Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Kızlar hangi marka titreşimli kemer daha iyi daha etkilii ve daha dayanıklı?
Kaç gündür takıldı kafama basenlerim ve bacaklarım için tam da böyle bir şey lazım aslında :KK1:
Birde siz internetten mi alıyorsunuz?

Azimle çalışırsak başarabiliriz Eliff :))

inşallah :)) bugun carefourdan terleme esofmanı aldım kzlar 13.90 liraydı hıc umudum yoktu aslında eve geldım kosu bandına bındım ıcıne tayt ve uzerıne ınce bır sweat giydim cok yorgundm 5 km tamamlayamadm 2,5 km bıraktım sonra kemerı popya taktm :KK17: ayy nasıl terlemısım su gıbı olmus herkese tavsıye edıorum hıc beklemıodum valla su terleme esfmanları ıse yarıodu demekkı daha kalıtelı olsa cok terletıo ama cok susadm su ıctım bol bol :KK55: sızde ıhmal etmeyın :KK9:

Ab-Tronic almayı dusunuyorum fakat topshop'un sitesinde suan satılmamaktadır dıyor . Orjınal urunu baska nerden alabilirim acaba ? orjinal almasam da aynı etkiyi gösterir mi bildiğiniz güvenilir bi marka var mı aynı mekanızmayla calısan ?

faydalı olmadı diyenler bence 2 gün kullanıp sıkılıp bırakmıştır.yada yediklerine dikkat etmemişlerdir.
yediklerine dikkat edeceksin.düzenli spor faydalı olur

merhaba ben de titreşimli inceltme kemeri almak istiyorum ama mende bel fıtığı var bu durumda şu kemerlerden kullanıb kullanamayacağımı öğrenmek istiyorum lütfen okuyun ve bana cevab yazın çok teşekkür ederim şimdiden

markasını nasıl öğrenebilirim.

ben kullandım çok memnun kaldım herhangi bir sorun da yaşamadım. bu tür aletler zayıflama sürecini kısaltıyor yani hedefe daha çabuk ulaşıyorsun beslenmeye dikkat edip egzersiz yapılırsa istenilen sonuç alınır değilse yatılan yerden kilo verilmesini beklemek yanlış olur .
zaten kilo vermeyi hadefleyen birisi bol miktarda su içmek zorunda. ayrıca bu aleti kullanırken de hafif limonlu sıcağa yakın su içmek gerekiyor , kullanan arkadaşım bana bu şekilde tavsiye etmişti ben de böyle uyguladım

arkadaşlar iyi ay düzenli kullandım en az 35-40dk her bölge için; hem bel hem göbek hem basen bölgelerine gün içerisinde uyguladım.
ve hiçbir işe yaramadı. tek tavsiyem spor yapın ne olursa olsun yürüyün, evde zıplayın, mekik çekin, otobüsten-minibüsten bikaç durak erken inin, merdiven inin çıkın, aeorobik yapın.
ben fitness salonuna gidiyorum ve bu şekilde 2 ayda 5 kilo verdim ve 1 beden inceldim...

arkadaşlar iyi ay düzenli kullandım en az 35-40dk her bölge için; hem bel hem göbek hem basen bölgelerine gün içerisinde uyguladım.
ve hiçbir işe yaramadı. tek tavsiyem spor yapın ne olursa olsun yürüyün, evde zıplayın, mekik çekin, otobüsten-minibüsten bikaç durak erken inin, merdiven inin çıkın, aeorobik yapın.
ben fitness salonuna gidiyorum ve bu şekilde 2 ayda 5 kilo verdim ve 1 beden inceldim...

Cnm işe yarıyomuş bazılarında acaba kişisine göre mi değişiyor.. Cnm benm sadece göbeğimi eritmem lazım koşarsam falan bu defa göbekle birlkte popomda küçülüyor :KK43: benm popom çok küçük kilo alınca normale dönüyor bu defa kilo alınca köbeğimde anormal oluyor o yüzden sadece göbeği eritmem lazım... :KK43:

Bu tür aletlere hiç bir inancım yok kendi fikrimce. bol haraket ve egzersizden geçiyor kilo vermenin yolu. harekette bereket vardır demiş atalarımız :)

Kızlar tüm forumu hatmettikten sonra yaklaşık 20 gündür abtronicx 2 alıp kullandım; her gün kahvaltıdan yarım saat sonra bel bölgesine 3 aşamalı uyguladım her kısım için 20 dk, geceleri de 15 er dk masaj petlerini yan bölgelerime gelecek şekilde uyguladım. Sonuç bel bölgemde fark edilir derecede incelme oldu. Sanıyorum aynı hızla gidersem temmuz sonu tam istediğim bele sahip olacağım inşallah :21: (8-7 başlayıp, 8-10 devam ettim bu arada)

kullanan bazı arkadaşlar işe yaramadığını söylemiş belki benim düştüğüm hataya düşmüşlerdir; ilk aldığım ürün orjinaldi sanırım çünkü titreşimi olsun bantları olsun süperdi 2 haftada kemeri bozulunca gg'den 20 tl ucuza başka ürün bulup sipariş ettim fakat hiçbir işe yaramadı doğrusu; petleri jeli direk emdi, cihaz ise düşük ayarda titreşim verdi hiç memnun kalmadım param yandı resmen :KK43: neyse zaten kemer bozulduğundan diğer ekipmanı bu kemerde kullandım halloldu ama yine de üzüldüm. yani alırken orjinalliğine bakın mutlaka ürünlerin ikisini de gördüğümden çok fark ettiğini söyleyebilirim

Son düzenleme:
kızlar tüm forumu hatmettikten sonra yaklaşık 20 gündür abtronicx 2 alıp kullandım; her gün kahvaltıdan yarım saat sonra bel bölgesine 3 aşamalı uyguladım her kısım için 20 dk, geceleri de 15 er dk masaj petlerini yan bölgelerime gelecek şekilde uyguladım. Sonuç bel bölgemde fark edilir derecede incelme oldu. Sanıyorum aynı hızla gidersem temmuz sonu tam istediğim bele sahip olacağım inşallah :21: (8-7 başlayıp, 8-10 devam ettim bu arada)

kullanan bazı arkadaşlar işe yaramadığını söylemiş belki benim düştüğüm hataya düşmüşlerdir; ilk aldığım ürün orjinaldi sanırım çünkü titreşimi olsun bantları olsun süperdi 2 haftada kemeri bozulunca gg'den 20 tl ucuza başka ürün bulup sipariş ettim fakat hiçbir işe yaramadı doğrusu; petleri jeli direk emdi, cihaz ise düşük ayarda titreşim verdi hiç memnun kalmadım param yandı resmen :KK43: Neyse zaten kemer bozulduğundan diğer ekipmanı bu kemerde kullandım halloldu ama yine de üzüldüm. Yani alırken orjinalliğine bakın mutlaka ürünlerin ikisini de gördüğümden çok fark ettiğini söyleyebilirim

zahmet olmazsa markasını tam olarak yazabılırmısınız?

Ben zamanında almıstım titreşimli ile sauna etkisi yapanı, titreşimli biaz etkili oldu diyemiyorum cok farketilmedi şuan evin bi ucra köşesinde paslanıyor , sauna belt ise o televizyonlardaki gibi vücüdumda bi terleme yapmayuıp yaktı nerdeyse :KK5: onuda bi daha kullanmadım. en güzeli pilates idi baya zatyıfladım vücud seklim oluştu resmen kesinlikle tavsiye ediyorum :KK16::KK16::KK16:

geçen sene kilolarımla baş edemediğim bir dönemde aldım 67 kiloydum kemeri düzenli kullandım yediklerime dikkat ettim özellikle asitli içecekleri tüketimi azalttım 1.5 2 ay için 63 kiloya düştüm ama dediğim gibi yediklerime de dikkat ettim şuan tekrar kullanmaya başladım kilom sabit kalsada göbeğimde gözle görülür incelme oldu şunuda ekleyim tartıda çok zor kilo verenlerdenim

ARKADAŞLAR NEDEN ARAŞTIRMIYORSUNUZ BU ÜRÜNÜ KULLANIPTA İNCELME SAGLAMIYAN BAYAN YOK

AYRICA ÜRÜNÜN GÖGÜS İÇİN VE KOL VE BACAK İÇİN AYRI PARÇALARI VAR HEPSİDE ÇOK KULLANIŞLI 10 DK SONRA DURMA GİBİ BİR PROBLEMİDE YOK. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM

GÖBEK ÇEVREM HER ZAMAN 132 İDİ

BEL İSE 119 İDİ BENİM

ŞİMDİ HEM YÜRÜYÜŞ YEME İÇMEMEDE DİKKAT EDEREK GÖBEKTEN 22 CM İNCELME OLDU BELDENDE 14 CM İNCELDİ SIKILAŞMADA CABASI SON MODEL TEKNOLOJİ CEP TELEFONLAR VE BİLGİSAYARLARI KULLANIYORSAK BENCE BUNDADA EN İYİ TEKNOLOJİYİ KULLANMALIYIZ UMARIM BU ÜRÜNÜ DENEYENLERDE VARDIR VE YAZARLAR ,

HEPİNİZE SAGLIKLI İNCELMELER .....

Mikrobilgisayar kontrollü zayıflama kemeri TL-2001B, Çin’de ve yabancı pazarlarda başarılı bir şekilde satılmaktadır. Vücut yüzeyine iyi oturan 5 güçlü yağ replektörü yardımıyla vücudun yüzeysel ve derin dokulardaki birikmiş yağ katmanlarını harekete geçirir. Yağ replektörleri dakikada 5800 devir hızıyla çalışır. Mikrobilgisayarlı kontrol sistemi 8 değişik rejimde çalışır. Kemerin üstünde yer alan 4 mıknatıs güçlü manyetik alan oluşturur. Güçlü manyetik etki, kas dokularına ulaşır ve birikmiş yağları çözer. Çözülmüş yağlar ter ve idrar yoluyla vücuttan atılır. Aynı zamanda zayıflama kemerinin manyetik alanı insan vücuduna fizyoterapik iyileştirici masaj etkisi gösterir ve çözülmüş yağlar vücuttan atıldıktan sonra cildin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlar. Zayıflama Kemerin Etkisi: 1) Masaj; göbek,bel, kalça, uzuvların ve vücudun diğer bölgelerinin fazla yağlarını ortadan kaldırır; 2) Bayanlarda doğumdan sonra göbekteki doğum izlerini ortadan kaldırır, kırışıkları yok eder, cilt esnekliğini onarır; 3) Süt bezelerinin gelişimini ve fonksiyonlarını teşvik eder; 4) Yorgunluk hissini ve kas dokularının uyuşmasını yok eder, hücrelerin aktivitesini artırır, cildi pürüzsüz, güzel ve elastik yapar; 5) Vücuda güzel görünüm kazandırır, sağlığı güçlendirir; 6) Cihazı tüm aile bireyleri için de kullanabilirsiniz.
specification:
Müşteri Fiyatı:185,00 TL

Bu kemeri bnde aldim kizlar :) incelenlerin durumu nasil zayiflattimi ice sizde bn yeni basliyorum karin ve basen bacaklarima uygulicam

Arkadaşlar bende vıbro shaper vardı şuan itibari ıle bozuldu :))) tamda düzenli kullanacam derken şuan calışmıyo ve dahda calısmaz sanırım
kullandıgı üründen memnun kalan dayanıklı ve etkılı olan zayıflama kemeri hangısı yardımcı olun lütfenn
link te atarsanız sevınırım :KK16:

Bacak ve bademde sonuc alan var mı arkdaslar? Ne kdr zmanda kaç cm incelme ve hangi makina ile ayrıntılı paylaşırsanız sevinirim. Bı de zararı var mıdır ya bu makinaların bise duyan oldu mu??

X