Transfer Sonrası Betahcg Değerlerimizi Yazalım

QUOTE="Siden80, post: 42515776, member: 661085"]Hamilesin cnm bu degere gore.yarın bir daha test yaparsan ikiye katlamışsa sorun yoktur.[/QUOTE]
İnşAllahh. Evet yarın tekrarlayacağım testi.Allah hayırlısını versin. Kafam allak bullak.

Kızlar merhaba, benim bugün transferimin 16.gunu.
10.gün degerim 197.3
12.gün 569.2
Doktor cuma günü gel keseyi görelim dedi. Transferden beri sol kasigim hep agriyor doktor normal dedi ama korkuyorum bacagima kadar vuruyor ağrı. Bacagim uyusuyor ağrıdan. Nette hep dış gebelik belirtisinde var bu durum moralim bozuldu.

10.gün degerim 197.3
12.gün 569.2
Doktor cuma günü gel keseyi görelim dedi. Transferden beri sol kasigim hep agriyor doktor normal dedi ama korkuyorum bacagima kadar vuruyor ağrı. Bacagim uyusuyor ağrıdan. Nette hep dış gebelik belirtisinde var bu durum moralim bozuldu.
Nette o kadar çok şey var ki insan okudukça hepsini kendindemevcut hissediyor,bende canınızı sıkmayın,bir gidin doktorunuza inşallah keseyi görün,sakin

10.gün degerim 197.3
12.gün 569.2
maşallah çok güzel değerin. :) tüp bebek te dış gebelik çok beklenen bir durum değil. o yüzden sıkma canını.
Ama şunu anlayamadım 12. gün b hcg alındıktan 12 gün sonra kese için randevu veriyolardı. Seni erken çağırmamışlar mı?

merhaba arkadaşlar;
benim de transferin 12. gününde 319; 14. gününde 780 çıktı =]
önümüzdeki salı kese görmeye gideceğiz inşallah...

maşallah çok güzel değerin. :) tüp bebek te dış gebelik çok beklenen bir durum değil. o yüzden sıkma canını.
Ama şunu anlayamadım 12. gün b hcg alındıktan 12 gün sonra kese için randevu veriyolardı. Seni erken çağırmamışlar mı?

Yaa :) evet erken çağırdi biz de şaşırdık ama görünür dedi Dr. Umarım gorunur.

merhaba gizem1111, sanırım sende novaart hastasısın.. beni de 10 gün sonra çağırdılar keseye, önümüzdeki salı gideceğiz hayırlısıyla.. senin kese görme vaktin ne zaman??

merhaba gizem1111, sanırım sende novaart hastasısın.. beni de 10 gün sonra çağırdılar keseye, önümüzdeki salı gideceğiz hayırlısıyla.. senin kese görme vaktin ne zaman??
bir sonraki hafta salı tatlım gecen salı 12. gündü. 15 gün en son bakıldı 548 dendi. 12 gün sonraya tarih verdi keseyi görmek için. bugun hafif sancım var . kasıllarım ağrıyo. sen ne durumdasın? en son b hcg kaçtı nezaman bakıldı.

Graveyardshift paimtress sizde kaşık ağrısı varmı ben adet olacakmış gibi akinti var çok korkuyorum

benim 6. gün idrarda cıktı
7.gün 127
9.gün 381
sanırım 15.günde 5681 gibi bi değerdi ve o gunde keseyı gördük ama bir tanesini
bır hafta sonra 2. keseyi de gördük.
not olarak sunu demek isterim benim kadar erken yapmayın yanıltıcı olabilir. ben yaptım ama bende ovitrell iğne etkisi yoktu dondurulmuşlarla denemiştik.

7.gün 127
9.gün 381
not olarak sunu demek isterim benim kadar erken yapmayın yanıltıcı olabilir. ben yaptım ama bende ovitrell iğne etkisi yoktu dondurulmuşlarla denemiştik.
Ayy çok güzel transferimin 2. Günündeyim Allahım banada göstersin inşallah böyle güzel değer.. Belirtilerin varmıydı csnım ? Kaçıncı gün başladı?

Graveyardshift paimtress sizde kaşık ağrısı varmı ben adet olacakmış gibi akinti var çok korkuyorum

Evet özellikle kasigimin sol tarafi çok agriyor. Ayni adet olcakmisim gibi agrilarim var. Progestan kullanıyorum fitil olarak o da akiyor ama akintimda çok. Doktor normal dedi hatta iyi biseymis korkulcak bisey yok dedi ama yine de korkuyor insan.

7.gün 127
9.gün 381

Hayirli olsun bebislerin rabbim saglikla kucagina alip buyutmeyi nasip etsin insallah.Sana iki tanemi transfer edilmisti?

Merhaba arkadaslar benimde ilk tup bebek denemm 6 eylulde transferım oldu 5.gun embrysuydu 21 eylul dedıler test gunum ıcın nasıl beklıcem bukadar bıde okudum herkesin test zamanını hıc bukadar uzun gormedım benımkı neden bukadar gec ıstedıkı anlamadm sızce en erken ne zaman ıdrr yaa kanda cıkar

Merhaba arkadaslar benimde ilk tup bebek denemm 6 eylulde transferım oldu 5.gun embrysuydu 21 eylul dedıler test gunum ıcın nasıl beklıcem bukadar bıde okudum herkesin test zamanını hıc bukadar uzun gormedım benımkı neden bukadar gec ıstedıkı anlamadm sızce en erken ne zaman ıdrr yaa kanda cıkar
Tatlım 17 eylül gibi idrara ben olsam bakardim belki çıkar çıkmaz ise üzülme adet olmadıkça ve kan testi olamadikca ümidinizi yitirme yın 21 eylül de 5. gün emriyosuna göre biraz uzun bir süre bencede ama bi bildikleri vardır elbet

bir sonraki hafta salı tatlım gecen salı 12. gündü. 15 gün en son bakıldı 548 dendi. 12 gün sonraya tarih verdi keseyi görmek için. bugun hafif sancım var . kasıllarım ağrıyo. sen ne durumdasın? en son b hcg kaçtı nezaman bakıldı.

merhaba gizem1111; ben de mens olacakmışım gibi hissediyorum, kasıklarımda ve belimde ağrı birde yumurtalığımda(özellikle sağ tarafta) şişlik hissi var...doktor bir arkadaşıma sordum ilk ay için normal dedi ama bilemiyorum...
ilk kanı ayın 3 ünde verdim bhcg değerinin 300 ün üstünde olduğu söylendi, sonrakini de 5 inde verdim 780 ne çıktığını söylediler... önümüzdeki salı günü de keseleri görmeye gideceğiz inşallah.. hiç bir hamilelik belirtim yok, ne mide bulantısı ne başka bir şey, sadece mens olacakmışım gibi hisler var.. sanırım kese görme ve kalp atışını duyana kadar bu muallaktalık devam edecek...
ama sonuçta bizim elimizde olan bir şey yok, eğer Rabbim dünyaya gelmelerini sağlamazsa bunu yapacak hiç kimse de yok (secde suresi 9. ayet) ve O bu isteği dualarımıza kattıysa şüphesiz bir gün verecektir de (insan suresi 30. ayet)...
bu dönemi hepimize kolaylaştırsın inşallah...

merhaba 01-nisan; araya bayram giriyor ya izinde olabilirler, bu yüzdendir. endişelenme...ben idrar testi hiç yapmadım, sabrettim. kan testini de 12. gün verdirttiler.bence kafanı şu gün mü çıkar bugün mü çıkar diye hiç yorma, zaten elinden gelen herşeyi yapmışsın, dinlenmene bak..

Selam kızlar ,adet olacak gibi ağrı çok normal hamilelikte de dönem dönem yaşanırmis sinir bozucu bir ağrı ama normalmis bacak ağrıları aynı şekilde
Ben de çok korkmustum kız kardeşim ebe hemşire tup bebekle de ilgileniyorlar ondan bol bol bilgi alıyorum
hatta her telefonda karnın ağrıyor mu diyip agriyo diyince ıyu iyi çok güzel diyor :oops:
Birde ben keseleri 19. Gun gördüm 3. Gun embriyosu karından bile gayet net göründü

Canım benim transferimde 7 eylülde oldu test günüm 22 eylül..

X