Bölgesel İncelme Titreşimli zayıflama kemeri kullananların paylaşım alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
kızlarr bende aldım bu kemerden ama sanki elektirik çarpıyor fazla ayar verince ölücem gibi oluyo parmagımı prize sokmuş gibi bu ne yau sizdedemi öle acaba :KK52:

Ya sezeryanle doğum yapanlarda kullanabilir mi?...Kullanan var mı ? Daha öncede sordum yanıtlarsanız sevinirim. 13 ay oldu doğum yapalı.

Ben de vibro shape'inkini almıştım çok da memnundum ama taşınma sırasında fişe takılan kablo parçasını kaybettim.Nerden nasıl temin edebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi?İnternetten bulamadım,yenisini mi almam gerekecek? :KK43:

Ben de vibro shape'inkini almıştım çok da memnundum ama taşınma sırasında fişe takılan kablo parçasını kaybettim.Nerden nasıl temin edebilirim bilen varsa yardımcı olabilir mi?İnternetten bulamadım,yenisini mi almam gerekecek? :KK43:

aldığın firmanın müşteri hizmetlerine sorabilirsn ya da bir elektrikçiye gidip o aleti çalıştıracak uygun watt ta adaptör alabirsin

bendede vardı bir ara ama ne hkmetse çalışdığı andan 2 dk sonra acayip bi kaşınma ve yanma gibi bişeyler yapdı doğum yapan arkadaşıma verdim onada böle yapdımı bilmem ama bana ne oldysa yaramadı

bendede vardı bir ara ama ne hkmetse çalışdığı andan 2 dk sonra acayip bi kaşınma ve yanma gibi bişeyler yapdı doğum yapan arkadaşıma verdim onada böle yapdımı bilmem ama bana ne oldysa yaramadı

sizdede böle kaşınma hissi oluyormu göbek bölgesinde kızarıyoduda belkide işe yarıcakdı ama bilemedim işde

Son düzenleme:
kemeri kullanmaya baslayalı bugun 2hafta oldu birazda yediklerime dikkat edince 2 haftada 4kilo ve bel cevresinden 5cm incelme kaydettim valla ben cok memnunum

merhaba arkadaşım bende düşünüyorum bu kemerlerden almayı ama doğru markayı secmek istiyorum. 2haftada 4 kilo vermen dikkatimi cekti . marka ismi ve nerden aldığını belirtmen mümkün mü ?

kızlar hepsi buradadan baktım çift motorlu cosfer shape birde sadece cosfer shape yazan var hangisi daha iyidir anlayamadım bide çabuk arızalanıyor diyorlar doğru mu kafam çok karıştı ya

sizdede böle kaşınma hissi oluyormu göbek bölgesinde kızarıyoduda belkide işe yarıcakdı ama bilemedim işde

kasıntı hıssı o bolgenızdekı hızlı kan akısından sağlanır aslında ıyı bırsey cunku ısınıo bu sayede yag yakmaya baslıyorsunuz bende aldım 2 hafta olacak bır sıteden vıbro shape ama orjınal oldugnu dusunmuorum yıne de fena deıl tıtresımı ama hıc ınceldıgımı dusunmuorm ya da olculmedım onceden hergun yapıorm... ama en ıyısı kosu bandında yurumek bu sayede bacaklarınız cok sııkılasıo tabı dıyet sart ben dıyet yapamıorm maalesf bır kosu bandı kosmadıgınz surece gobek dıger yerlerınızı calıstırmıo tempolu yuruys sadece bacaklara yarıo ben 1 ay cok duzenle 5 km yurudm sıkılastı farkedılır bıcımde ama kılo kaybı mı yok :KK43:

kasıntı hıssı o bolgenızdekı hızlı kan akısından sağlanır aslında ıyı bırsey cunku ısınıo bu sayede yag yakmaya baslıyorsunuz bende aldım 2 hafta olacak bır sıteden vıbro shape ama orjınal oldugnu dusunmuorum yıne de fena deıl tıtresımı ama hıc ınceldıgımı dusunmuorm ya da olculmedım onceden hergun yapıorm... ama en ıyısı kosu bandında yurumek bu sayede bacaklarınız cok sııkılasıo tabı dıyet sart ben dıyet yapamıorm maalesf bır kosu bandı kosmadıgınz surece gobek dıger yerlerınızı calıstırmıo tempolu yuruys sadece bacaklara yarıo ben 1 ay cok duzenle 5 km yurudm sıkılastı farkedılır bıcımde ama kılo kaybı mı yok :KK43:

teşekkür ederim cevabınız için bu kemer ile bende zayıflanılacağını sanmam diyet yaparsanız belki bölgesel olarak oda çok az en güzeli koşu bantı bisiklet v.s otururken kilo vermek biraz mantıksız

pek düzenli kullanmadım ama sanırım yarıyor.her kullandığımda tuvalettim geliyordu:KK1::KK1::KK1:kullanmadığım zamanda ebruli programında bir dr konuktu.dedi ki karnınızı çalıştırdığınızda oradaki organlarıda çalıştırıryorsunuz.bu sayede tuvaletede rahat çıkıyorsunuz.demek ki işe yarıyor.ayrıca karnım falan bu tuvalet sorunları yaşarken ebrulide gördüğüm karın hareketlerini yapmaya başladım .her yaptığımda rahatladım.kemerlede kemersizde aynısını gördüm.ama kanımca işe yarıyor.

Ben de vibro shape kullandım , ise yarıyor kesinlikle ve diyet falan da yapmadım.. işe yaramazsa verdiğim para boşa gideceği için bütün sayfalarda tek tek arama yaptım e devir ekonomi devri:KK66: sakaryadesign die bi siteden aldım yanında da bi saç masaj aleti yollamışlar hediye sitesi diye galiba siparişime hediye vermiş ona da bayıldım çok işime yaradı..

Ben de vibro shape kullandım , ise yarıyor kesinlikle ve diyet falan da yapmadım.. işe yaramazsa verdiğim para boşa gideceği için bütün sayfalarda tek tek arama yaptım e devir ekonomi devri:KK66: sakaryadesign die bi siteden aldım yanında da bi saç masaj aleti yollamışlar hediye sitesi diye galiba siparişime hediye vermiş ona da bayıldım çok işime yaradı..

dediğim sitenin linkini de veriym belki faydalanan olur,Vibro Shape Titreşimli Zayıflama Kemeri - Saglikli Hediyeler - Vibro Shape Zayıflama Kemeri - SAĞLIKLI HEDİYELER - En Güzel Hediye Seninki Olsun
masaj aletlerine falan da bakın derim belki supriz hediyesi zayıflama kemeri olur

P.S: Formu yeni kullanıyorum, parça parça mesajım için kusura bakmayın..

3 ay sonra mezuniyetim var,Ben de yeni kullanmaya başladım,kalça bölgemin ısındığını hissettim,tabi ondan önce yürüyüş, ve bacak egzersizleri yaparak kasların ısınmasını sağlamamız gerekiyo,ee tabi beslenmeye de dikkat edilir ve yatmadan önce yeşil çayımız içilirse neden faydasını görmeyelim dimi :) ben de sonuçları size yazarım.. :KK3:

3 ay sonra mezuniyetim var,Ben de yeni kullanmaya başladım,kalça bölgemin ısındığını hissettim,tabi ondan önce yürüyüş, ve bacak egzersizleri yaparak kasların ısınmasını sağlamamız gerekiyo,ee tabi beslenmeye de dikkat edilir ve yatmadan önce yeşil çayımız içilirse neden faydasını görmeyelim dimi :) ben de sonuçları size yazarım.. :KK3:

ayy ben de ya bn de mezunıyet ıcın aldım bunu :KK70:

X