The Purest Solutions Serumları Kullananlar Bakabilir mi?

Benim cildim cilt değil o zaman ben artık bunu anladım :KK70: Ya minnacık, gramcıcıkk etkisi olmaz mı bu ürünlerin. The Purest, The Ordinary hepsine para verdim yok arkadaş etkisiz eleman. Zıfır zıfır zıfır :KK70: Bırak mucize yaratmasını, lekeyi gidermesini ki öyle vaov lekelerim yok ama en azından renk eşitsizliğini gidersin bi aydınlanayım dedim hayatım kararacak diye korktum o kadar etkisiz bende yani asdfgh
Bende şu ana kadar marudermden memnun kaldım bi tek. Hyaluronik asitli ve arbutinli serumunu kullanıyorum. Yüzüm beyazladı gibi. Bi dene istersen.

Kız aldığın serum hangisi? Fotoğraf atsana. Sordum ama görmedin :KK43:
456C8CF8-B8FE-467B-8AE0-ECB8F4A18FB0.png

O normal oluyor cilt alışasıya kadar birkaç gün sivilce çıkarıp sonra kurutuyor onları. Hatta o ürünler zaten cildi kurutan ürünler olduğundan nemlendiriciyi ve güneş kremini mutlaka kullanın diyor The Purest satıcıları da. Ama tek derdim o olsa iyi :KK70: Umarım işe yarar sizde benim hep boşa gitti ne yazık ki.
Aldıkça üstüne alınması gereken şeyler çoğalıyor. Bütçemin çoğunu bunlara verip sonuç alamazsam ağlarım bende

Aldıkça üstüne alınması gereken şeyler çoğalıyor. Bütçemin çoğunu bunlara verip sonuç alamazsam ağlarım bende
Benim yaşadığım şehirde gerçekten güzel sonuçlar verdiren bir dermatolog olsa asla kozmetik ürün almam direk paramı seanslar için biriktiririm. Hatta bi ara Antalya'da yosun peeling yaptırdım cildim soyuldu komple ama öyle bir seansla işe yaramaz tabi. Hiç krem ve serumdan medet ummam ki benim ciltte öyle vaoov kusurlu değil sadece az gözenek az renk eşitsizliği, az leke derken hepsini bi arada görmek rahatsız ediyor beni. O yüzden bi ara tövbe etmiştim almamaya ama The Purest ve The Ordinary kullananlar o kadar çok övdü ki bu ürünleri meraktan çatladım aldım :KK70: Birde düzenli kullanırım ve üst üste farklı ürünler kullanmam. Artık net kararlıyım doktora gidicem soysun beni baştan asdfgh

Benim cildime hiçbir ürün iyi gelmiyor heralde. Herkesin ölüp bittiği ürünler bende hep olsa da olur olmasa da olur oluyor
The purest in hicbir urunu banada yaramadi.
Kore urunleri kullaninca etkisini goruyorum ama.

The purest in niacamide, hyaluronik asid,gunes kremi ve toz enzim peeling i var.
Peeling yuzume degil cilek bacaklarima iyi geldi 😂 onada sükür

The purest ürünlerini kullanıyorum memnunum..Düzenli kullanımda gözle görülür fark oluyo..Her üründe olduğu gibi düzenli kullanım çok önemli..

Ben yaklaşık 4 aydır haftada 1 kırmızı peelingini, geceleri yatmadan önce de arbutin serumunu kullanıyorum ve çok memnunum. cilt lekelerim ortadan kayboldu ve siyah noktalarım azaldı. Ancak kırmızı peeling kullanıldığı süre boyunca güneş kremi kullanmayı unutmayın

Önemli değil cilt bariyerini güçlendirdiğinde çıkardığın sivilceler bir kaç güne izi kalmadan kaybolacak
Eskiden sivilcem çıkınca lekesinin gitmesi bir ayı buluyor belki geçiyordu. Şimdi 4 5 günde kayboluyor lekesiz
Selam.benim de tam tersi onceden nadiren sivilce cikar ve gecerdi.son 3 aydir cenemde sivilce cikiyor bir kac tane ve gecmiyor,alisik da degilim.
Ben de bu mavi tonigi almistim ama sivilceyi artirdigini farkettim.
Sivilce cikarsa da kullansam mi yani sizce?

Bir de onceden ciksa da gecen sivilce simdi neden sık ikiyor ve gecmiyor acaba sadece cenede😒

Selam.benim de tam tersi onceden nadiren sivilce cikar ve gecerdi.son 3 aydir cenemde sivilce cikiyor bir kac tane ve gecmiyor,alisik da degilim.

Bir de onceden ciksa da gecen sivilce simdi neden sık ikiyor ve gecmiyor acaba sadece cenede😒
Cildin mi yaglandi acaba ? T zone kismi🤔

Ağrılı sivilceye kullanmayın. Cildinize yaratmamıştır. Sivilceli cildiniz varsa salisilik asitli yüz yıkama jeli kullanabilirsiniz hafta 3 4 kere

X