Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

kızlar transferin 12.günü beta hcg değerim 456 ikiz olabilirmiiii

maşallah değerin çok iyi canım benim 10. gün değerim 271 çıkmıştı şimdi ikiz bebeklerime hamileyim

muhtemelen seninkide ikiz canım hayırlı uğurlu olsun Allahım sağlıla kucagımıza almayı nasip etsin inş...

10. gün değerim 9.60 iken 12. gün 26 çıktı. Bu arada 9. gün kanamam başladı ve 11. güne kadar sürdü. Merkezden kimyasal gebelik olabileceğini ve testi tekrar etmemi söylediler. Çok şaşkınım umutla umutsuzluk arasında kaldım. Daha önce değerleri benim gibi olanlar sonucunu yazmamış. Ne diyorsunuz kızlar cevap verin sizce kimyasal gebelikmi?

10. gün değerim 9.60 iken 12. gün 26 çıktı. Bu arada 9. gün kanamam başladı ve 11. güne kadar sürdü. Merkezden kimyasal gebelik olabileceğini ve testi tekrar etmemi söylediler. Çok şaşkınım umutla umutsuzluk arasında kaldım. Daha önce değerleri benim gibi olanlar sonucunu yazmamış. Ne diyorsunuz kızlar cevap verin sizce kimyasal gebelikmi?

canım öncelikle geçmiş olsun ilk değerim düşük ama ikiye katlamış ama kanamam başladı diyorsun normal adet kanaman mı bu o önemli eğer adet kanamansa çok ümitlenme derim ama Allahtan umut kesilmez...bir sonraki test her şeyi ortaya çıkarır canım hayırlısı neyse o olsun...

canım öncelikle geçmiş olsun ilk değerim düşük ama ikiye katlamış ama kanamam başladı diyorsun normal adet kanaman mı bu o önemli eğer adet kanamansa çok ümitlenme derim ama Allahtan umut kesilmez...bir sonraki test her şeyi ortaya çıkarır canım hayırlısı neyse o olsun...

Canım adet kanamam. Ama adet kanamam olmasına rağmen değerim katlamış. 2 gün sonra değer katlarsa bu hamileliğe mi işaret?

Canım adet kanamam. Ama adet kanamam olmasına rağmen değerim katlamış. 2 gün sonra değer katlarsa bu hamileliğe mi işaret?

adet olup hamileliği devam edenlerde var cnm ama sen drunla görüş bence yükselip sonrasında düşük yaşayabilirsinde. inşallah değerin katlanır ve bebişine kavuşursun hiç stres yapma allah büyük

adet olup hamileliği devam edenlerde var cnm ama sen drunla görüş bence yükselip sonrasında düşük yaşayabilirsinde. inşallah değerin katlanır ve bebişine kavuşursun hiç stres yapma allah büyük
Yarın tekrarlamamı söylediler testi canım. Bende yarını bekliyorum. Heyecanlıyım ama umutlanmamaya çalışıyorum. 2. kez yıkılmamak için. Teşekkürler cevabın için.

canım hakkında hayırlısı olsun umutsuzluğa kapılma inşallah değerim yükselir...güzel haberlerini bekliyoruz dualarımız seninle..........

merhaba arkadaşlar, benim 3 denemem pozitif. ancak iilk ikisi dış gebelik, 3.si ikiz gebelik. hepimizin bebişleri sağlıcaKLA ve hayırlısı ile kucaklarımıza gelsin inşallah.

3.DENEMEM (POZİTİF ANCAK DIŞ GEBELKİK);
Transferin 11. günü ;75 (idrarda çook silik ikinci çizgi)
Transferin 12. günü ; 103
Transferin 13. günü ; 186
Transferin 16. günü ; 652
Transferin 20. günü ; 310*burada bozuluyor
Transferin 23. günü ; 569* bu artış dış gebeliği işaret ediyor
Transferin 25. günü ; 773

4.DENEMEM (POZİTİF ANCAK DIŞ GEBELKİK);
Transferin 9. günü ; 36 (idrarda çook silik ikinci çizgi)
Transferin 11. günü ; 111
Transferin 13. günü ; 231
Transferin 16. günü ; 745
Transferin 19. günü ; 1651*burada bozuluyor
Transferin 20. günü ; 2011* bu artış dış gebeliği işaret ediyor
Transferin 22. günü ; 4015
Transferin 24. günü ; 6190

5.DENEMEM (POZİ:nazar:TİF İKİZ GEBELİK);
Transferin 5. günü ; 7.88 (idrarda çok çok silik hatta hayal meyal görünen ikinci çizgi)
Transferin 7. günü ; 95
Transferin 10. günü ; 569
Transferin 12. günü ; 1115
Transferin 13. günü ; 1470*burada artış ikiye katlamaya göre 1 gün sonra 1115+569=1684 olmalıydı, çok endişelendim ama sorun yokmuş meğer 1000den sonra böyle olabiliyormuş.
Transferin 14. günü ; 2001* burada artış ikiye katlamaya göre 2230 filan olmalıydı, üstelik bu gün ultrason da bakıldı ama kese yok meğer ikiz olduğundan sonradan göstereceklermiş kendilerini , çok endişelendim ama görüyorsunuz sorun yok şu anda.
Transferin 21. günü ; 10000 normailde ikiye katlama prensibine göre 24000 in üzerinde olması gerekiyordu, ağlaya ağlaya zamanından önce ultrasona girdim. bebişlerimin keselerini gördüm... boşuna endişe etmişim çünkü bazı makineler 10000 veya 15000 den yukarısını göstermiyormuş. üstelik labaratuvara bu durumu özellikle sormuştum ...

bu kadar ayrıntılı yazmamdaki sebep moralinizi bozmayın. gerek kan değerleriniz gerekse kesenin geç gözükmesi kesin sonuç değil. 5. denememde de o kadar emindimki dış gebelik olduğuna kendimi ve etrafımı çok üzdüm. siz aynı şeyi yapmayın ve umut etmeye devam edin. sevgilerimle

bana yardimci olurmusun ben degerleri anlamis degilm ne olur özel msj ile anlatirsan cok mutlu olurum canim:KK16:

bu safayi görünce cok sevindim degelerden bahsediyorda.bende 14.gun baktirdim 102 cikti doktorum cok dusuk dedi 16.gun gittim vajinal ultrason yapildi 5hafta 5gunluk fakat kesem de gözuktu ama 2mm oldugunu söyledi ve kan aldi ertesi gun kanamam olunca hastaeye gittik dunki kan sonuclari hastanedeki doktor labora telefon acip sonucu sordu sonuc negatif dedi ama vajinal ultrasal yapti kese hala duruyo doktor gebeligin devam edecegini sanmiyoum dedi pazartesiye kadar bekle kanama ile disari atilir dedi pazartesi yine duruyorsa kurtaj olursun dedi beni m kafama takilan kan degeri 102 olupta birden nasil negatiflesir bu mumkunmu ha unutmadan birde kurtaj olupta degeri yavas yavas düsen arkadaslar varmis yarin ola hayrola arkadaslar

bu safayi görünce cok sevindim degelerden bahsediyorda.bende 14.gun baktirdim 102 cikti doktorum cok dusuk dedi 16.gun gittim vajinal ultrason yapildi 5hafta 5gunluk fakat kesem de gözuktu ama 2mm oldugunu söyledi ve kan aldi ertesi gun kanamam olunca hastaeye gittik dunki kan sonuclari hastanedeki doktor labora telefon acip sonucu sordu sonuc negatif dedi ama vajinal ultrasal yapti kese hala duruyo doktor gebeligin devam edecegini sanmiyoum dedi pazartesiye kadar bekle kanama ile disari atilir dedi pazartesi yine duruyorsa kurtaj olursun dedi beni m kafama takilan kan degeri 102 olupta birden nasil negatiflesir bu mumkunmu ha unutmadan birde kurtaj olupta degeri yavas yavas düsen arkadaslar varmis yarin ola hayrola arkadaslar

kese normalde 1000 olunca ortaya çıkar canım.102 çok düşükmüş gerçekten zaten devam da etmemiş.belki de boş keseydi.çok geçmiş olsun canım inşallah kendiliğinden atarsın keseyi,kürtaja gerek kalmaz.rabbim tez zamanda sağlıklı bir bebiş verir inşallah...

Slm arkadaslar benim de 12.gun 351.04 çıktı sonucum bugün 14.gunüm yarın testi tekrarlamamı söyledi doktorum inşallah bebeğim iyice tutunur bana. Bu arada 1 tane 6. Gun embriyosu transfer edildi ve bu 2. Demememizdi

Slm arkadaslar benim de 12.gun 351.04 çıktı sonucum bugün 14.gunüm yarın testi tekrarlamamı söyledi doktorum inşallah bebeğim iyice tutunur bana. Bu arada 1 tane 6. Gun embriyosu transfer edildi ve bu 2. Demememizdi

canım hayırlı olsun inşallah ikinci testte değerin kat be katlanır tebrik ederim inşallah bebişini kucağına almayı rabbim nasip eder.bu arada 6. gün mü 5. gün mü 6. gün emb hiç duymadım?

canım hayırlı olsun inşallah ikinci testte değerin kat be katlanır tebrik ederim inşallah bebişini kucağına almayı rabbim nasip eder.bu arada 6. gün mü 5. gün mü 6. gün emb hiç duymadım?

İnşallah canım çok sahil:)) 6.gun embriyosu transfer edildi çok nadir bırakılıyormuş 6. Güne. Allahım dileyen isteyen herkese nasip etsin inşallah çok güzel bir duygu bu:))

X