Tepki vermeli miyim ?( Abartmak mı ? Normal mi ?)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

melikecik1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2023
345
57
24
Merhaba ablalar kardeşler arkadaşlar :) en başta belirteyim bu yazacaklarım şüphelenmek veya şüphe değil sadece siz olsanız nasıl tepki verirdiniz ve ben bir tepki vermeli miyim ? Yoksa abartmadan geçeyim mi ? Bu konu da düşüncelerinizi yazabilirsiniz …
Benim sözlüm askeri personel izne çıktı haliyle ben çok rahatsız etmiyorum yani kafasını dinlesin gezsin ama çokta abartmasın tabi 😁 o da söz dinleyen ne yapması gerektiğini bilen bir insandır her zaman .elhamdulillah, bugün asker olmadan önce çalıştığı yere gideceğini uzun zamandır ustasını görmediğini dile getirdi ne güzel dedim tabi ki git bundan 10 dakika önce aradığımda açmadı ve otomatik bir mesaj gönderdi “ seni daha sonra arayayım “ olanı en sevmediğim otomatik mesaj 🤣🤣
Anladım belki meşguldür ama eski ustasının yanında da olsa 2 dakika açabilirdi diye düşünüyorum , kendi fikrimce …
Siz olsanız bu duruma tepki gösterir misiniz ? Yoksa normal mi karşılarsınız …
Şimdiden yorumlar için teşekkürler 🙏🏻

Nereye gittiğini biliyorsunuz, ne yaptığını biliyorsunuz niye adamı arıyorsunuz? Rahatsız etmemiş haliniz bu mu cidden?

Çok önemli bir mevzu olur anlarım ama onda da açmadıysa mesaj yazarsınız hayatım böyle böyle bir durum var acil arar mısın beni diye. Tepki gösterilecek bir durum yok. O size tepki gösterebilir bence. Ben olsam gösterirdim.

Merhaba ablalar kardeşler arkadaşlar :) en başta belirteyim bu yazacaklarım şüphelenmek veya şüphe değil sadece siz olsanız nasıl tepki verirdiniz ve ben bir tepki vermeli miyim ? Yoksa abartmadan geçeyim mi ? Bu konu da düşüncelerinizi yazabilirsiniz …
Benim sözlüm askeri personel izne çıktı haliyle ben çok rahatsız etmiyorum yani kafasını dinlesin gezsin ama çokta abartmasın tabi 😁 o da söz dinleyen ne yapması gerektiğini bilen bir insandır her zaman .elhamdulillah, bugün asker olmadan önce çalıştığı yere gideceğini uzun zamandır ustasını görmediğini dile getirdi ne güzel dedim tabi ki git bundan 10 dakika önce aradığımda açmadı ve otomatik bir mesaj gönderdi “ seni daha sonra arayayım “ olanı en sevmediğim otomatik mesaj 🤣🤣
Anladım belki meşguldür ama eski ustasının yanında da olsa 2 dakika açabilirdi diye düşünüyorum , kendi fikrimce …
Siz olsanız bu duruma tepki gösterir misiniz ? Yoksa normal mi karşılarsınız …
Şimdiden yorumlar için teşekkürler 🙏🏻

Kimse 24 saat anında cevap veremez telefonuna. Ben de bazen eşimin aramasını reddetmek zorunda kalıyorum, bazen o da aynı şeyi yapıyor. Ama sonra müsait olunca hemen arıyoruz tabii birbirimizi.

Nereye gittiğini biliyorsunuz, ne yaptığını biliyorsunuz niye adamı arıyorsunuz? Rahatsız etmemiş haliniz bu mu cidden?

Çok önemli bir mevzu olur anlarım ama onda da açmadıysa mesaj yazarsınız hayatım böyle böyle bir durum var acil arar mısın beni diye. Tepki gösterilecek bir durum yok. O size tepki gösterebilir bence. Ben olsam gösterirdim.
Demek ki önemli bir konu ki başlık açıp telefonu açmamasını dert etmişim içimde illa buraya önemli bir konu vardı açsa onu söyleyecektim yazmadım diye bende tepki gösterirdim demenize gerek yok 😁

Demek ki önemli bir konu ki başlık açıp telefonu açmamasını dert etmişim içimde illa buraya önemli bir konu vardı açsa onu söyleyecektim yazmadım diye bende tepki gösterirdim demenize gerek yok 😁
Siz isterseniz almak istediğiniz cevapları listeleyin biz ordan seçelim 🙄

Önemli bir durumda yapmanız gerekeni de yazdım zaten.

Kimse 24 saat anında cevap veremez telefonuna. Ben de bazen eşimin aramasını reddetmek zorunda kalıyorum, bazen o da aynı şeyi yapıyor. Ama sonra müsait olunca hemen arıyoruz tabii birbirimizi.
Elbette ki o çok başka bir durum

Siz isterseniz almak istediğiniz cevapları listeleyin biz ordan seçelim 🙄

Önemli bir durumda yapmanız gerekeni de yazdım zaten.
Yok sağolun onu herkes düşünebiliyor yine de sağolun 👍🏻 benim cevap almak istediğim bir şey yok belki eksik yazı olmuş olabilir düzelttim .

Bende kocami aradim meşgule attı. Bence bosanmalıyız 😆

Şaka şaka adam müsiat değildir açmamıştır. Kocam müsiat olsa açardı 😆
😁😁 tabi canım meşgul oldukları zaman da olacak ama hani yani görev de değil izin de e bir de şu an oturuyor sohbet falan ediyor bahsedeceğim şey önemliydi falan falan açmadı diye işte bi tepki göstersem mi bilemedim 😁 o yüzden buraya sorayım dedim ama insanlar niye bu kadar agresif bilmiyorum 🤷‍♀️

Ee geri dönmedi mi?
Ustasının yanına değil de başka bir yere gittiğinden mi şüpheleniyorsunuz?
Hayır öyle bir şüphem yok sadece çok meşguliyeti yoktu yani ustasının yanında diye açmaması sinirlendirdi çünkü önemli bir konu vardı , bu sebeple ona tepkili olmalı mıyım diye sordum … aramama dönmedi çünkü hala .

o da söz dinleyen ne yapması gerektiğini bilen bir insandır her zaman .elhamdulillah
Şu yazdığınız beni o kadar irrite etti ki . İnsanlar komutla çalışan varlıklar değildir. Evlenene kadar eyvallah deyip sonra içinden çok kötü şeyler de çıkabilir. Eğer hep söz dinliyorsa birde buradan düşünün derim . İkinci olarak insanlar meşgul olabilir . Sizin emir eriniz olmadığı için her an size yanıt vermek zorunda değil . İnanın sözlü değil evli olun yine böyle bir zorunluluğu yok. Şüpheniz bir telefon açmamayla oluşuyorsa o ilişkiyi gözden gecirin

😁😁 tabi canım meşgul oldukları zaman da olacak ama hani yani görev de değil izin de e bir de şu an oturuyor sohbet falan ediyor bahsedeceğim şey önemliydi falan falan açmadı diye işte bi tepki göstersem mi bilemedim 😁 o yüzden buraya sorayım dedim ama insanlar niye bu kadar agresif bilmiyorum 🤷‍♀️

Yaaa komik çünkü.😆 Bende arkadaşlarimla sohbet ederken eşim arasa açmam bazen.

Heee eğer baksa bir şeyden şüpheleniyorsanız o başka. O zaman ilişkiyi gözden geçirmek gerek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X