Transferimin 4.günü hiç bir belirtim yok

İki gündür başım ağrıyor çok şiddetli kasıklarım da çok küçük senin dediğin gibi kendimi dinlediğimde hafif belirtiler var onun dışında farklı bir belirtim yok sende durumlar nasıl ne hissediyorsun
Benim bugün adet günümdü normalde, işe gittim çalıştım hep ayakta durdum belim çok ağrıdı onun dışında başka belirtim yok kuzum 🙈

İyi canım ben aynı sen anlat durumlar nasıl hadi test yap artık 🤭
Vallahi canım daha yapmadım pazartesini bekliyorum ben sol bacağımda ağrı var yatınca başlıyor arka kısmında çekilme gibi bide markete çıktık eşimle çabuk yoruldum belim ağrıdı öyle sürekli bir ağrı değil beldeki çok ayakta kalınca sırtım da ağrıyor yatmak istiyorum mesela göğüsleri dolgun ama asla acı yok ancak dokunmam lazım hafif acıyor o zaman o da çok hafif

Vallahi canım daha yapmadım pazartesini bekliyorum ben sol bacağımda ağrı var yatınca başlıyor arka kısmında çekilme gibi bide markete çıktık eşimle çabuk yoruldum belim ağrıdı öyle sürekli bir ağrı değil beldeki çok ayakta kalınca sırtım da ağrıyor yatmak istiyorum mesela göğüsleri dolgun ama asla acı yok ancak dokunmam lazım hafif acıyor o zaman o da çok hafif
bende de hala göğüste acı yok hiç olmadı. Baya belirtin var aslında kuzum hayırlısı olsun inşallah

İyi canım ben aynı sen anlat durumlar nasıl hadi test yap artık 🤭
Hahaha korkuyorum canım benim bir önceki negatifti ya onunla yaşadığımı belirttiler çok çok farklı tabi neden bilmiyorum bana da çok olumlu gelmeye başladı ama yine de üzüleceksen pazartesi günü üzüleyim diyorum mutlu olacaksan da pazartesi yarın değil sonraki gün yani bir gün daha sabredeceğiz

Hahaha korkuyorum canım benim bir önceki negatifti ya onunla yaşadığımı belirttiler çok çok farklı tabi neden bilmiyorum bana da çok olumlu gelmeye başladı ama yine de üzüleceksen pazartesi günü üzüleyim diyorum mutlu olacaksan da pazartesi yarın değil sonraki gün yani bir gün daha sabredeceğiz
Hadi hayırlısı kuzum inşallah pozitifi göreceğiz 🥰
Benden az önce kahvemsi birşey geldi yerleşme kanaması mi acaba anlamadım endişelendim hastaneye mi gitsem bilemedim

Bayağı ileti var ama kuzum bunlar neye yormam gerekiyor bilmiyorum bir öncekinde tabii ki bunları hiç yaşamadım mesela dördüncü beşinci gün reklam olacak gibi bir ağrı yaşadım tarihli çok var mesela karın ağrısı gaz sancısı sonrasında altıncı gün hepsi gitti mesela altıncı gün yerini bel ağrısına bıraktı yedinci gün bel ağrısı da gitti şiddetli üç gün baş ağrısı çektim migren gibi ve bugün sabaha kadar hala başımda ufaktan bir ağrı vardı düşün yani onun dışında bacak ağrısı var işte gözlerim dolgun çok çok değil tabi ama dolgun normale göre ama öyle acı sızı yok dokunmam lazım minicik hissettiriyor o zaman acı kendini işte bunlar neye olmam lazım mesela kaybolan belirtiler var sonra da baktığımda da baş ağrısı çeken çok oluyormuş mesela burada bir belirtiymiş dün başımda dönüyordu hafiften ilaçlar mı yapıyor yoksa Rabbim nasip etti mi bilmiyorum sadece çok korkuyorum

Hadi hayırlısı kuzum inşallah pozitifi göreceğiz 🥰
Benden az önce kahvemsi birşey geldi yerleşme kanaması mi acaba anlamadım endişelendim hastaneye mi gitsem bilemedim
Yerleşme kanaması olabilir canım oluyormuş o bende de olmadı mesela herkesi de olmuyormuş tabi ama bazı kadın nerede oluyormuş senin sonuçta testini pozitif gördün bence o yerleşme kanaması korkacak bir şeyin yok artık senin için rahat olsun çok şükür

Transfer günü:

3 sa sonra rahimde batma,

Cmtsi:

Hafif kasık ağrısı, hafif kasık batması

Pazar:

Adet olacakmış gibi hafif ağrı, kasıkta hafif yanma hissi, hafif sağ bacak ağrısı, sol bacak ağrısı, gece uykudan terleyerek uyanma, gece yatakta dönerken çok fena bir ağrı oldu

Pztsi:

(işe başladım, 1 sa araba sürdüm, hep oturdum, 2sa yattım)

Bacak ağrısı, adet yaklaşıyormuşcasına ağrı, hafif karın gurultuları

Salı:

Gece uykumdan koku hassasiyetiyle uyandım(komidinde şişenin içindeki fısfıs oda kokusu kokuyordu.) Sol kasıkta belirgin batma. Sabah sırt ağrısı

Çarşamba:

Sabah iki test yapıldı pozitif ❤️

Kasıkta minik batmalar, sırt ve bel ağrısı, bacak ağrısı, karın gurultuları

Canım bu pozitif gördüğümdeki belirtiler
Bayağı ileti var ama kuzum bunlar neye yormam gerekiyor bilmiyorum bir öncekinde tabii ki bunları hiç yaşamadım mesela dördüncü beşinci gün reklam olacak gibi bir ağrı yaşadım tarihli çok var mesela karın ağrısı gaz sancısı sonrasında altıncı gün hepsi gitti mesela altıncı gün yerini bel ağrısına bıraktı yedinci gün bel ağrısı da gitti şiddetli üç gün baş ağrısı çektim migren gibi ve bugün sabaha kadar hala başımda ufaktan bir ağrı vardı düşün yani onun dışında bacak ağrısı var işte gözlerim dolgun çok çok değil tabi ama dolgun normale göre ama öyle acı sızı yok dokunmam lazım minicik hissettiriyor o zaman acı kendini işte bunlar neye olmam lazım mesela kaybolan belirtiler var sonra da baktığımda da baş ağrısı çeken çok oluyormuş mesela burada bir belirtiymiş dün başımda dönüyordu hafiften ilaçlar mı yapıyor yoksa Rabbim nasip etti mi bilmiyorum sadece çok korkuyorum

Transfer 12 Aralık salı 16:15

Salı transfer günü : Tranferden 5-6 saat sonra hafif ağrı

Çarşamba: belirgin bir his yok

Perşembe: adet olacak gibi karın gurultuları, hafif adet ağrısı, gece sol kasıkta belirgin ağrı ve kısa süreli yan ağrısı, vajinal batma

Cuma: ayak üşümesi, karın gurultuları devam ediyor, vajinal batma, sıcak basması(ilaçlar hep yapıyordu)

Cmtsi: hafif baş dönmesi(normalde de başım döner vertigodan), adet olacakmış gibi hafif ağrı, bacaklarda hafif ağrı, kasıklarda hafif yanma hissi, mide sesleri

Pazar: sabah ilk idrar testi yapıldı negatif. Hafif bel ağrısı, aşırı sinirlilik, ayak üşümesi, diğer günlere göre bir tık daha fazla kasık ağrısı(yarın adet günüm), daha hafif mide sesleri, bacaklara vuran ağrı

Pztsi: gece aşırı terleme, hafif baş dönmesi, mide sesleri, yoğun bel ağrısı, kasık ağrısı,bacak ağrısı,ayak üşümesi, sinirlilik, ağız kuruluğu, sırt ağrısı

Salı: gece terleme, yoğun bel ve kasık ağrısı, ağız kuruluğu, mide sesleri, sırt ağrısı
Negatif olduğunda belirtim canım

X