Ten rengi açma

leinas7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2023
17
4
23
Kızlar buğday tenliyim ama tatilde bronzlaştım ben tenimin süt beyazı gibi olmasını istiyorum ne yapsam ten rengim kalıcı olarak açılır?

Kızlar buğday tenliyim ama tatilde bronzlaştım ben tenimin süt beyazı gibi olmasını istiyorum ne yapsam ten rengim kalıcı olarak açılır?
Sen az onceki görümcelerim acık tenli bi gelin istiyolar diyen kisi deilmisin

Ten rengi süt beyaz olamaz öyle bir teknoloji de yok lütfen kendinizi olduğunuz gibi sevin. Bu genetik bir özellik ve miras değiştirilemez.

Valla çok enteresan ,neden mi ? Ben süt beyazıyim ve buğday,bronz cllt renklerini çok severim.Her rengi, her saç rengini yakiştiririm onlara.Canli,enerjik durur.Hata gizler ciltte ,selülit bile açık tende daha çok belli oluyor 🙈 Sizse süt beyazı olmak istiyorsunuz ki bu imkansız. Üstte bir arkadaş da yazmış zaten,kendinizi sevin ,kendimizi olduğumuz gibi sevelim.

ayyyy ben süt beyazıyım ve çoğu kişi bazen ölü gibi olduğumu söylüyor (bazen dediğim yorgun falan olduğumda) yukarada bir arkadaş doğru demiş herşey gün gibi ortada oluyor yüzümde minik bir sivilce çıksa sank kocamanmiş gibi göze batıyor

Kuzenim pirinç maskesi yapıyordu sivilceleri için ve cilt rengini de açıyordu. Ama öyle süt beyazından bahsetmiyorum ten renginize göre biraz açılır.

Merhaba Cilt beyazlatıcı ve renk açıcı kremler var ama Koltuk alti, bikini bölgesi, diz dirseklerde kullanılıyor. Makale ve kullanıcı yorumları ile desteklenebilir. Araştırmanızı tavsiye ederim. Yüz ve boyun bölgesinde kullanılmıyor.

X