Transferin 6. Günü siddetli kasık ağrısına

Seymaasmin

Sabır Şükür Dua 🤲
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2020
604
221
26
Kizlar dun gece uykudan uyandıran ve uzun süren cok aşırı şiddetli bi sag kasık ağrısı cektim vajinaya dogru böyle sanki elektrik çarpması gibi biraz yürüyüş yaptim ve rahatladim hâlâ ara ara ağrı oluyo böyle olup pozitif alan var mi yoksa bi sıkıntı oldu tutunmadı mı acaba lutfen yardımcı olur musunuz idrar testi yapsam cikar mi cift embriyo karnımda surekli bi kıpırdama var korkuyorum

Tutunma belirtisi olabilir evet ama progestan bunu çok yapıyor .. hiç transfer olmamış gibi davranın .transferi unutun ilaçlar çok yan etki yapıyor

Tutunma belirtisi olabilir evet ama progestan bunu çok yapıyor .. hiç transfer olmamış gibi davranın .transferi unutun ilaçlar çok yan etki yapıyor
Normalde sancim olurdu ama ilk defa ağlatacak kadar çok şiddetliydi acaba dustu falan mi diye düşünüyorum bugunde aşırı bel ağrım var

kuzum bende adet sancısı çektim kasıklarımda 5 gün adet olcam sandım ve pozitif çıktı
Ben transfer den sonraki gün ağrılarım oldu hafif hafif ama ilk defa bu kadar şiddetli oldu cok korktum ondan sonrada böyle sanki biseyler donuyo kipirdiyo karnımda siz böyle şeyler yaşadınız mı bugünde aşırı bel agrim var

kuzum bende adet sancısı çektim kasıklarımda 5 gün adet olcam sandım ve pozitif çıktı
Ben transfer den sonraki gün ağrılarım oldu hafif hafif ama ilk defa bu kadar şiddetli oldu cok korktum ondan sonrada böyle sanki biseyler donuyo kipirdiyo karnımda siz böyle şeyler uasadiniz

Canım ben daha yapmadım ama çok tecrübelendim baya okumaktan 🩷🙏🏼 inşallah seninledir
Insallah Allah razi olsun idrar testi yapmamak için kendimi zor tutuyorum bide ben daha evden hic cikmadim dogru düzgün yurumuyorum cok hafif yürüyüşler yapiyorum hic is yapmadim sizde bugun biraz çıksam sorun olur mu evim 3. Kat

Ben transfer den sonraki gün ağrılarım oldu hafif hafif ama ilk defa bu kadar şiddetli oldu cok korktum ondan sonrada böyle sanki biseyler donuyo kipirdiyo karnımda siz böyle şeyler yaşadınız mı bugünde aşırı bel agrim var
evet sol tarafım sanki böyle arada seyrime gibi bişeyler hissettim birde ilk 5 gün aşılamadan sonra aşırı bel agrım vardı

Benim 5. Gün çift embriyo 7 . Gunde öğrendim 5 6 günden sonra ciddi kasik ağrısı olmuştu benim özellikle sağ kasik çok aciyordu. Bence sizin pozit
Canım Allah razi olsun umut oldun bana esim test almiyo eger birine aldirabilirsem sabah ilk idrarla yapicam sonucu haber veririm cok tesekkur ederim Allah razı olsun

X