Temizlik Hastaları Fan Club

Ohhhhhhh bahar temizliği ne güzel....durmak istemiyorum devamlı temizlemek istiyorum...hepimize kolay gelsin kızlar..çamaşır suyu ile kalın byeeee:KK3::KK3:

selam kızlar
terkedişmiş topik oldu burası yaa herkes gelse konuşsak ne güzel olur:KK14:

bende bahar temizliğini bitirdim sayılır ama bahar temizliği benim için her temizlik yapışım ya neyse :KK53:

Aranıza yeni katıldım ama her zaman sizlerleyim de diyebilirim bende temizlik hastasıyım:KK12:

Temizlik imandan gelir ben şuna inanırım ki temiz insan içini dışa yansıtır ruhu neyse evi üstü kokusu herşeyide öyle temiz ya da pistir.Mecburiyetler hariç :KK50:

Merhaba hanımlar
Dün el dokuması halılarımı sildim.beyaz sabunu rendeleyip tencerede suyla erittim kovaya döküp lifle sildim.
Sonra sirkeli suyla sildim.Piril piril oldu .Ayni sekilde koltuklarida sildim.halilari
hemen sermiycem kilim tarzı bişeyler sericem şimdilik. diğer halılarda yıkamaya gidecek

işler hiç bitmiyor.

kızlar ankastere ürünlerini parlatmak için ne kullanıyorsunuz.ışıl ışıl olsunlar istiyorum.cvaplarınızı bekliyorum....

kızlar yeni ev aldım temizlik için önerilerinize ihtiyacım var özellikle camları nasıl temizlemeli ne malzeme kullanmalı kireçleri döktürmek için?

arapsabunu, potasyum sabunu, yumuşak sabun olarakda bilinirmiş.Üretiminde, keten ,kenevir, karanfil ve balıktan çıkarılan yağlar kullanılırmış.Tamamen doğal..
Çamaşır sodasını sabunla beraber kullanırsanız çamaşırlarınıza hem parlaklık hemde beyazlık sağlayabilirsiniz.
Fosfatsız deterjanları, koku gidermek mikrop öldürmek ve beyazlatmak için 2 kaşık boraks ve 4 kaşık çamaşır sodası ekleyerek kullanabilirsiniz.Çalkalama aşaması için yarım bardak damıtık sirke ilave ederek hem renklerinin canlı kalmasını hemde havlularını<zın yumuşamasını sağlayabilirsiniz.
Klorlu ağartıcılara alternetif olarak sıvı hidrojen peroksitten yapılmış beyazlatıcılar ya da toz halinde hidrojen peroksit kullanabailirsiniz.
Bu bilgilerin daha fazlası www.bugday.com adlı sitede var ilgilenenlere duyurulur.
Birde Denizli de üretilen %80 Ritha bitkisi kökenli yeni nesil temizlik ürünleri var .(MLM) Çok katlı pazarlama sistemi ile dağıtımı yapılıyor.Kendim de üye oldum kullanıyorum çok da memnunum.Tavsiye ederim.Fosfat ve fosfor içerikli çevreyi kirleten sağlığı tehdit eden tüm ürünleri hayatımdan çıkardım.Herkese kolay gelsin. Bence temizlik sularla oynamak değil, ince ayrıntıları olan bir sanattır.

Ben de artık bu kimyasallara yeter diyenlerden olmak istedim.Bunun içinde faydalarına şahit oldugum bir bitkisel deterjan buldum.O günden beri tüm deterjanlarımı kademeli ama cabuk bir şekilde değiştim.Türkiye 'nin tek fosfatsız bitkisel deterjanı imiş.Network Marketing sistemi ile satılıyor.Gerçekten süper bir deterjan grubu ve kozmetik grubu var.Ersag kozmetik ve temizlik malzemelerini tavsiye ederim.ÇAMAŞIR SUYU OUT :)

itiraf ediyorum temizlik hastasıyım, huyluyum :KK1: eskiden hayatımı olumsuz yönde etkileyecek kadar hastalıklıydım ama yavaş yavaş aşmaya başladım

kızlar aslında ben yazdığınız gibi hasta falan değilim hatta yeni evliyken evimi b.k götürürdü.sonradan sonradan kazandım.ama bi türlü rahatlayamıyorum.ev her zaman kirli geliyor.hamileleikte başladı bebeğim dört aylık bi türlü rahat etmiyorum tüm evi silip süpürüyorum kıyafetleri tekrar tekrar katlayıp dolapları düzenliyorum haftada bir şişe çamaşırsuyu bitiriyorum ama yinede evim kirli gibi.çünküü çoook dağıınık bi eşim var.tüm evii saatlerce temizle eve girmesiyle evi dağıtması bir oluyor.bir türlü işim bitti ohh diyemiyorum çünkü hiç bitmiyor.hergün tekrar tekrar aynı şeyleri yapıyorum.şimdi korktuğum işe başladığımda nasıl olacak...? hem ev işleri hem yemek eşim ve bebeğim nasıl idare edecem bilmiyorum:KK50::KK50:

meraba titiz hanımlar bende sizdenm de nerdesiniz şu titizlikten sıkıldım bu hastalıga care bulanlar varsa nolur bana da yardım edebilir mi aşmak istiyorum yaaa:KK43:((çok sıkıldım sabun ve deterjanlı aşırı takıntılardan :KK43:(

bende her hafta sonu teızlık yaparım eşım kızar ne bu temızlık hastası dıe ona kalsa 1 ayada bır yapar

ben bebeyagı kullanıyorum harıka parlıyor

Bende yag kullaniyorum zeytinyag bebe yag...hatta aksam sacim icin yaptigim karisim yag ile parlattim.elimin altinda ne varsa onla yani..
Ben üç yildir kullaniyorum ankastre ocak goren yenimi diyo.arapsabunundan baska deterjan kullanmadim.aradada yag parlatmak icin

Ben o kadar hasta değilim ama yerleri neyle silsem içim almiyor ya hep kirli saniyorum :'( :KK43: :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar Çaydanlığınızın. İçini temizlemek için 1 kaşık limon tuzu döküp kaynatın ve sonucu görün. :-)
çaydanlıkların içine kireç sökücü döküyorum zaten caydanlıklar için kullanılıyor zararı yok içindeyken bir çalkalıyorum yeni alınmış gibi oluyor
yeni duvarlarımı sildim kızlar revünün kirçözü süper birşey tavsiye ederim lekesiz temizledi halılarımı koltuklarımıda onunla siliyorum kuruduktan sonra pırıl pırıl oluyorlar

titiz hanımlar istanbul avrupa yakasında memnun kaldığınız halı yıkama fabrikası ismi paylaşabilirmisiniz çok korkuyorum pis yıkarlar yada bozarlar diye

X