Tepki vermeli miyim ?( Abartmak mı ? Normal mi ?)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
abartılacak bir durum var dersek bunun nesini abartacaksınız merak ettim.
adam müsait değilmiş telefonu açmamış ne yapacaksınız?
Ayrıl diyenlere uyacağım 🤣🤣🤭 hayır ya bu konuyu açarken hiç kötü niyetle de açmamıştım bi tık farklı anlaşıldım

Şu yazdığınız beni o kadar irrite etti ki . İnsanlar komutla çalışan varlıklar değildir. Evlenene kadar eyvallah deyip sonra içinden çok kötü şeyler de çıkabilir. Eğer hep söz dinliyorsa birde buradan düşünün derim . İkinci olarak insanlar meşgul olabilir . Sizin emir eriniz olmadığı için her an size yanıt vermek zorunda değil . İnanın sözlü değil evli olun yine böyle bir zorunluluğu yok. Şüpheniz bir telefon açmamayla oluşuyorsa o ilişkiyi gözden gecirin
Söz dinleyen kısmından siz ne anlıyorsunuz bilmiyorum ama olgun bir insan olduğundan paha biçerek bunu dile getirdim yani bir şey dersem saygı gösterir sözüme inanır güvenir ve sözümü dinler demek oluyor :) sizin bakış açınızı bilmem ama ben sözlüme robot gibi değil sadece saygılı davranıyorum o da bana öyle… yorumunuz için sağolun

Hayır öyle bir şüphem yok sadece çok meşguliyeti yoktu yani ustasının yanında diye açmaması sinirlendirdi çünkü önemli bir konu vardı , bu sebeple ona tepkili olmalı mıyım diye sordum … aramama dönmedi çünkü hala .

Bazen bir başka insanın yanında olmak gayet yeterli bir sebep telefonu açmamak için.

😁😁 tabi canım meşgul oldukları zaman da olacak ama hani yani görev de değil izin de e bir de şu an oturuyor sohbet falan ediyor bahsedeceğim şey önemliydi falan falan açmadı diye işte bi tepki göstersem mi bilemedim 😁 o yüzden buraya sorayım dedim ama insanlar niye bu kadar agresif bilmiyorum 🤷‍♀️
Bütün yorumlarınıza şu emojiyi koymazsanız,ben abartılacak bir durum görmedim.Adam her aradığınızda açmak zorunda değil, çok önemli ise mesaj yoluyla iletebilirsiniz.

Bütün yorumlarınıza şu emojiyi koymazsanız,ben abartılacak bir durum görmedim.Adam her aradığınızda açmak zorunda değil, çok önemli ise mesaj yoluyla iletebilirsiniz.
Koyduğum emojiye kadar neden karıştınız onu anlamadım ben yani , ben o emojiyi belki seviyorum istediğiniz kadar yorumda eleştiri de ve fikir de bulunabilirsiniz ama atıp atacağım emojiye de ben karar vereyim olur mu ?

Merhaba ablalar kardeşler arkadaşlar :) en başta belirteyim bu yazacaklarım şüphelenmek veya şüphe değil sadece siz olsanız nasıl tepki verirdiniz ve ben bir tepki vermeli miyim ? Yoksa abartmadan geçeyim mi ? Bu konu da düşüncelerinizi yazabilirsiniz …
Benim sözlüm askeri personel izne çıktı haliyle ben çok rahatsız etmiyorum yani kafasını dinlesin gezsin ama çokta abartmasın tabi 😁 o da söz dinleyen ne yapması gerektiğini bilen bir insandır her zaman .elhamdulillah, bugün asker olmadan önce çalıştığı yere gideceğini uzun zamandır ustasını görmediğini dile getirdi ne güzel dedim tabi ki git bundan 10 dakika önce aradığımda açmadı ve otomatik bir mesaj gönderdi “ seni daha sonra arayayım “ olanı en sevmediğim otomatik mesaj 🤣🤣
Anladım belki meşguldür ama eski ustasının yanında da olsa 2 dakika açabilirdi diye düşünüyorum , kendi fikrimce …
Siz olsanız bu duruma tepki gösterir misiniz ? Yoksa normal mi karşılarsınız …
Şimdiden yorumlar için teşekkürler 🙏🏻

Dip not : Bu dip notu eklemesem insanlar garip tepkiler veriyor bari ekleyeyim önemli bir konu vardı açsa onu dile getirecektim ikimiz de malum bir de ayrı şehirlerdeyiz iletişimimiz mecbur telefondan oluyor ….
Ne diyecektiniz açsaydı? Herhangi bir işiniz aksadı mı açmadığı için? Adam gideceği yeri söylemiş zaten arayıp neyi öğrenmek istediniz? Güven sorununuz mu var? Sordum da sordum ha:)))

Merhaba ablalar kardeşler arkadaşlar :) en başta belirteyim bu yazacaklarım şüphelenmek veya şüphe değil sadece siz olsanız nasıl tepki verirdiniz ve ben bir tepki vermeli miyim ? Yoksa abartmadan geçeyim mi ? Bu konu da düşüncelerinizi yazabilirsiniz …
Benim sözlüm askeri personel izne çıktı haliyle ben çok rahatsız etmiyorum yani kafasını dinlesin gezsin ama çokta abartmasın tabi 😁 o da söz dinleyen ne yapması gerektiğini bilen bir insandır her zaman .elhamdulillah, bugün asker olmadan önce çalıştığı yere gideceğini uzun zamandır ustasını görmediğini dile getirdi ne güzel dedim tabi ki git bundan 10 dakika önce aradığımda açmadı ve otomatik bir mesaj gönderdi “ seni daha sonra arayayım “ olanı en sevmediğim otomatik mesaj 🤣🤣
Anladım belki meşguldür ama eski ustasının yanında da olsa 2 dakika açabilirdi diye düşünüyorum , kendi fikrimce …

Dip not : Bu dip notu eklemesem insanlar garip tepkiler veriyor bari ekleyeyim önemli bir konu vardı açsa onu dile getirecektim ikimiz de malum bir de ayrı şehirlerdeyiz iletişimimiz mecbur telefondan oluyor ….

*Bu konuyu neden açtım ki bir arkadaşıma danışsam daha iyi olurdu diyeceğim noktaya geldim 15-20 dakika içerisinde :) bütün yorumlarınız için teşekkür ederim abartı bulmuş garip bulmuş olabilirsiniz hepinize saygı duyuyorum , benim yanlışlarımı da dile getirmeniz güzel sadece ufak bir fikir almak istemiştim bu kadar büyümeseydi keşke :)
Önemli konu durdu durdu o anı bulmadı bence eğer çok önemliyse mesaj atabilirsiniz tapki verirseniz abartı olur bana göre

😁😁 tabi canım meşgul oldukları zaman da olacak ama hani yani görev de değil izin de e bir de şu an oturuyor sohbet falan ediyor bahsedeceğim şey önemliydi falan falan açmadı diye işte bi tepki göstersem mi bilemedim 😁 o yüzden buraya sorayım dedim ama insanlar niye bu kadar agresif bilmiyorum 🤷‍♀️
Siz biraz abartmışsınız o ayrı da cidden burada ona buna sataşıp günlük kavga dozunu almaya çalışan çok kişi var😂

Ben de eşim aradığında biriyle konuşuyorsam bile hemen dönerim. O meşgule atar bazen ama sonra döner çok bekletmez. Çalışıyor, adamı darlamam. Fakat şu da var ; arıyorsam önemli bir şey söyleyeceğimi bilir. Onun dışında msj atarız zaten.

Eşim benim telefonumu acmamazlik yapmaz, hatta toplantidayken bile telefonu acar eger mumkunse. Huyu boyle.
Simdi boyle bir adam otomatik mesajla sonra dönerim yapsa ve acmasa ölüyor filan diye dusunebilirim ya da başka seyleeeer. 🙄
Yani genel haline bağli.

İyi insanlar katlanıyor bu tarz ilişkilere. Çok ilginç cidden
Zor olmuyor mu ottan b.ktan her şeye kirilmak?
Siz beni tanımıyorsunuz ? Bilmiyorsunuz kim iyi kim kötü ? Bırakın ona Allah karar versin , her şeye kırılmak ? Saçmasınız

Siz beni tanımıyorsunuz ? Bilmiyorsunuz kim iyi kim kötü ? Bırakın ona Allah karar versin , her şeye kırılmak ? Saçmasınız
E kırılmışsiniz konu açmışsıniz işte. Suncacik şeye alınan kırılan insanla yaşanır mı yani, bu nasıl kalp böyle çıt edip duruyor.
Kötü bir şey demedim, maşallah iyi sizi bu halinizle seven , çeken insan bulmuşsunuz dedim. Ben gündüz gözüyle eşimle dostumla buluşunca aramasını açmadım diye kalbi kırılan bir sevgilim olsa çok net terkederdim çünkü asla gelemem böyle şeylere.
Bir de ne yani çok önemli olan sey ne ki? O kadar önemli ne olabilir yani bir saat bekleyemiyorsunuz. Piyango mu çıktı? Kaza mi geçirdiniz - ki uzak mesafeden sizi kurtarmaya da gelemez, çok beklediğiniz sınavın sonuçları mi açıklandı? Saat 16.10'dan 17.10'a bekleyemeyecek hayat memat meselesi ne olabilir ki? Önemli bir şeyse peşpeşe arardiniZ, mesaj atarsınız elbet dönerdi.

*Bu konuyu neden açtım ki bir arkadaşıma danışsam daha iyi olurdu diyeceğim noktaya geldim 15-20 dakika içerisinde :) bütün yorumlarınız için teşekkür ederim abartı bulmuş garip bulmuş olabilirsiniz hepinize saygı duyuyorum , benim yanlışlarımı da dile getirmeniz güzel sadece ufak bir fikir almak istemiştim bu kadar büyümeseydi keşke :)
Zaten aramana otomatik mesajla cevap vermiş gercekten çok acil bir şeyse mesaj atar cevap vermezse bir daha ararsin. Önemli konu ile acil konu arasinda cok fark var önemli konu konusmak icin uzun zamandir görmedigi ustasiyla konustugu zamani mı buldunuz ? Dünyanin merkezinde değilsiniz birbirinize sahibi gibi davranirsaniz evlenince çok zorluk çekersiniz. İnsanlarin özel anlarına saygi duymayi ögrenin ve "acil" durumlar dısında bir sey söylemek icin rahatsiz etmeyin. Tabi bu davranis karsilikli olmali.

E kırılmışsiniz konu açmışsıniz işte. Suncacik şeye alınan kırılan insanla yaşanır mı yani, bu nasıl kalp böyle çıt edip duruyor.
Kötü bir şey demedim, maşallah iyi sizi bu halinizle seven , çeken insan bulmuşsunuz dedim. Ben gündüz gözüyle eşimle dostumla buluşunca aramasını açmadım diye kalbi kırılan bir sevgilim olsa çok net terkederdim çünkü asla gelemem böyle şeylere.
Bir de ne yani çok önemli olan sey ne ki? O kadar önemli ne olabilir yani bir saat bekleyemiyorsunuz. Piyango mu çıktı? Kaza mi geçirdiniz - ki uzak mesafeden sizi kurtarmaya da gelemez, çok beklediğiniz sınavın sonuçları mi açıklandı? Saat 16.10'dan 17.10'a bekleyemeyecek hayat memat meselesi ne olabilir ki? Önemli bir şeyse peşpeşe arardiniZ, mesaj atarsınız elbet dönerdi.
“ iyi insanlar katlanıyor bu ilişkilere “ lafıyla neyi demek istediğiniz gayet ortada ilişkimi bilmezsiniz beni bilmezsiniz önyargınız burada da bitmiyor şimdi de kötü niyetle yorum yapmadım diyorsunuz ha bir de üstüne ottan boktan şeyler diyorsunuz , kimin ne derdi var ne problemi bar bilmeden insanların sıkıntılarına küçümseyerek yaklaşıyorsunuz , kırılmak konusuna gelince kırıldığımı belirtmedim hiç bir yerde , iyi niyetiniz sizinle kalsın .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X