Cilt Bakımı Ürünleri The Body Shop Ürünleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
canım fondoten gibi, renkli yani, ama çok daha ince tabi, örtücü falan değil, sadece ışıltı veriyor. ismi tinted glow enhancher miydi öyle birşeydi =) fiyatını hiç hatırlamıyorum canım ama çok pahalı değildir, max. 30dur gibi geliyor bana =) alalı bayaa oldu Şeniz

bir de oceanus serisi vardı yine duş jeli vücut losyonu vs. olarak o serinin kokusu inanılmazdı. yalnız pek bulunamıyodu sonz amanlarda türkiyede.şu an var mı bilmiyorum...
canım yok malesef oceanus artık. türkiyede değil başka ülkelerde de yok, çok seviyrdum ben en iyi kokusuydu bence, ama limited edition şeklinde yaptılar nedense. çok pişman olmuştum zamanında almadığıma :1no2:

bodybutterlar 30 ytl civarı olması lazım, 26 da olabilir.

özlemim, bodyshop ın allıkları mükemmeldir, 3 rengi var bende biri bitmek üzere :lepi: tabaka gibi de durmuyor, ayrıca allık fırçam da bodyshopdan ( kapaklı olan, çanta için) ondan da gayet memnunum, yumuşacık ve tüyü kesinlikle dökülmüyor.

çok teşekkür ederim pilarcım.. allığım bitmek üzere.. tavsiyen üzerine bu markayı deneyeceğim. sevgiler..

canım yok malesef oceanus artık. türkiyede değil başka ülkelerde de yok, çok seviyrdum ben en iyi kokusuydu bence, ama limited edition şeklinde yaptılar nedense. çok pişman olmuştum zamanında almadığıma :1no2:

yaa:1no2: ben de göremiyodum ne zamandır ama geçen sene strasbourgdaki body shopta gördüm amaaa almadım:1no2:
keşke alsaymışım ama demek artık oralarda da yok..
bence de en iyi kokusuydu keşke kalsaydıkaydirigubbakcemile

pilarcım sen hiç l'occitane ürünlerinden kullandın mı?? benim annem shea butter kremi aldı bi defasında ama ben hiçbişi almadım.. ambalajları fln süper oluyo koku ve kremler de aynı body shop gibi çok güzel
denediysen fikrini merak ettim:CüvCüv:a.s.

yaa:1no2: ben de göremiyodum ne zamandır ama geçen sene strasbourgdaki body shopta gördüm amaaa almadım:1no2:
keşke alsaymışım ama demek artık oralarda da yok..
bence de en iyi kokusuydu keşke kalsaydıkaydirigubbakcemile

pilarcım sen hiç l'occitane ürünlerinden kullandın mı?? benim annem shea butter kremi aldı bi defasında ama ben hiçbişi almadım.. ambalajları fln süper oluyo koku ve kremler de aynı body shop gibi çok güzel
denediysen fikrini merak ettim:CüvCüv:a.s.

l'occitane ben kullandım canım, lavantalı banyo sabunu, bi de el kremini. The Body Shop'un el kremi çok daha iyidir. özellikle kenevirli olanı. =)

bir de denemek amaçlı bir yüz kremini kullanmıştım, papatyalıydı sanırım, pek iyi değildi.

ama parfümleri ve vucut spreyleri çok hoş kokuyor, ben almadım ama testerlarına hayran kalmıştım =)

benim the body shoptan yeni aldıklarım;
mineralli pembe tonda allık
mineralli allık fırçası
mineralli far fırçası
kirpik kıvırıcısı
yılbaşı özel far seti
siyah göz kalemi
rimel
şefaf ruj
vanilyalı parfüm
makyaj çantası ikili

l'occitane ben kullandım canım, lavantalı banyo sabunu, bi de el kremini. The Body Shop'un el kremi çok daha iyidir. özellikle kenevirli olanı. =)

bir de denemek amaçlı bir yüz kremini kullanmıştım, papatyalıydı sanırım, pek iyi değildi.

ama parfümleri ve vucut spreyleri çok hoş kokuyor, ben almadım ama testerlarına hayran kalmıştım =)

canım bu kenevirli el kremi ne kdr?

Son düzenleyen: Moderatör:

evet kokuları güzel gerçekten bi de ambalajları retro tasarımlı çoook güzel:icecream: kıyafetlerin ütülendikten sonra da güzel kokması için ütü suları bile yapmışlar yaagamyoncuiremsu
shea yağından annem memnun kaldı baya ama benim ihtiyacım pek olmadığı için denemedim..
body shopın el kremlerini çoğu kişi methediyo ben şuan rosensein güllü bi kremini kullanıyorum bitsin denicem ben de... saol cnm cvp için:1hug:

E vitaminli spf 15 kremiyle kutuda satılan e vitaminli nemlendirici maskesinden almıştım.
Ama nedense yazın kremi cildim almıyor. Sürdükten bir süre sonra cildimi ovuşturduğumda sanki kese yapmışım da deri çıkıyor gibi minik minik kremler çıkıyor, kışın ise cildime az geldi zaten biraz ince bir krem ben de evdeyken sürüyordum.

Maskeyi normal krem gibi sürdüğüm de oluyordu. Ama cosmeticsdatabase.com a baktım, krem 10 üzerinden 7 maske de 10 üzerinden 8 kanserojen olduğunu görünce bıraktıydım.

C vitaminli serisini merak ediyorum. kullananlar memnun mu?

hani olurya bittikçe düşünmeden aldığın ürünler, bende kesinlikkle white musk alırım hiç bıkmadan
duş jeli olarak ta vazgeçilmezim body shop ama sabit koku seçmem herzaman değişik alırım en son çikelisini aldım.
kenevirli el kreminide bittikçe alırdım yumuşacık yapıyo ama kokusu migrenimi tetikliyordu onun yerine avonun gliserinlisini tercih ediyorum artık aynı ymuşaklığı sağlıyo(kalıcı yumuşalık)
pembe lifinide aldım çok kaliteli diğer lifler hemen parçalandı çok memnun kaldım body shopunkinden
tea tree de aldım ama o da migrenimi tetikledi öylece duruyor görmek bile istemiyorum kendisini :)

şimdilerde eşim için yeşil çaylı sabitleyici jölesini almak istiyorum .kulalnan var mı aranızda?

ben e vitaminli göz kremiyle aloe vera özlü nemlendiricisine birkac ytl oynayablr tam olarak hatırlamıyorum ama 64 ytl gibi birsey verdm ama sanırım gözkremini yanls almısım.morluğa iyi geleni almk istiyodum satıcı hiç yardımcı olmadı nedense sinr etti beni

bende kendi parfümünü kendin yarat sersini çok beğeniyorum 3 farklı kokusu war ben de ister tek başına ister karıştırarak kullanıyorum...
ayrıca çilekli vücut kremi de bi harika... iştah açıcı çilek kokusu her yere yayılıyor...
dudak parlatıcısı için aynı şeyi söyleyemiyeceğim, kullandıktan sonra bikaç saat içinde dudaklarım kuruo ve soyulmaya başlıyor:KK43:((((

canlarım, ben kenevirli el kremini bütün set halinde almıştım geçen yıl, hala bitmedi kullanıyorum. ayrıca tek kendisinin fiyatını bilmiyorum ama 25 civar olması lazım.

ben e vitaminli göz kremiyle aloe vera özlü nemlendiricisine birkac ytl oynayablr tam olarak hatırlamıyorum ama 64 ytl gibi birsey verdm ama sanırım gözkremini yanls almısım.morluğa iyi geleni almk istiyodum satıcı hiç yardımcı olmadı nedense sinr etti beni

Evet canım nedense bazı satıcılar müşteriye tepeden bakıyor ve ya yardımcı olmuyor. Ya da birşey soruyorsun zorla cevap veriyor. Özellikle Body Shopta bir sürü ürün var hepsini teker teker kurcalayacakmıyız yani..Ben de sinir oluyorum. Böyle durumlarda birşey alacağım varsa da almıyorum gidip başka şubeden alıyorum. İnat değil mi. Kendileri bilir. :dilcikar:

Evet canım nedense bazı satıcılar müşteriye tepeden bakıyor ve ya yardımcı olmuyor. Ya da birşey soruyorsun zorla cevap veriyor. Özellikle Body Shopta bir sürü ürün var hepsini teker teker kurcalayacakmıyız yani..Ben de sinir oluyorum. Böyle durumlarda birşey alacağım varsa da almıyorum gidip başka şubeden alıyorum. İnat değil mi. Kendileri bilir. :dilcikar:

evet aynen öyle zorla cvp verir gibi.bana yakn baska yer olsa alıcam ama en yakını cevahirdeki baska yaknlarda var mı bilmiyorum

Kızlar Body Shop Mineral makyaj serisi çıkarmış.
Deneyen var mı acaba?
Allık almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz?
Cildime sadece allık sürüyorum. Mineral içerikli olması dikkatimi çekti.
Cilde zarar vermiyordur heralde.yerimseniben
Bir de fiyatları ne civarda?kaydirigubbakcemile

evet aynen öyle zorla cvp verir gibi.bana yakn baska yer olsa alıcam ama en yakını cevahirdeki baska yaknlarda var mı bilmiyorum

Profilo da yokmuydu ki body shop vardı gibi hatırlıyorum cevahire en yakın yer orası herhalde.
ya da metrocity'ye bakabilirsin hemen metroyla levente gidip istanbuldaki bütün alışveriş merkezlerinde vardır bence nerreye gitsen hep bir body shopla karşilaşmak mümkün.

ayy söylemeyi unuttum ama ben bir de chymara ve cassis rose kokularını kullanıyorum ço0ooOOok güzellerrrr

Son düzenleme:
kızlar bişii sorcam bende heveslendim şimdiye kadr hiç almadım body shoptan ama alcam..
bi o dediğiniz cilekli dudak şeyisinden alcam fiyatı ne kadr?
bi de rimelini kullanan var mı o nası?
3 al 2 öde kampanyası varmıs yaa cileklinin yanında ne aliimm fikir verin:)

X