Tüp bebek 7.hafta kalbin duyulmaması

ezgigksa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2023
3
0
33
tüp bebek tedavisinde 2. Denemede hamile kaldım 6+1 de kalp atışını çok küçük olduğundan cılız bir şekilde olsa da duyduk bundan sonrası için herşey yolunda gidecek diye düşünürken tam bir hafta sonrasında bu gün doktor kalp atışını duyamadığını söyledi ve beni yarın yeniden kontrole çağırdı. sabahtan beri üzüntüden kendimde değilim resmen .Benim gibi bir durum yaşayıp sonra kalbini duyan oldu mu?

tüp bebek tedavisinde 2. Denemede hamile kaldım 6+1 de kalp atışını çok küçük olduğundan cılız bir şekilde olsa da duyduk bundan sonrası için herşey yolunda gidecek diye düşünürken tam bir hafta sonrasında bu gün doktor kalp atışını duyamadığını söyledi ve beni yarın yeniden kontrole çağırdı. sabahtan beri üzüntüden kendimde değilim resmen .Benim gibi bir durum yaşayıp sonra kalbini duyan oldu mu?
Aynı doktora mı baktırdınız yıne

Benımde tup bebek transferın 23. Gunu gıttım ve bebegı bıle goremedı haftaya tekrar çağırdı ınsallaj sizde bende goruruz sıkmayın canınızı ne gelırse allahtan

Yanıtınızı geç gördüm kusura bakmayın İnşallah siz bebeğinizi görebilmişsinizdir ve durumu iyidir . Benim için maalesef herşey yolunda gitmedi bebeğimin kalbi durduğu kesinleşti gelişiminin durduğunu doktor söyledi maalesef kürtaj olmak zorunda kaldım .Bu kadar zor süreçler geçirip ardından kaybetmek gerçekten çok zor bir süreç.Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

X