Temmuz Annelerinin Mama Sandalyesi, Yürüteç, Hoppala, Bebek Arabası Tavsiyeleri

mama sandalyesi almadim daha. almam lazim. baska tavsiyeler ltf.

stardustcum sen mama sandalyesinin markasini yazmamissin canim. markasi nedir?

walla bayanlar ben oğluma mamasını pusetinde yediriyorum mama sandalyesine ihtiyaç duymadım hemde çok yer kaplıo ama bugün yürüteç aldım kraftın 98ytl tavsiye ederim çünkü benm oğlum hiç çıkmak istemio içinden hep gülücükler saçıo:)

Ben de oğluşuma mama sandalyesi almayı düşünüyorum.Birkaç model araştırdım chicco polly hoşuma gitti kullanıp memnun olan anneler var mı? Ya da farklı bir markadan memnun kalan?

Bızim mama sandalyemiz chicco polly çift kılıflı dan ve çok memnunuz bebeğim onda oturmayı çok seviyo.Tavsiye ederim.Sormak istedikleriniz varsa cevaplarım.

Ben de oğluşuma mama sandalyesi almayı düşünüyorum.Birkaç model araştırdım chicco polly hoşuma gitti kullanıp memnun olan anneler var mı? Ya da farklı bir markadan memnun kalan?

Biz kullanıyoruz cok memnunuz ama bıraz yer kaplıyo

ben dün oğluma kraftın idol modelini aldım çok güzel oğlumda çok beğendi tavsiye ederim

mama sandalyesi almadim daha. almam lazim. baska tavsiyeler ltf.

stardustcum sen mama sandalyesinin markasini yazmamissin canim. markasi nedir?

canım özelden yazmıştım , mesajımda da düzelttim , burdan da yazayım görmeyenler için : crespo :lepi:

Filizcim bende bu aralar arastırıyorum oto koltuklarını, bizimki sürekli dik durmaya calısıyo arabada cok zorlanıyorum, mothercare marka olanı begendim maxi cosi üretiyomus, ama marka farkından yarı yarıya satılıyo gerci en iyi olanı ve sanırım bende ondan alıcam 400 lira, birde recaroları öneriyolar, e-bebekte indirim olcakmıs %30 28 subatta bakalım o indirimde iyi fiyata düşürebilirsem onlarada bakıp ole karar vericem, bu ayki bebeğim dergisinde bi sürü oto koltugu var fiyat ve ozellikleriyle incele derim ayrıca sirin oglusunu da mıncıklarımmmm

Kızlar biz geçen haftasonu concord ultimax aldık e-bebekte var isterseniz inceleyin. 0 aydan itibaren kullanılıyomus aslında keske onceden alsaydık dedım rahat etti melis hanım.

bugun aldık çınara mama sandelyesı kesınlıkle harıka bırsey bır cok özelliği var tavsıye ederım oğlum cok sevdı gercekten rahat ve kullnıslı

BabyMax-Mama-Sandalyesi-2010-Model__23991517_0.jpg

yurutecı ucuz bırsey aldım cok gereklı olmadıgını dusunuyorum yakın zamanda ılk arabam alacagım cunku

Canim gule gule kullanin hepiniz.

Yurutec beni kurtardi diyebilirim. bir otarafa bir bu tarafa fir donuyor evin icinde. halilari da kaldirdim cogu yerde. cok mutluyuz. sikilinca baska oyuncaga gecis yapiyoruz.

kızlar çok iyi olmuş bu topic.
de kafama bişey takıldı; katı meyve sıkacağını meyveleri sıkıp suyunu bebişlere o şekilde mi veriyosunuz??
ben evlenirken moulinexinkini almıştım kendimiz için memnunuz çok ama bebeğe püre yapıp posayla vermek daha iyi olmaz mıCADIARZU

ben fazla meyve suyu vermiyorum.genelde meyve püresi veriyorum.cam rendeyle püre haline getiriyorum.

Selam arkadaşlar...mama sandalyesi almak istiyorum ama aklıma takılan bişeyler var kraft idolü beğendim kaç yaşına kadar kullanılıyor ve en önemlisi bacak arasındaki panel çıkarılabiliyor mu?
Kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim
...

mama sandalyemiz chicco'nun şu modeli
$10376.jpg

çift kılıfı var, o anlamda diğerlerine göre bebeğin sırtı için daha rahat yaslanma olanagı sunuyor
3 kademe yatabiliyor
yuksekliği ayarlanabiliyor
tekerlekli olusu tasımada kolaylık sağlıyor dense de biraz agir bence
emniyet kemerli olusu da klasik chicco geleneği işte
genel olarak memnunuz

arabamiz bebeconfor'un laloo mudur nedir o modelinden
oldukca memnunuz
$bebe+confort.jpg :KK23::KK23::KK23:

toplamda 900 civariydi
ama şu uyduruk oto koltuğumsu puset son derece luzumsuz bişi
şimdiki aklım olsa yalnızca arabayi alir o gondol gorunumlu seye para vermezdim :KK47:

yatağimiz chicco
memnunuz işte nolcak yatak değil mi hepsi ayni

yürütecimiz yok, alir miyiz bilmiyorum
baston pusetimiz chicco
ondan da memnunuz şimdilik
zati pek kullanmadık daha

X