transfer sonrası 12.gün değilde en erken ne zaman gebelik testi yaptırılır???

benimde 3.gun transferi canim.eczaci cikmaz daha erken demis esime.bn dayanamayip yaptim.keske yapmasaydim.cuma ya kan testim var.offf yaaa.negatif olsa belirti olurmuydu ki.arastirdigimda olmaz diyolar.sende varmiydi belirti

selam ben de salı günü transfer yaptırdım beklemedeyim ilk tüp bebeğim çok heyecanlıyım. rabbim isteyen herkese nasip etsin :)

Kızlar benim ilk denemem ve kaçıncı gün embriyosu olduğu önemli mi. Ben bilmiyorum kaçıncı gün olduğunu. Cumartesi yumurta toplandı. Salı akşamı transferim yapıldı. Kimisi 3.gün kimisi 5. Gün diyor. Ama bende 4. Gün olmuyor mu? Ne fark var burada acaba bilgilendirebilir misiniz?

Kızlar benim ilk denemem ve kaçıncı gün embriyosu olduğu önemli mi. Ben bilmiyorum kaçıncı gün olduğunu. Cumartesi yumurta toplandı. Salı akşamı transferim yapıldı. Kimisi 3.gün kimisi 5. Gün diyor. Ama bende 4. Gün olmuyor mu? Ne fark var burada acaba bilgilendirebilir misiniz?
3..günsün ..5.gın ıyı deniyor ama lık denemede 5.hundu negatıftı cnm

3..günsün ..5.gın ıyı deniyor ama lık denemede 5.hundu negatıftı cnm
Bilgi için teşekkür ederim canım. Nasip olacağı varsa 3. Gün veya 5. Gün olması çok önemli değil bence.
Ben çok ayrıntılı bilgi almadım.Sadece operasyon lar iyi mi kötü mü geçti bunu sordum doktorlara. Kısmet kader inşallah tez zamanda anne oluruz inşallau.

esra8645 41635054 .!.:
selam ben de salı günü transfer yaptırdım beklemedeyim ilk tüp bebeğim çok heyecanlıyım. rabbim isteyen herkese nasip etsin :)
Aynı gün transfer olmuşuz. İnşallah yüzümüz güler.

Kızlar noldu sonuçlarınız sizi takip ediyordum hep inş pozitiftir benimde transferden 4. Günüm bekliyorum

mrb bizimde transferimiz 22 eylülde yapıldı yani 8. günümüz hep çoğıl konuşuyorum 2 embriyo transferi yapıldı diye idrar testi yapmaktan korkuyorum açıkcası moralim bozulursa diye 30 yumurta topladılar benden ve 7 tanesi döllenmiş transfer gününe 5 tanei canlı kalmış 2 si transfer edildi 2si kaliteli değilmiş kalan 1 tanede orta kalite dondurmaya gerek yok dedi embriyologumuz Rabbim hepimizin kucağını doldursun inş gerçekten zormuş beklemek

merhaba. benimde 2. denemem bu ilki negatif olduç. 3 gün önce 2 tane 3. gün embriyosu transfer ettiler ama doktorum 2. kalite dedi. tutma şansı az dedi ama yaşım 36. . bugün transferden sonra ki 3. günüm. allahım tüm isteyenlere ve sonuç bekleyenlere hayırlı hberler versin.

Kizlar mrb benim bugun trasferimin 7 ci gunu az once erken gebelik testi yaptim negatif cikti. Testin ustunde ikiskiden 5 gun sonrasin gosterio dio cikmasi gerekmezmiydi benim 5 ci gun blast transferiydi arti 7 gun gecti

Kizlar mrb benim bugun trasferimin 7 ci gunu az once erken gebelik testi yaptim negatif cikti. Testin ustunde ikiskiden 5 gun sonrasin gosterio dio cikmasi gerekmezmiydi benim 5 ci gun blast transferiydi arti 7 gun gecti

Canim testin üstünde ki yazıya bakma sen ben 8. Kan tahlili yaptirmistim sonuç negatif çıkmıştı sonra 12. Gun 55 çikti takilma sen 7 çok erken

Selamünaleyküm arkadaşlar; bugün transverimin 11. günü dün yani 10.gününde test yaptırdım sonuç 185 çıktı çok şükür Rabbim isteyen herkese nasip etsin mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim bu benim 2. denemem ikiz olabilir mi sizce aranızda benim hikayeme benzer durum yaşayıp ta ikiz hamile olan var mı?:anneadayı::emir_bebek:

cok sevindim canim.allah bagislasın insaallah.iki embriyo transferi yapildiysa ikiz olma ihtimali yuksek.degerin de cok iyi cünkü.benimde ikinci denemem mart da.dua et bizim icinde.hamilelerin duası kabul olurmus.

Selamünaleyküm arkadaşlar; bugün transverimin 11. günü dün yani 10.gününde test yaptırdım sonuç 185 çıktı çok şükür Rabbim isteyen herkese nasip etsin mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim bu benim 2. denemem ikiz olabilir mi sizce aranızda benim hikayeme benzer durum yaşayıp ta ikiz hamile olan var mı?:anneadayı::emir_bebek:
benim 10. güm 57 ydi tek, ikiz olabilir senin :)

Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkese nasip etsin 12. gün testi tekrarladım sonuç 506.5 Hamdolsun sağlıkla sıhhatle ellerimize almayı nasip etsin Rabbimiz benimki 4.gün transveriydi 2 gün hep yattım dinlendim halâda dinlenerek hareket ediyorum birde bol bol dua:emir_bebek:

cok sevindim canim.allah bagislasın insaallah.iki embriyo transferi yapildiysa ikiz olma ihtimali yuksek.degerin de cok iyi cünkü.benimde ikinci denemem mart da.dua et bizim icinde.hamilelerin duası kabul olurmus.
Allah(cc) sanada isteyen herkese nasip etsin İnşaallah zaten hep dua ediyorum herkes için

X