Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ya bende body shop tan rımel almak ıstıyorum ama daha önce kullanan var mı????makyaj urunlerını tavsıye edebılır mısınız?? :uhm:

canım ben fondöten allık pudra ruj falan kullandım gayette memnunum.hepsinden hemde ama oraya gitiğinde bi dene bakalım nasıl olcak . bide rimelini denemdim ben rimel farklı bir dünya valla ummadık markanın bile çok güzel olabiliyokaydirigubbakcemile5

the body shop un rimelinden ablam kullanıyordu daha doğrusu onun bütün makyaj malzemeleri the body shop dan bu vesileyle ben de denemiştim hepsini ondan bence rimeli güzel özellikle fırçası.. sonra farlarını ben de kullanıyorum çok beğeniyorum hiç dağılmıyor.. fondöteni de güzeldi ama 1 kere sürdüm sadece yani uzun vaadede cildi bozuyorsa bilemeyeceğim kapatıcılığı ise orta derecede.. rujları da güzel tatları çok hoş.. pudrasını bilmiyorum ama allık da güzeldi..

the body shop un rimelinden ablam kullanıyordu daha doğrusu onun bütün makyaj malzemeleri the body shop dan bu vesileyle ben de denemiştim hepsini ondan bence rimeli güzel özellikle fırçası.. sonra farlarını ben de kullanıyorum çok beğeniyorum hiç dağılmıyor.. fondöteni de güzeldi ama 1 kere sürdüm sadece yani uzun vaadede cildi bozuyorsa bilemeyeceğim kapatıcılığı ise orta derecede.. rujları da güzel tatları çok hoş.. pudrasını bilmiyorum ama allık da güzeldi..

pekı fıyatları konusunda bı bılgın var mı cıcım:eek:a.s.

bende dün vanilyalı parfümünden aldım indirime girmişti..harika ya sevgilm dibimden ayrılmıo ne sürdün böle die :roflol:

Ben de kuru saçlar için ballı şampuan ve saç kremini kullanıyorum güzel bir ürün, kokusu uzun süre çıkmıyor, parfümlerinden neroli jasmin çok güzel kokuyor ama hiç kalıcı değil o yüzden bir daha almam parama yazık

slm arkadaşlar benım yaşadığım şehirde body shop yok ama yazın ankara ve ist a gitmiştim.4Lüfar aldım kahve tonlarında çok memnunum.gloss almıştım kırmızı.body butter almıştım çilekli ve mangolu.çilekli bittiiiiii :çok üzgünüm: e vitamıni bulunan kremını almıştım.ve allık almıştım çok memnunum.bana arayıp sipariş verebileceğimi söylemişlerdi.ama ben fondötenını ve vanılyalı parfümünü merak ediyorum.parfüm neysede fondötenı nasıl sececğim ben yaaaa.offfffffffffffffff:a015:

ben de çok memnunum The Body Shoptannn =)) çok seviyorum kendisini :)
geçen yıldan beri Kenevirli (hemp) krem setini kullandım. kokusunu sevmeyenler çok ama benim hoşuma gidiyor. dudak nemlendiricsi ve el kremi özellikle süper!
en son Siyah göz kalemi, E vitaminli göz kremi, seftali tonu allık ve vücut için duş lifi almıştım, hepsinden çok memnunum!
şidi yılbaşı paketinden almayı düşünüyorum :))

ben ilk kez duydum bu markayı.. ama o kadar memnun kalan varki duyarsız kalmam mümkün değil konuya..
arkadaşlar ürünlerin fiyatları konusunda yorum yapabilirmisiniz?

yüzüme sadece allık kullanıyorum .. oyüzden satın aldığım allığa dikkat ederim.. tabaka gibi durmasın yüzümde :) maxfactor den memnundum ama yorumlardan sonra bu markanın allığını ve fırçasını alasım geldi biranda :)

bodybutterlar 30 ytl civarı olması lazım, 26 da olabilir.

özlemim, bodyshop ın allıkları mükemmeldir, 3 rengi var bende biri bitmek üzere :lepi: tabaka gibi de durmuyor, ayrıca allık fırçam da bodyshopdan ( kapaklı olan, çanta için) ondan da gayet memnunum, yumuşacık ve tüyü kesinlikle dökülmüyor.

gece gece geldiler banaa :roflol: işim gücüm de yok, bari kullandığım body shop ürünlerine yorumlarımı yaziyim dedim, belki yardımcı olur birilerinee :lepi:

göz kalemi: beyaz ve 'olive' renkleri var bende, beyazı iyi de olive hiç renk vermiyor yaa :nazar:ele sürüorum gayet hoş, ama göze sürülmüyor,aldığımdan beri yatıyor makyaj kutumda senağlama
allık: mükemmel
allık fırçası:mükemmel
seaweed serisi ( karma ciltler için olan yosun serisi), bende toniği, yüz yıkama jeli ve peelingi var bu serinin. hepsinden memnunum.sırnaşık şey
bu yılki sonbahar serisindeki maskara: çoookk güzel, 2al 1 öde var diye 2. ürün olarak seçmiştim, hiç düşünmediğim kadar iyi çıktı. rahatça söyleyebilirim lancome-hypnose kadar var yani, kirpikleri ayırma bakımından daha etkili hatta.
kaş+kirpik jeli: sabitlemek için kullanıyorum, gayet iyi.
çilekli vucut losyonu: kokusu bazen çok güzel geliyor bazenn kötü anlayamadım ben bunu :bbo: ama nemlendirme açısından gayet iyi
kakao yağı serisindeki body butter+ vucut peelingi: :asigim:
ballı şampuanı: normal şampuanlardan daha güzel, john friedadan daha kötü bence. sırnaşık şey
amlika durulanmayan saç kremi: güzeeel =)
haşhaş tohumu yağı özlü saç maskesi: haftada 1 uyguluyorum, memnunum.
tekli far: biri mor biri kahve olmak üzere 2 tane var bende, çok memnun olduğumu söyleyemicem, mac le falan kıyaslancak farlar değil kesinlikle. :1no2:
şeffaf ruj: 03 ve 06 numaraları var bende, onlardan da memnunum =)
sonbahar koleksiyonundaki çevirilerek açılan ruju: daha çok kullanmak nasip olmadı, renk olarak iyi =)
yüz ışıldatıcı/aydınlatıcı: çokkkkkkk güzel, kesinlikle bitince tekrar alıncak bir ürün hihoyyyt
yüz temizleme fırçası :KK70: başkalarından yüzümü tahriş etti gibi şeyler duydum, ama bana gayet yumuşak geldi, beğendim =)
krem allık: güzel ama çok kalıcı değil. zaten hangi marka olursa olsun krem allıklar toz allık kadar kalıcı olmaz, bodyshop ın suçu değil =)
born lippylerrr: mükemmelll. kokuları da verdikleri parlaklık da süper.
bademli lip balm: bence çok iyi, gayet iyi yumuşatıyor dudakları.
parfüm: rougeberry ve white musk blush var bende, koku olarak çok memnunum, çok kalıcı değiller ama küçükler zaten, çantama atıp gün boyunca yanımda taşıyorum sorun olmuyor =)
ruj fırçası: gayet memnunum.

bu kadarcık sanırım bendekiler.

çilekli vücut bakım ürünleri mükemmmmel kokuyo ben çilek kokusuna dayanamam o nedenle görür görmez atlamıştım. duj jelini ve body butterını aldım,kullandıktan sonra kendinizi yemek istiyosunuz nerdeyse.
onun dışında lip balmları çok güzel ve yine mükemmel kokuyo. çileklisi,poisonberry,hindistancevizlisi.. hepsi ayrı muhteşem kokuyo ve hafif parlaklık da verio.
bi ara allığını aldım rengi açık pembeydi çok hoşuma gitti ama memnun kalmadım. yuvarlak bi kutusu vardı.. sertleşti kısa sürede, bi de pek kalıcı olduğu söylenemez.

bi kaç yıldır fondöten kullanmıyorum ama 2 3 sene öncesine kadar sivilcelerim olduğu için kullanmak zorund akalıyordum. ayrıca kullanacaksam da fondöten gibi ciltte uzun süre kalan ürünlerde paraya kıyıp dermokozmetik ürünler ya da kaliteli markaların ürünlerini kullanmayı tercih ederim, fakat bi ara fiyatının cazibesine kapılıp aldım yağlı ciltler için olan bir ürününü. kapatıcılığı güzeldi ama çok yoğun bir üründü, ve sanırım yağ içerikliydi. cildim zaten o dönem oldukça problemli olduğu için bi zarar verip vermediğini hesaplayamadım, fondöten sürsem de sürmesem de sürekli çıkıyodu zaten:) ama allahı var baya iyi kapatıyodu. ama şimdi olsa body shoptan fondöten almam.

makyaj ürünlerinden çok vücut bakımı, duş jeli, vücut losyonu vs gibi ürünlerini daha başarılı buluyorum. parfümlerini denemedim ama kendi parfümümüzü yaratmamız için bi seti vardı, ona bayılmıştım. küçük şişelerde bi çok koku arasından istediğimizi karıştırıp yeni parfümler yaratabiliyoduk o setle.

bir de oceanus serisi vardı yine duş jeli vücut losyonu vs. olarak o serinin kokusu inanılmazdı. yalnız pek bulunamıyodu sonz amanlarda türkiyede.şu an var mı bilmiyorum...

pilarcım body shopın yüz aydınlatıcı ürününü merak ettim tam ismi nedir? bir de nasıl bir ürün fonöten gibi mi yoksa krem türünde mi? bir de fiyatı nedir?
merak ettim ben de alabilirim

X