Tırnak Sertleştirme

deborah markanın tırnak sertleştiricisini aldım 22 tl ye yine sonuç hüsran.15 gün düzenli bir şekilde kullandım .ama yine soyuluyor ya.pastek gercekten işe yarıyormu arkadaşlar...

azaz9999 kozmetik konularıyla çok ilgili biri olarak Pastel Keratinli Tırnak Güçlendiriciyi denemeni tavsiye ederim. bir arkadaşım çok memnun kalmıştı. ihtiyacım olsa bende onu kullanırdım. :)

deborah markanın tırnak sertleştiricisini aldım 22 tl ye yine sonuç hüsran.15 gün düzenli bir şekilde kullandım .ama yine soyuluyor ya.pastek gercekten işe yarıyormu arkadaşlar...

bende 50 küsüre almıstım bir firmanin sertlestirici ojesini tırnaklarım uzamadı kırıldı aslında cok pahalı urun almaya gerek yok ben kalyonu kullandıgımdan beri tırnaklarım hic kırılmıyor ama ben 2 gunden fazla oje tutmuyorum tırnagımda surekli yeniliyorum ojeyi uzun sure tuttugum zaman kırılmalar oluyor

Son düzenleme:
Ben kırılmalara karşı limonla ovalıyorum tırnaklarımı bir de sertleştiriciyi tırnaklarımın iç tarafına da sürüyorum.

Pastel Keratinli Tırnak Güçlendirici tırnaklarımı güçlendirdi. gönül rahatlığıyla öneriyorum...

Kızlar ben de kalyon aldım ablamdan, tırnaklarımın çabuk kırıldığını, yumuşak olduğunu söyledim o da kalyon tırnak sertleştirmek için bire bir dedi. Kendisinin harika uzun tırnakları var küçüklükten beri hayranımdır :KK31: Peki şimdi kalyonu nasıl kullanıyoruz ? Yani her gün düzenli silip tekrar mı sürüyoruz yoksa üstüne tekrar mı sürüyoruz? Siz nasıl yapıyorsunuz ? :44:

Son düzenleme:
bendede aynı sorun var denemedıgım pahalı ucuz hiçbir urun kalmadı dogal yollarıda denedım gecıcı fayda sagladı anlıcagınız ben artık pes ettım bıktım bu tırnaklardan galıba tırnak yapısından kaynaklanıyor bıde vıtamın en ıyısı aslında protez tırnak onada maddıyat ayırmak lazım galıba

canım benim bir arkadaşım yaptırdı protez tırnak ama emanet gibi duruyordu. bir süre sonra ( 1 hafta max ) düştüler teker teker

Kızlar biraz pahalıya mal olabilir ama bende 2 marka önereceğim isviçrede rahatlıkla buldum ordada marka kozmetik satan bir yerde mutlaka birinden birini bulabilirsiniz diye düşünüyorum

birinin markası TRİND tırnak sertleştirici.

Diğeri ise Alessandro nun tırnak sertleştiricisi.

unutmayın kızlar şu madde tırnakların güçlenmesine birebir: formaldehyd alacağınız tırnak sertleştiricinin içinde mutlaka bulunsun. ama sürmeden önce tırnaklarınızın etrafına tırnak yağı veya el kremi sürünki bu tür ojeler tırnak kenarlarını kurutuyor. :KK34:

formaldehit kansoerojen etki yapar. biz lab da kullanıyorduk bu maddeyi. çok zararlı

kızlar bugün kalyon tırnak sertleştirici aldım sürüm bakalım bir iki haftaya sertleşme olucak mı . iki hafta süreyim ondan sonra faydalı olup olmadığını yazarım

haha ben de kalyon aldım bugün etkisini görürsem yazarım:KK34:

ben kalyon kullanıyorum kızlar iyi geliyor gerçekten.

Manikürcüm Pastel Keratinli Tırnak Güçlendirici önerdi. 6 aydır kullanıyorum. Sonuç mükemmel! Fiyatı 8-9 lira arası birşey.

pastel kullanmadım hiç ama denicem en kısa zamanda. ojeleri çok başarılı.

Kalyonu denedım cok buyuk bır etkısı olmasada bıraz sertlestırdı ama tırnak etlerımı cok kuruttu .

bende ıkı gundur glıserın suruyorum tırnaklarıma ve etlerıne bakalım
ayrıca glıserınlı bı el ve tırnak kremı var onu kullnıyorum gunde ıkı uc falanumarım guzel sonuc alırız

Ben flormarın bir bakım yağı var onu aldım limon kokuyor. Bayağı işime yaradı sanki hızlı da uzattı biraz :KK76:

Ben ya 4 ya da 5'e almıştım ama :KK53:

yalnız 3 tane urununu bırden verıyodu 3 urun 11 tlydı hepsı de tırnak bakım ıcın sırasıyl auygulanması gereken urunler demıstı bana cnm aynı seyden bahsetmıyoruz yanı sanırım
nese ben zaten uc gun oldu sanırım yanlıs hatırlıyo olabılırım glıserın suruyorum tırnagında kuruyo 15 dk sonra falan ve kurudugunda sertlık oldugunu hıssedıyorum umıtlıyım bu yag konusunda acıkcası vazgectım urunu almaktan sanırım ama olmazsa son care alıcam :KK34:

X