaba cnm ben aneztezili asilama yaptirdim 1ay oluyo. Igneyi verio uyuyosun uyandiginda bitmis oluyo.agri sizi hissetmiyosun.gozunu kapayip aciyosun. Stres yapma eger aneztezili imkanin varsa alerjik bi durumun anezteziye karai sikinti yoksa yaptirabilirsin
anestezi ilk defa olacağım her şeyden korkar oldum yarın gideceğim doktora kesin adetin 5. günü rahim filmi çekilir.
inş dediğiniz gibi olur hiç rahat biter

Ozel de mi cektirceksiniz.inanin bende cok korktum bi haftta stres yaptim nasil olucak napicam diye. Hasstaneden ciktigimda iyiki dedim.cunku benim agri esigim dusuk.alttan muane zor oluodum. Doktora gorun eger aneztezili problem cikmazsa cektir cnm

Ozel de mi cektirceksiniz.inanin bende cok korktum bi haftta stres yaptim nasil olucak napicam diye. Hasstaneden ciktigimda iyiki dedim.cunku benim agri esigim dusuk.alttan muane zor oluodum. Doktora gorun eger aneztezili problem cikmazsa cektir cnm
evet özel. devlet hastanelerini asla hiç bir kadına önermem
ben özel hastanede olmama ragmen mikrop kaptım
bakalım yarın ne diyecek doktor bıktım bu durumdan
bir çocuk doğurmuş kadar acı çektim

evet özel. devlet hastanelerini asla hiç bir kadına önermem
ben özel hastanede olmama ragmen mikrop kaptım
bakalım yarın ne diyecek doktor bıktım bu durumdan
bir çocuk doğurmuş kadar acı çektim
Oyle gercekteb hastaneye gdip gelmekten yoruldum kac aydir.Allah emeklerimizi bosa cikarmasin☺

Oyle gercekteb hastaneye gdip gelmekten yoruldum kac aydir.Allah emeklerimizi bosa cikarmasin☺
amin inş maddi manevi en çok kadın yıpranıyor
kadın doğum doktorlarına gitmekle sadece zaman ve para kaybımız oldu
sadece bu işle ilgilenen proflara gitmek gerekiyor hiç vakit kaybı olmadan
doğru ve emin ilerliyoruz düşündükçe o gittiğim iki doktoru kendime çok kızıyorum
onların tek işi hamilelik takibi ve doğum sakın kadın doğum doktoruna giderek vakit kaybetmeyin
en başından tüp bebek merkezinde başlamak gerek zaten onlar hemen tüp bebek yapmıyor
yola sağlam çıkıyorlar rahim filmi kan testleri sperm kalitesi herşeyi tek ayın içinde topluyorlar
3 yılı doldurduktan sonra tüp bebek diyorlar bunu çok sonradan anladım maalesef

Kucuk sehirlerde tup bebek merkezleri yok.keske olsa da ozel hastanelere yolumuz dusmese.benim ilk asilamam.lakin asilamadab once cok domtora gidip geldim maddi manevi cok kayip oldu.kayip olmasindan yanmiyorum da keske elimizde kayda deger bise olsaydi

Kucuk sehirlerde tup bebek merkezleri yok.keske olsa da ozel hastanelere yolumuz dusmese.benim ilk asilamam.lakin asilamadab once cok domtora gidip geldim maddi manevi cok kayip oldu.kayip olmasindan yanmiyorum da keske elimizde kayda deger bise olsaydi
aynen geçtik maddisini manevisini yaşadık göze alıyoruz ama elde var sıfır
bu üzüyor inş umudunuzu kaybetmeyin kadın doğum doktrolarına gidip sonuç alan milyonlarca kadın var
ama bir doktorda sonuç alınmazsa kesnlikle kadın doğum doktorunu bırakmak gerek ben baska doktora giderek
zaman kaybım oldu aynı şeyi yaptı yumurta takibi iğne ilaç başka bşy yok insan yaşadıkça öğreniyor işte inş en kısa zamanda sağlıklı bir evladınız olur imkanlar kısıtlı olunca insan üzülüyor biliyorum yaşadığım şehirde başka illerden sadece bunun için gelenler oluyor doktora bunu da bir düşünün derim

aynen geçtik maddisini manevisini yaşadık göze alıyoruz ama elde var sıfır
bu üzüyor inş umudunuzu kaybetmeyin kadın doğum doktrolarına gidip sonuç alan milyonlarca kadın var
ama bir doktorda sonuç alınmazsa kesnlikle kadın doğum doktorunu bırakmak gerek ben baska doktora giderek
zaman kaybım oldu aynı şeyi yaptı yumurta takibi iğne ilaç başka bşy yok insan yaşadıkça öğreniyor işte inş en kısa zamanda sağlıklı bir evladınız olur imkanlar kısıtlı olunca insan üzülüyor biliyorum yaşadığım şehirde başka illerden sadece bunun için gelenler oluyor doktora bunu da bir düşünün derim
Biyuk sehirlere gitmek inan zor.bi ginluk is olsa gisip yap gel lakin oyle olmuo bi gidion ilac verio tekrar gidion yumurtaya bakio.olusmamissa tekrar gidion catlatma ignesini vurdurmak icin gidiosun asilamaya gidiosun inan cok zor. Ben ilceden merkeze gidoorum onda bile zorlul cekerek gidiyoem

Biyuk sehirlere gitmek inan zor.bi ginluk is olsa gisip yap gel lakin oyle olmuo bi gidion ilac verio tekrar gidion yumurtaya bakio.olusmamissa tekrar gidion catlatma ignesini vurdurmak icin gidiosun asilamaya gidiosun inan cok zor. Ben ilceden merkeze gidoorum onda bile zorlul cekerek gidiyoem
haklısınız anlıyorum ben işten izin alıp bir saat içinde dolmuşla gidip geldiğimde bile sıkıntı yaşıyorum
en çok gidip gelmek psikolojik olarak yoruyor inş olur en kısa zamanda sonuç alırsıınız

haklısınız anlıyorum ben işten izin alıp bir saat içinde dolmuşla gidip geldiğimde bile sıkıntı yaşıyorum
en çok gidip gelmek psikolojik olarak yoruyor inş olur en kısa zamanda sonuç alırsıınız
Inslalah bebislerimiz olur.benim 3.gunum bekliyorum .insallah hepimizin bebisi olur.cokistiyorum 1.5yildir.insallah Allah yuzumuze guler

Inslalah bebislerimiz olur.benim 3.gunum bekliyorum .insallah hepimizin bebisi olur.cokistiyorum 1.5yildir.insallah Allah yuzumuze guler
ne zaman test yapacaksınız bende heyecanlandım sizin için inş olur
çok düşünmeyin oldu mu falan diye hormonlar ters çalışırmış düşününce inş olur ya

ne zaman test yapacaksınız bende heyecanlandım sizin için inş olur
çok düşünmeyin oldu mu falan diye hormonlar ters çalışırmış düşününce inş olur ya
3.gun daha yeniyim ilk asilamam.ne olir nasil olur ne cokar bilmiorm doktor 12.gun test yap dedi. Bende yeni uye oldum buraya. Asilama yapanlardan da bilgi aliyorum..umutlanmak da istemiorum.cunku cok hayal kirikligina ugradim cok agladim..umarim emeklerimoz bosa cikmaz ilgin icin tesekkurler

3.gun daha yeniyim ilk asilamam.ne olir nasil olur ne cokar bilmiorm doktor 12.gun test yap dedi. Bende yeni uye oldum buraya. Asilama yapanlardan da bilgi aliyorum..umutlanmak da istemiorum.cunku cok hayal kirikligina ugradim cok agladim..umarim emeklerimoz bosa cikmaz ilgin icin tesekkurler
rica ederim sizin için iyi hissediyrm inş olacak
rica ederim test yaptığınızda haber verin lütfen sonucu

X