Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
çok kararsızdım oturdum bütün sayfaları okudum ama hala kararsızım hiç işe yaramadı diyen de var çok etkisini gördüm diyen de var aranızda ama fayda görenler diyet ve sporla desteklediklerini yazmış zaten diyet ve spor yapınca insan zayıflar ki neyse
şimdi bu ürünü alırken neye dikkat etmek lazım pillisi var adaptorlüsü var hangisi daha iyi bir de bir kaç markayı araştırdım 10dk sonra duruyor 3 saat ara verin yazıyordu 10dk çok az değil mi bir de bu kemerler kol içinde kullanılıyor mu

arkadaşlar ben kullandım titreşimli kemerden gayet güzel
1 haftada rahat 1-2 cm incelme sağlıyo.ancak düzenli yapılırsa...sabır gerektirio biraz ama deneyinkafamçokkarıştı

canım bende alacağım fakat hangi markanın ürününü almalıyım karar veremedim senin kullandığın marka hangisi ve internetden mi aldın

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum.
Ve Kullanıp düzenli bir şekilde fayda görenlere katılıyorum
ben 5 yıl önce kullanmaya başlamıştım o zamanda şimdide gerçekten çok işe yarıyor üstelik alıştıktan sonra rahatlatıcı bir masaja dönüyor
düşünün hem inceliyorsunuz hemde masaj ile rahatlıyorsunuz :KK36:

en az 2 hafta düzenli kullanmak lazım günde 2 kere 10.dk kadar
etkisini kesinlikle görecektir denememiş olanlar :KK66:

benim kullandığım model ve marka bu :) yıllardır hiç bir arıza ve problem yaşamadım .

$vibro_shape_2.jpg

Ben iki hafta önce aldım. Şimdilik memnunum. İşe yarıyor gibi duruyor. Biraz daha zamana ihtiyacım var tabi. Tavsiye ederim. Ben acura marka aldım. Onu tavsiye ettiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar peki bunları kullanırken spor ve diyette yaptınız mı

Ben sezeryanla dogum yaptim bi yan etkisi olurmu scans bide bu gobek eritme bandi hakkinda bilgisi olan varmi

Arkadaşlar yazdıklarınızı okudum.
Ve Kullanıp düzenli bir şekilde fayda görenlere katılıyorum
ben 5 yıl önce kullanmaya başlamıştım o zamanda şimdide gerçekten çok işe yarıyor üstelik alıştıktan sonra rahatlatıcı bir masaja dönüyor
düşünün hem inceliyorsunuz hemde masaj ile rahatlıyorsunuz :KK36:

en az 2 hafta düzenli kullanmak lazım günde 2 kere 10.dk kadar
etkisini kesinlikle görecektir denememiş olanlar :KK66:

benim kullandığım model ve marka bu :) yıllardır hiç bir arıza ve problem yaşamadım .

Eki Görüntüle 657595
bende de bu kemerden var alalı 3 sene olmuştur dönem dönem kullandığım oldu bozulmadı memnunum eminönünde mısır çarşısının yan tarafında bir mağazadan almıştım fiyatı da 60-70 tl gibi bişeydi uygundu incelmede fayda edip etmediğini anlamıyorum çünkü zaten çok kilolu biri değilim aynı zamanda bununla beraber egzersiz ve dermaroller ile selülit kremi yağı da kullandığım oluyor yürüyüşte yapıyorum güzellik merkezlerinde kavitasyon gibi bazı işlemlerin ardından da titreşimli bir cihaza bağlıyorlar sizi demekki bir işe yarıyorki kullanıyorlar diye düşünüyorum bana da faydalı gibi geldi vücuttaki ödemi atmaya da iyi geliyor ve başka bir özelliğini söyliyim size bu kemeri ne zaman kullansam afedersiniz büyük tuvalete çıkıyorum hani kabızlık sorunu yaşayan arkadaşlar var ise evlerinde kemerleri de varsa işinize yarar belki bu bilgi diye söyledim sağlıcakla kalın

Yalvarırım bana bi cıkıs yolu bulun etkili ve cakma olmayan bir marka istiyorum 175 boyum 74 kiloyum. Kaslıyım biraz ama üstü yağ kapladı ve çıkıntılar var lütfen bana bir marka önerin ve nereden alabileceğimi söyleyin uygun fiyatlı olursa harika olur. Sizi seviyorum kızlar her işi birlikte çözdük bunu da beceririz umarım :)

Bu kemerler kalp ritmini bozuyormus zararli oldugunu okumus ve duymustum bence alma ve bildigimiz hareketleri yap

Bundan Bende sipariş vereceğim memnun kalan var mı ?

bu kemerden bende bir tane var ve kullandığım zaman göbek bölgem daha da şişiyor, kaskatı kesiliyor.
bacaklarımda popom çevresinde kullanayım dedim bu sefer de çatlakları geliştirdi.
anlayacağınız lanet bir şey.
hiç tavsiye etmiyorum hanımlar..
buğday yağı ve zeytin yağını karıştırıp vücudunuza sürün ve egzersiz yapın. tek çare bu..

Arkadaslar peki otururken mi yoksa evde is yaparken mi kullabiliyor bu aletler bilgisi olan var mi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benimde göbeğim biraz artınca almayı düşündüm ve almadan önce bende çok tereddüt etmiştim , herkes bişey söylüyor şu almış işe yaramamış bu almış işe yaramamış diyorlar , çok araştırdım ve aldımı iyikide almışım

almışken en iyisi olsun diye çift motorlu aldım çünkü bunların en güçlüleri 2 motorlularmış ve gerçekten çok titretiyor ve 1 ayda 5-6 kiloyu çok kolay verdim , hindirim.com dan volante diye markalı kemeri aldım gayette memnunum. önemli olan bence bu kemerleri alıp 2-3 günde 1-2 defa kullanmak değil hergün her akşam 2-3 defa kullandınmı görüyorsun faydasını... sıkılmadan devam et canım...

Merhabalar , bu ürünü incelemenizi öneririm.

6 yıldır aldım evde duruyor.şimdi taktım ve kullanacağım.ilk aldığımda bu kadar kilolu değildim.zayıflamıştım.ama o ara rahatsızdım.idrar yolundan.dr.iğne vermişti.iştahım yoktu.ne yesem midem bulanıyordu.şimdi denemeye başladım.bakalım ne olacak.

Ben vibro shape i kullandım 2 yil sonra birden bozuldu motoru yanmış tekrar baska bir marka cift motorlu alicam çünkü gercekten çok işe yarıyo duzenli kullaninca

X