The Purest Solutions Serumları Kullananlar Bakabilir mi?

birmavipapatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2014
257
106
İyi geceler hanımlar. Ben 1 hafta önce bu markanın mavi renkli toniğini ve niacinemide içerikli serumunu kullanmaya başladım. Her gece ilk yüz temizleyicimle yüzümü temizleyip ardından tonik ve serum uyguladım. Ardından nemlendirici. Gerçekten yüzüm değişti renk eşitsizliği azaldı, alnım parladı falan. Ay maşallah diyeyim de. Çok problemli cildim çünkü. Ama şimdi YouTube da karşıma kullananların videoları çıktı her gece uygulamıyorlar kimisi serumu yıkayıp nemlendirici sürüyor kimisi yıkamadan. Zaten 50 tane serum önlerinde ben bi tane alabildiğime şükrediyorum 😂 acaba sizler ne şekilde kullanıyorsunuz püf noktaları nelerdir bir aydınlatabilir misiniz. ??

İyi geceler hanımlar. Ben 1 hafta önce bu markanın mavi renkli toniğini ve niacinemide içerikli serumunu kullanmaya başladım. Her gece ilk yüz temizleyicimle yüzümü temizleyip ardından tonik ve serum uyguladım. Ardından nemlendirici. Gerçekten yüzüm değişti renk eşitsizliği azaldı, alnım parladı falan. Ay maşallah diyeyim de. Çok problemli cildim çünkü. Ama şimdi YouTube da karşıma kullananların videoları çıktı her gece uygulamıyorlar kimisi serumu yıkayıp nemlendirici sürüyor kimisi yıkamadan. Zaten 50 tane serum önlerinde ben bi tane alabildiğime şükrediyorum 😂 acaba sizler ne şekilde kullanıyorsunuz püf noktaları nelerdir bir aydınlatabilir misiniz. ??
Aha bha toniğini almışsınız eğer cildiniz asitlere alışıksa her gece kullanabilirsiniz tabi gündüz mutlaka güneş koruması şart niasinamid serumu da 20 dakika sonra sürün ya da sabah

Ben tüm ürünlerini paket olarak aldim. Bir faydasini gormedim. Sadece toz olan temizleme kopugu var ona bayildim gerisini 10 aydir kullanıyorum yuzum oooo muhtesem oldu yok.

Tabi benim yüzde gorunurde birsey de yok ondan olabilir. Deri altinda minik boncuklar var kaş bitiminde ve favori kisminda. Igne ucu kadar onlarda disardan brlli olmuyor ama ben gitsinler isterdim. 🤧🤧

Mavi tonik onlari gecirir dediler gecmedi 😪 acaba duzenli kullanmadim diye mi. Ayyy me bileyim hic anlamıyorum bu islerden 🤣🤣🤣🤣🤣

Benim cildime hiçbir ürün iyi gelmiyor heralde. Herkesin ölüp bittiği ürünler bende hep olsa da olur olmasa da olur oluyor

Benim cildim cilt değil o zaman ben artık bunu anladım :KK70: Ya minnacık, gramcıcıkk etkisi olmaz mı bu ürünlerin. The Purest, The Ordinary hepsine para verdim yok arkadaş etkisiz eleman. Zıfır zıfır zıfır :KK70: Bırak mucize yaratmasını, lekeyi gidermesini ki öyle vaov lekelerim yok ama en azından renk eşitsizliğini gidersin bi aydınlanayım dedim hayatım kararacak diye korktum o kadar etkisiz bende yani asdfgh

AHA BHA toniğini her gün kullanmanızı önermem haftada üç gün yeterli. Bir de yazın AHA BHA kullanmanızı tavsiye etmem. Onun yerine Enzim Peeling ya da Azelaik Asit kulanabilirsiniz.
Benim cildim Niacinamide alışkın ama Retinol ile dönüşümlü kullanıyorum yani haftanın 3 4 günü gibi. Renk eşitsizliğiniz varsa Arbutin + Niacinamide sizin için çok iyi kombinasyon olacaktır.

Yani bakın konusuna girdiğimizde kolay kolay çıkamıyoruz maalesef :KK70:

hocam ben duştan sonra (2 günde 1) aha bha asidi sürüyorum 20 dk bekletip yıkıyorum bence her gün sürmeye gerek yok biraz hassaslaşıyor ama c vit. ve kollajen serumlarını her gün sürüyorum (sabah c vit. akşam yatmadan kollajen)

Benim cildim cilt değil o zaman ben artık bunu anladım :KK70: Ya minnacık, gramcıcıkk etkisi olmaz mı bu ürünlerin. The Purest, The Ordinary hepsine para verdim yok arkadaş etkisiz eleman. Zıfır zıfır zıfır :KK70: Bırak mucize yaratmasını, lekeyi gidermesini ki öyle vaov lekelerim yok ama en azından renk eşitsizliğini gidersin bi aydınlanayım dedim hayatım kararacak diye korktum o kadar etkisiz bende yani asdfgh
Valla konuyu açtıktan sonra yani son 2 gündür sivilce çıkardım bir sürü. Kendime nazar değdirdim sanırım. 😪

AHA BHA toniğini her gün kullanmanızı önermem haftada üç gün yeterli. Bir de yazın AHA BHA kullanmanızı tavsiye etmem. Onun yerine Enzim Peeling ya da Azelaik Asit kulanabilirsiniz.
Benim cildim Niacinamide alışkın ama Retinol ile dönüşümlü kullanıyorum yani haftanın 3 4 günü gibi. Renk eşitsizliğiniz varsa Arbutin + Niacinamide sizin için çok iyi kombinasyon olacaktır.

Yani bakın konusuna girdiğimizde kolay kolay çıkamıyoruz maalesef :KK70:
Gerçekten öyle. Biraz maddiyat istiyor.

Valla konuyu açtıktan sonra yani son 2 gündür sivilce çıkardım bir sürü. Kendime nazar değdirdim sanırım. 😪

Önemli değil cilt bariyerini güçlendirdiğinde çıkardığın sivilceler bir kaç güne izi kalmadan kaybolacak

Eskiden sivilcem çıkınca lekesinin gitmesi bir ayı buluyor belki geçiyordu. Şimdi 4 5 günde kayboluyor lekesiz

Toniklerinden aldım, ki diğer ürünleri düşününce oldukça risksiz, gram memnun kalmadığım gibi hiçbir vaadini gerçekleştirmedi. Yetmedi cildimin sebum dengesini bozdu, cildim yağ kusar oldu. Bırakır bırakmaz şikayetlerim azalmaya başladı.
İlk 1-2 hafta aman aman şikayetim olmamıştı. Kısaca her ürünü kötü değildir belki ama ürünleri şişirildiği gibi değil. Şu an memnunmuşsunuz, dilerim devam eder, benim gibi olmaz.

O normal oluyor cilt alışasıya kadar birkaç gün sivilce çıkarıp sonra kurutuyor onları. Hatta o ürünler zaten cildi kurutan ürünler olduğundan nemlendiriciyi ve güneş kremini mutlaka kullanın diyor The Purest satıcıları da. Ama tek derdim o olsa iyi :KK70: Umarım işe yarar sizde benim hep boşa gitti ne yazık ki.

Benim aldığım şuydu niasimidli ama hiç etkisini göremedim. Kullanan var mı bundan?

Eklentiler

• images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    27,9 KB · Görüntüleme: 568
X