Araması normal mi

groenline

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2017
787
1.055
Merhabalar
Dün gece sevgilimle telefonda konuşurken universiteden bir kız arkadaşı mesaj atmış, birkaç ay sonra olacak bir sınavla alakalı ilgili bir şey sormuş. Erkek arkadaşım o sırada görmemiş ve biz telefonu kapattıktan sonra mesajlasmislar. Saat gece 12'ydi. Konuşurlarken kız demiş ki musaitsen arayayım ve erkek arkadaşım da kabul etmiş. 20-25 dakika konuştular ve ben açıkçası çok rahatsız oldum. Saat çok saçma bir saatti şimdi mi aklına gelmiş yani dedim. Rahatsızlığımı da belirttim. Aramayı kabul ettiği için erkek arkadaşımı da haksız görüyorum ben olsam yarın konuşuruz derdim.
Bana kızıp kizmadigimi sordu. Kizmadigimi ama sürekli böyle ararsa kizabilecegimi söyledim. Açıkçası biraz onu savundu. Haklısın sürekli aranmaz ama durup dururken arayacak biri değildir sık sık aramaz dedi. Sizce gecenin bir saatinde araması normal mi siz olsanız ne tepki verirdiniz ?

Son düzenleme:
Merhabalar
Dün gece sevgilimle telefonda konuşurken universiteden bir kız arkadaşı mesaj atmış, bir sınavla alakalı ilgili bir şey sormuş. Erkek arkadaşım o sırada görmemiş ve biz telefonu kapattıktan sonra mesajlasmislar. Saat gece 12'ydi. Konuşurlarken kız demiş ki musaitsen arayayım ve erkek arkadaşım da kabul etmiş. 20-25 dakika konuştular ve ben açıkçası çok rahatsız oldum. Saat çok saçma bir saatti şimdi mi aklına gelmiş yani dedim. Rahatsızlığımı da belirttim. Aramayı kabul ettiği için erkek arkadaşımı da haksız görüyorum ben olsam yarın konuşuruz derdim.
Bana kızıp kizmadigimi sordu. Kizmadigimi ama sürekli böyle ararsa kizabilecegimi söyledim. Açıkçası biraz onu savundu. Haklısın sürekli aranmaz ama durup dururken arayacak biri değildir sık sık aramaz dedi. Sizce gecenin bir saatinde araması normal mi siz olsanız ne tepki verirdiniz ?
Eee kız müsaitsen demiş, o da müsaitim demiş. Daha nesini sorguluyorsunuz? Müsait değilim deseydi aramazdı.

12 çok absürt bir saat değil bence. Ben de yakın arkadaşlarımı o saatte arayabiliyorum, onlar da beni arıyor. Ama samimi bir arkadaşı mı yoksa değil mi? Bu önemli bir nokta.

Niye konuşamasın?? Alt tarafı sevgilin çok anlam yükleme erkeklere ayrıca evlenince haremlik selamlık yap istersen kocanla hiç arkadaşınız olmasın vs. Herkesin kendi cinsinden arkadaşı olsun 🤣🤣🤣 Azcık kafa yapınızı değiştirin yaa... Daha fazla şeyler söylerdim de yaşın 19-20 falan olduğu için daha ufak sayılırsın normal böyle tripler zamanla olgunlaşırsın.. Bi de zaten ortada bi amaç var. Sınavla ilgili bişey için aramış ve sormuş müsaitsen diye saat isterse 12 olsun isterse gece 3 olsun... Bekar insanlar için hayat gece başlıyor yani 12 demek oo aman çok geç bi saat falan anlamı taşımıyor.

12 çok absürt bir saat değil bence. Ben de yakın arkadaşlarımı o saatte arayabiliyorum, onlar da beni arıyor. Ama samimi bir arkadaşı mı yoksa değil mi? Bu önemli bir nokta.
Birkaç yıl önce mezun oldular artık çok sık görüşüyorlar ama okuldayken iyi arkadaşlarından biriymiş

VAlla müdür yardımcım gece 11de yarın sabahki toplantıdan haberdar mıydınız demek için beni aramıştı. Önceden müsait misiniz diye mesaj falan atmamıştı. Eşim de yanımdaydı. Abuk sabuk bir muhabbet için aranmadıkça sıkıntı yok. Bunun gibi çok şey oldu hatta...

Merhabalar
Dün gece sevgilimle telefonda konuşurken universiteden bir kız arkadaşı mesaj atmış, bir sınavla alakalı ilgili bir şey sormuş. Erkek arkadaşım o sırada görmemiş ve biz telefonu kapattıktan sonra mesajlasmislar. Saat gece 12'ydi. Konuşurlarken kız demiş ki musaitsen arayayım ve erkek arkadaşım da kabul etmiş. 20-25 dakika konuştular ve ben açıkçası çok rahatsız oldum. Saat çok saçma bir saatti şimdi mi aklına gelmiş yani dedim. Rahatsızlığımı da belirttim. Aramayı kabul ettiği için erkek arkadaşımı da haksız görüyorum ben olsam yarın konuşuruz derdim.
gayet normal ne var bunda?

Gençsiniz ne heyecanlar ama. Şimdi niye konuştun diye ufak tartışmalar bunlar da ilişkinin bir parçası. Ama inanın yıpratıyor zarar veriyor. Yav zaten başka bir amaçla konuşacak adam size söyler mi?
Boşverin bir meslek edindiğinizde karşı cinsle birçok paylaşımda, görüşmede bulunacaksınız. Bunlar çok normal.

Bence değil. Kendisi de benim arkadaşım arasa rahatsız olur ve ben dikkat ediyorum
fazla ve saçma bi abartı kusura bakmayın :işsiz: araması normal mi demişsiniz ben de evet normal diyorum.ee bence değil diyosanız neden konu açınız? gidin içten içe kendinizi yiyin bi kenarda gereksiz yere.bu tarz şeylerden rahatsız oluyorsanız büyümeden ilişki yaşamayın

Araması tabi ki normal, ne var bunda?
Bende arıyorum erkek arkadaşlarımı üstelik evli olanları da. Mesleki bir soru sormak gerekiyor, acil bir durum oluyor. Çok abartmamak gerek karşılıklı bu durumu, üstelik kız müsait misin diye sormuş ve sevgiliniz evet demiş. Eğer rahatsızsanız kızı değil sevgilinizi eleştirin

X