Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri telkinle meme dolgunluğu ve büyütmek için ses dosyası

yeni bir üyeyim ama önceden indirip dinlemiştim sadece bir hafta işteyken bir iki saat kadar dinlediğim halde insan bi kıpırdanma bir hareket seziyordu :) dudakları bile doluyor sanki insanın şimdi yeniden indirdim ve düzenli dinlemeye başlayacağım.

takipçinizim :))

yeni bir üyeyim ama önceden indirip dinlemiştim sadece bir hafta işteyken bir iki saat kadar dinlediğim halde insan bi kıpırdanma bir hareket seziyordu :) dudakları bile doluyor sanki insanın şimdi yeniden indirdim ve düzenli dinlemeye başlayacağım.

takipçinizim :))

hosgeldın cnm aramıza ınsallah faydalarını gormeye devam edersın
belırtılerı yaz kı burda arastıran arkadaslara rehberlık olsun

mrb arkadaşlar ben de daha önce parfaitin yüklediği breastı dinliyorum.. ama bir de gece uyurken dinlenen telkini istiyorum indiremedim lütfeeen biri acil yardım etsin....

mrb arkadaşlar ben de daha önce parfaitin yüklediği breastı dinliyorum.. ama bir de gece uyurken dinlenen telkini istiyorum indiremedim lütfeeen biri acil yardım etsin....

cnm alternatif link yazan ikinci linke tıkla acılan sayfada free ve premıum yazan yerler olacak ordan free yazan yerın altına tıkla bı kac sanıye beklemen gerektıgını soyleyecek sure dolunca kutucuga yanda cıkan kodu gırıp ındırebılırsın rahatca

cnm alternatif link yazan ikinci linke tıkla acılan sayfada free ve premıum yazan yerler olacak ordan free yazan yerın altına tıkla bı kac sanıye beklemen gerektıgını soyleyecek sure dolunca kutucuga yanda cıkan kodu gırıp ındırebılırsın rahatca

olmuyor canım ya sayfa açılıyor yaklaşık 5 dak beklemem için bir süre çıkıyor kutucuğa yazıyorum fakat internet explorer hata veriyor neden ki yollayabiliyorsan özelden yollar mısın lütfen..

olmuyor canım ya sayfa açılıyor yaklaşık 5 dak beklemem için bir süre çıkıyor kutucuğa yazıyorum fakat internet explorer hata veriyor neden ki yollayabiliyorsan özelden yollar mısın lütfen..

cnm 100 mesaj sayım henüz dolmadığı için özel mesaj yollayamıyorum k.bakma :KK25:

arkadaşlar benım 1.21 bu sabah itibariyle bitti.
gece yattığımda düşük sesi dinliyordum ama hiç bi değişiklik olmadı parfaitin yaztığı telkinde bende etki etmemişti. 3.yü dinlemeden buna geçmiştim bende. yeni birinin dediği gibi içeriğinde göğüs değilde meme kelimesinin geçmesi banda daha doğru gelmişti ama olmadı hiç bi dolgunluk olmadı hafif hafif oda son 1 hafatda ağrılarım old o kadarcık :KK43: budamı işe yaramıcak yaaa :KK43:
masaj kemerini düşünüyorum ama kulladığında işe yarıyormuş sonra yine sönüyorlarmış zamanla oda kesin çözüm değil napıcam ben yaaa :KK53:

Umutsuzluğu kapılmamalısın, işe yaramayacak mı cümlesi bile bilinçaltına olumsuz mesaj verir.
Kurduğumuz cümlelere de dikkat etmeliyiz. İnançlarımız saklı içinde.
Tabi ki büyüyor, büyüyecek, sen dinlemeye devam ett, günlük bir iş yapar gibi :KK34::KK6::KK6:

Umutsuzluğu kapılmamalısın, işe yaramayacak mı cümlesi bile bilinçaltına olumsuz mesaj verir.
Kurduğumuz cümlelere de dikkat etmeliyiz. İnançlarımız saklı içinde.
Tabi ki büyüyor, büyüyecek, sen dinlemeye devam ett, günlük bir iş yapar gibi :KK34::KK6::KK6:

ya elimde değil önceki dinlediğim telkin işe yaramayınca ister istemez bunda içimde bi şüpheyle başladım.
o yuzden ister istemez acabalarım oluyo.
tmm anlaştık tabiki büyüyo büyüyecek kocamannnn olcaklar 90 olcaklar bluzlardan fırlicaklar :KK1:
hadi bakalım

merhaba ayşe gelişmeler nasıl sen yeni başladın daha önce dinlemiş miydin

merhaba cnm ben once dınlemeye baslamıstım ama düzenli dinleyemedım bı kac hafta kadar ara verdım mecbur
dün tekrar basladım ılk seferde bende belırtıler olmustu ama sımdılık bırsey yok
kasıntı kucuk agrılar fılan vardı ılk seferde
bıde ben ıkı telkını lıste yaptım ıkısını sırayla dınlıyorum cnm
ınsallah goruruz faydasını

ya elimde değil önceki dinlediğim telkin işe yaramayınca ister istemez bunda içimde bi şüpheyle başladım.
o yuzden ister istemez acabalarım oluyo.
tmm anlaştık tabiki büyüyo büyüyecek kocamannnn olcaklar 90 olcaklar bluzlardan fırlicaklar :KK1:
hadi bakalım

hahaha ay cnm guldurdun benı hıc umudunu kırma bende ugrasıyorum epeydır
olmayacak sozunu cıkardım lugattan
ınsallah büyürler istedıgımız kadar olurlarrr

arkadaşlar nihayet sizler için hazırlamış olduğum telkin ses dosyalarını kullanımınıza sunuyorum ..telkinler aynı sıkılmayasınız diyede alternatifli ses dosyaları hazırladım
ses dosyalarını 21 gün boyunca gün atlamadan günde 6-8 saat dinlemeniz gerekmektedir çünkü bilinç altımız telkinleri 21 günde algılar ..ara verilerek 3 21 yapmanız gerekmektedir birde göğüs kaslarını güçlendirici spor yapmanızı tavsiye ederim çünkü telkinde spor yapma kelimesi geçiyo bunu fiilen desteklemeniz gerekmektedir

(not: dolgun_ mm telkin müzikten uzun olduğu için müzik biter bitmez başa dönmeyin telkin devam ediyor 10sn gibi )
File Not Found - Filefactory.com
Alternatif link Unlimited free file storage and free file hosting

http://www.filefactory.com/file/cf49c28/n/dalgalı_dlgn-
mm.mp3

bu telkinde gece uyurken dinlemek için sesi kısılmış müzik

TELKİN METNİ

hissediyorum
zihnimin memelerimin içini istediğim biçimde sıkıca dolduruyor
memelerim sıkıca dolgunlaşmaya ve hacmi artmaya başladı. memelerim dolgunlaşarak büyüyor
zihnimin gücünü tüm ulaşılabilir büyüme hormonlarımı memelerimin saglıklı biçimde büyümesi için kullanıyorum
dolgun ve diri memelerim oluşmaya başladı şükürler olsun
tüm erişilebilir gıdalar memelerime yönleniyor
yediklerim memelerimde yağ dokusu olarak depolanıyor
memelerimin yağ dokusu sıkıcana artıyor
güçlü ve diri meme dokusu oluşmaya başladı şükürler olsun
memelerimin sağlığı canlılığı ve boyutu artıyor
ve daha diri dolgunluğu hep daimi kalması için
zihnimin gücünü memelerime doğru sağlıklı kan akışına yönlendiriyorum
memelerim dolgunlaşarak sağlıklı biçimde büyümeğe başladı
şükürler olsun
göğüs kaslarım güçleniyor
yaptığım sporlar göğüs kaslarımı kuvvetlendiriyor
daha sıkı ve taş gibi memelere sahip olmaya başladım şükürler olsun
zihnimin sonsuz gücünü memelerimin boyutunu artırmak ve de dolgunlaştırmak için kullanıyorum
memelerim sıkı sıkı dolgunlaşarak büyüyor istediğim ölçülere gelene kadar büyümesini onaylıyorum
istediğim meme ölçüsünde memelerimin içi sımsıkı güçlü meme dokusuyla dolmasını onaylıyorum
memelerim vücudumda yuvarlak hatlarla ve birbirine yakınlaşarak dipdiri dolgunluğa ulaşıyor
memelerim taş gibi sert ve dolgun
meme ölçümden memnunum
beni sınırlayan tüm zihinsel kalıpları .negatif düşünceleri geride bırakıyorum
dopdolgun ve daha büyük vede sağlıklı memelerimi kabul ediyorum
tam istediğim ölçülere kavuştum
şükürler olsun

selam canım,
bu telkin parçalarında istemediğim bi cümle var
'zihnimin sonsuz gücünü memelerimin boyutunu artırmak ve de dolgunlaştırmak için kullanıyorum'
sanki zihnimizin bütün gücünü bu işe yönlendirecekmişiz gibi..

bu ses dosyalarını hangi program ile hazırlıyoruz, ben bu cümlesiz bi telkin dosyası yapmak istiyorum.

bayanlar ben bu dosyaları indiremedim nedenki acaba? yardımcı olabilir misiniz bana.. bi önceki telkinleri dinlemiştim baya faydasını gördüm yağlanma oldu golgunluk oldu ve geçici dolgunluk değil o yüzden şimdi bunları dinlemk istiyorum ancak indiremeiyorum mevcut olan biri msn den gönderebilir mi yada??? acele cevap bekliyorum..

Canım diger linkler silinmiş ama burdan indirebilrisin :KK66:

mm.mp3

bu telkinde gece uyurken dinlemek için sesi kısılmış müzik

Son düzenleme:
Bu arada bende 2 gündür dinliyorum şunada sızı başladı galiba etki etmeye başladı :))

Ama ayrıca hayıt,çörekotu yagı ve kara üzüm çekirdegiylede destek yapıyorum bunların etkiside olabilir.

X