transfer sonrası 12.gün değilde en erken ne zaman gebelik testi yaptırılır???

Polikistik over sendromu vardı. Bir kez kimyasal gebelik dışında 1.5 senedir olmuyordu. Bu da ilk tüp bebek denemem.
Çok sevindim Rabb'imiz tamamına erdirsin İnş.*benim 3ölü düşükten sonra ikizlerime gwçen sene hamile kalmıştım 27+2günlükken doğudum suyum geliyordu sürekli(12.haftadanberi) malesef biri 4 diğeri 6 gün yaşadı şimdi yeniden tedavi olacağız bizim sorun eşimde sizin sorun neydi sakıncası yoksa?

Allah yardımcın olsun, umarım en kısa Zaman da kavuşursun evlatlarına. Ben de polikistik over sendromu var.
Şimdi hamilesin bu çok güzel bir duygu benim akrabamda da vardı polikistik over sendromu 2012 den beri tedavi görüyordu tam tedaviyi bıraktı ki kendiliğinden Rabb'imiz 2016 Haziranda yüzünü güldürdü şimdi o da hamile darısı tüm isteyenlerin başına şu öübarek aylarda İnş

Benim 4. gün transveriydi 10. gün test yaptırdım 185, 12. gün 506.5 çıkmıştı ikizdi
Cnm bnm de 5. Gün embriyosuydu bugunde test yaptm 10. Günüm negatiff idrar testinde canım çok skldı olsa çıkardı bence demek ki tutmadıı :KK43: uff yaaa ben anne olamayacakmıyım ne zormuş Rabbim kimseyi evlatla sınamasın

Kızlar 10.gün kan testi verdm 0.1 yani negatifff 12. Gün testi tekrar yaptırmama gerek kalmadı ... ne zormş yine hüsran ...

Cnm
Cnm bnm de 5. Gün embriyosuydu bugunde test yaptm 10. Günüm negatiff idrar testinde canım çok skldı olsa çıkardı bence demek ki tutmadıı :KK43: uff yaaa ben anne olamayacakmıyım ne zormuş Rabbim kimseyi evlatla sınamasın
üzülme belki 12.gün çıkar İnş. Olmasa bile yeniden denersin benim arkadaşımında polikistikover sendromu vardı şimdi o da hamile Rabb'imiz hepimize nasip eder İnş

Selam kızlar benimde bugün 7. Gün inanılmaz sabırsızım zor tutuyorum kendimi 10. Gün erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum halen ağrılarım var Adet ağrısı gibi ve,bel ağrısı çok korkuyorum inşaalllaaahhh tutmuştur 3. Gün çift embriyo transfer

Selam kızlar benimde bugün 7. Gün inanılmaz sabırsızım zor tutuyorum kendimi 10. Gün erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum halen ağrılarım var Adet ağrısı gibi ve,bel ağrısı çok korkuyorum inşaalllaaahhh tutmuştur 3. Gün çift embriyo transfer
Cnm ben 7. Gün evde test yaptım silik ikinci çizgi çıktı başka marka ile 8. Gün test yaptım negatif çıktı moralim çok bozulunca daha varsa azda olsa kanda çıkar diyip gidip kan verdim 30 çıktı :) 10. Gün tekrarlıycam testi inş.. aslında sabredip 10. Gün yapmak lazım en erken ama ben beceremedim beklemeyi idrar testi moral bozuyor maalesef ... benimde belirtilerim aynı ... ikinci tüp bebekte kızım oldu ondaki belirtiler daha farklıydı mesela .. belirtiye çok bakmamak lazım

Selam arkadaslar benim de 1 ekimde 2 tane 3. Gun embriyosu transferi yapildi.. test gunum 13 ekim ama sanirim ben de 8 veya 9. Gunde idrar testi yapmayi dusunuyorum.. Allah hepimizin yardimcisi olsun

Cnm ben 7. Gün evde test yaptım silik ikinci çizgi çıktı başka marka ile 8. Gün test yaptım negatif çıktı moralim çok bozulunca daha varsa azda olsa kanda çıkar diyip gidip kan verdim 30 çıktı :) 10. Gün tekrarlıycam testi inş.. aslında sabredip 10. Gün yapmak lazım en erken ama ben beceremedim beklemeyi idrar testi moral bozuyor maalesef ... benimde belirtilerim aynı ... ikinci tüp bebekte kızım oldu ondaki belirtiler daha farklıydı mesela .. belirtiye çok bakmamak lazım
Ben hala direniyorum ne idrar ne ateş ölçme ne kan testi hiçbişey yapmadım geldim 9. Güne Allah hayırlısını versin hakkımızda

X