Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

bu arada yumurtalarım azmı oluşmuş.bilemıyorum doktor yeterlı oldugunu söylemişti.yanı tup veya aşılama olmadıgı ıcın böyle düşünmüş olabılır.belkı bu ay ılaçları yukseltır daha çok oluşur bılemıyorum canım.

gülsen arkadaşım ben rapor alamadığım için özel yaptırdım. raporlu arkadaşlarım benim ödediğim fiyatın yarısını ödedi özel bir hastanede ama ssk destekli idi.3bin yada 3bin 5yüz ytl vermişti ssklı arkadaşlar ben herşey dahil 6bin ytl verdim allaha şükür ilk denememde oldu. şu an 4buçuk aylık hamileyim ikiz. allah sanada en kısa zamanda nasip etsin inşallah.darısı bu konuda çaba gösteren tüm arkadaşlarımın başına dualarım sizinle.

gülsen arkadaşım ben rapor alamadığım için özel yaptırdım. raporlu arkadaşlarım benim ödediğim fiyatın yarısını ödedi özel bir hastanede ama ssk destekli idi.3bin yada 3bin 5yüz ytl vermişti ssklı arkadaşlar ben herşey dahil 6bin ytl verdim allaha şükür ilk denememde oldu. şu an 4buçuk aylık hamileyim ikiz. allah sanada en kısa zamanda nasip etsin inşallah.darısı bu konuda çaba gösteren tüm arkadaşlarımın başına dualarım sizinle.

MERHABA CANIM YA bızde bu işlerle çok uğraşıyoruz senden rıcam promlemını ve gecırdıgın aşamaları bızımle paylaşırmısın.teşekkur ederım şimdidena.s.

MERHABA CANIM YA bızde bu işlerle çok uğraşıyoruz senden rıcam promlemını ve gecırdıgın aşamaları bızımle paylaşırmısın.teşekkur ederım şimdidena.s.

merhaba arkadaşım benim her şey normaldi sperm testi ve benimle ilgili olan herşey rahim filmine kadar normaldi ama 7yıl boyunca olmadı. biz de çok üzerine düşmedik. geçen yaz gerçekten istediğimiz için önce işimi bıraktım sonra hastane araştırdım sonunda buldum.oradada tüm testler tekrarlandı ve nedeni bilinemeyen infertilite tanısı kondu. dr istersen aşılama istersen tüpbebek yapalım dedi ikisinin başarı oranları çok farklıydı.ve biz 3yıl önce 1aşılama yaptırmıştık olmadı aynı şeyleri bir kaç kez daha kaldıramazdım.fiyat olarakta 3aşılama=1tüpbebekti.bizde tüp bebek deneyelim dedik aslında hiç ümidim yoktu.

canısı galiba en önemlisi içine sinen yerde bu önemli aşamayı atlatmak.inan şu an yaşadıklarım aklıma gelmiyor. transfer günü milat gibi benim için öncesini öyle bir silmişimki beynimden.ben gebelik sonrası da çok problem yaşadım.ikiz ve tüp olduğu için normal gebeliğe göre çok daha zordu herşey.halen zor. ben şuana kadar hep yatarak geçirdim 4buçuk ayı.doğuma kadar da yatacağım erken doğum riskim var.her şeye rağmen 4 duvar arasında yalnız değilim sizler varsınız.birde bebişlerim var çok şükür. yani her durumda mutlu olabilmemiz gerekiyo o zor dönemler geçince,bitince yaşanmamış gibi unutuveriyorsun. allah seni de kısa zamanda sevindirir inşallah.:nazar:

amor amor bu arada ben her aşama sonrası hissettiklerimi deftere yazmıştım sanada tavsiye ederim. sonra güzel bir anı olarak kalır.şu andada her muane ve geçirdiğim testleri yazıyorum aynı deftere.çoooook uzun yazdım dimi ama sen istedin şimdi başın şişmiştir herhalde. öptm by

CANIMMMM hiç öyle şey olurmu teşekkur ederım ılgınden dolayı .allahım sana kolay doğumlar nasıp etsın bır an önce kavuş meleklerıne.allah onlara uzun hayırlı omur versın tabıkı annişiyle babacığınada.huzur ve uğur getırsın sızlere.benım içimdende bır hıs süreklı dıyokı bu gunlerın aklına gelıp gülüceksın yaşadıklarına u marım öyle olur.yanı benım anladığım şumu hiç böyle ığneyle fılan uğraşmadan dırek tüp bebege gecmek en mantıklısı dımı.hem vakıt kaybesılmemış olur.fıkrlerınızı paylaşırsanız mutlu olurum arkadaşlar.bu arada meleklerın cınsıyetlerı ne ?

sevgili amor amor iğne drken neyi kasdettin? ayrıca bence en iyisi direk tüp bebek denemek ama ssk belli aşamaları geçireceksin diyor. ben o nedenle özeli seçtim. benim bir kız bir erkek.hayırduaların için teşekkürler umutlu ol oldumu benim gibi sonlanacak görürsün ama çok iyi bir dr ve ekibini seç en önce seni anlasın ve değer versinler. zaten bizim iyi sonuçlarımız onların başarı oranını arttıracağı için ellerinden geleni yapıyorlar inan bana. en kısa zamanda iyi haberlerini bekliyorum.

sevgili amor amor iğne drken neyi kasdettin? ayrıca bence en iyisi direk tüp bebek denemek ama ssk belli aşamaları geçireceksin diyor. ben o nedenle özeli seçtim. benim bir kız bir erkek.hayırduaların için teşekkürler umutlu ol oldumu benim gibi sonlanacak görürsün ama çok iyi bir dr ve ekibini seç en önce seni anlasın ve değer versinler. zaten bizim iyi sonuçlarımız onların başarı oranını arttıracağı için ellerinden geleni yapıyorlar inan bana. en kısa zamanda iyi haberlerini bekliyorum.

ÇOK SAĞOL CANIM BENIM.tanımadıgım bır ınsanla bunları konuşmak benı rahatlatttı gercekten.bakalım doktorum ne dıycek ben cok yer gezdım memoraıl vs. bır duru yer ama benım bu kendı doktorum gıbı samımısını bulamadım ıstedıgım zaman arayabılıyorum kendısını.iğne derken menagon kullanıyorum yanı yumurta çoğaltıyolar ve doğal birleşme sonucu gebe kalmam için uğraşmamızı önerıyo.bakalım bugun nolcak konuşcaz.herşeyın hayırlısı

ÇOK SAĞOL CANIM BENIM.tanımadıgım bır ınsanla bunları konuşmak benı rahatlatttı gercekten.bakalım doktorum ne dıycek ben cok yer gezdım memoraıl vs. bır duru yer ama benım bu kendı doktorum gıbı samımısını bulamadım ıstedıgım zaman arayabılıyorum kendısını.iğne derken menagon kullanıyorum yanı yumurta çoğaltıyolar ve doğal birleşme sonucu gebe kalmam için uğraşmamızı önerıyo.bakalım bugun nolcak konuşcaz.herşeyın hayırlısı

canım ne oldu konuştunmu dr ne dedi.neye karar verdiniz. beni de bilgilendir lütfen.

slm arkadaşlar bu ay 3.tüp bebek tedavime başlıyorum çok ümitliyim İNŞALLAH

canım ne oldu konuştunmu dr ne dedi.neye karar verdiniz. beni de bilgilendir lütfen.

CANIM MERHABA dun akşam gıttık senle gorüşmeyelım 3 ay dedı ben bi şaşırdım önce gıt dedı 3 ay görüşmeyelım.ya dedı ben senın böyle gebe kalabılecegıne ınanaıyorum dedı
tedavı bıttıkten sonra gebe kalma şansım cokmuş.doktoruma cok guvenıyorum.çok hastaneler gezdım aynı zamanda bu doktoruma gıderken ama hıc bırınden memnun kalmadım tekrar bu doktoruma gıttım.gercekten ona cok guvenıyorum 3 ay cok dedım ıyı mayısın sonunda gel dedı.yıne bu arada ara ara gel dedı konuşalım dedı.egerkı gene olmazsa o zaman konuşcaz.aklından cıkart bu olayı dedı.bılmıyorum yaşın 26 dıyo ve 3,5 yıllık evlısın dıyo.bıde böyle beklıyım .canım öptüm senı

CANIM MERHABA dun akşam gıttık senle gorüşmeyelım 3 ay dedı ben bi şaşırdım önce gıt dedı 3 ay görüşmeyelım.ya dedı ben senın böyle gebe kalabılecegıne ınanaıyorum dedı
tedavı bıttıkten sonra gebe kalma şansım cokmuş.doktoruma cok guvenıyorum.çok hastaneler gezdım aynı zamanda bu doktoruma gıderken ama hıc bırınden memnun kalmadım tekrar bu doktoruma gıttım.gercekten ona cok guvenıyorum 3 ay cok dedım ıyı mayısın sonunda gel dedı.yıne bu arada ara ara gel dedı konuşalım dedı.egerkı gene olmazsa o zaman konuşcaz.aklından cıkart bu olayı dedı.bılmıyorum yaşın 26 dıyo ve 3,5 yıllık evlısın dıyo.bıde böyle beklıyım .canım öptüm senı

canım doktorun haklı tabii yaşın çok genç. beni biliyosudur 31yaşındayım direk tüp istememde yaşımın da etkisi var tabii.her şeyin hayırlısı olsun. o zaman hayatın tadını çıkar braz daha.diliyorum güzel günler seni bekliyor olsun.3 ay sonra seni burda bekliyor olacağım hoşçakal.:teytey:

slm arkadaşlar bu ay 3.tüp bebek tedavime başlıyorum çok ümitliyim İNŞALLAH

merhaba arkadaşım öncelikle hayırlı olsun. allah emeklerini boşa çıkarmasın diyorum. yaşın da çok genç miş. şansın fazla tabii. ben ikiz bebek bekliyorum allah ın izniyle. darısı başına inşallah. allah sanada ikiz verir inşallah. :nazar:

canım doktorun haklı tabii yaşın çok genç. beni biliyosudur 31yaşındayım direk tüp istememde yaşımın da etkisi var tabii.her şeyin hayırlısı olsun. o zaman hayatın tadını çıkar braz daha.diliyorum güzel günler seni bekliyor olsun.3 ay sonra seni burda bekliyor olacağım hoşçakal.:teytey:

CANIM İLGİ VE ALAKANDAN DOLAYI SANA ÇOK TEŞEKKUR EDERİM.beklıycez bakalım.öpüyorum senı

Arkadaşlar Tam Araştirmadan Bir Merkeze Gitmeyin. Ankaradaki Anatolia Ya Hiç Gitmeyin Gittim Ama Korkarak. çok Methini Duymuştum Ama Hüsran Yaşayanlar Da Var Di. Geçen Ay Hüsrani Bende Yaşadim. Hiçbir Açiklama Yapilmadan Paranizi Alip. Sonrada Olmadi Diyiveriyorlar. Bütün Suçu Size Atiyorlar. DOKTORU ilk görüşmede bir görüyorsunuz. bir de sonuç hüsran olunca YUMURTALIĞINIZ TEMBEL demek için. Sakın Haa ANATOLİA ya gitmeyin.yasakkelime

QUOTE=kezbancay;2398587]sevgili amor amor iğne drken neyi kasdettin? ayrıca bence en iyisi direk tüp bebek denemek ama ssk belli aşamaları geçireceksin diyor. ben o nedenle özeli seçtim. benim bir kız bir erkek.hayırduaların için teşekkürler umutlu ol oldumu benim gibi sonlanacak görürsün ama çok iyi bir dr ve ekibini seç en önce seni anlasın ve değer versinler. zaten bizim iyi sonuçlarımız onların başarı oranını arttıracağı için ellerinden geleni yapıyorlar inan bana. en kısa zamanda iyi haberlerini bekliyorum.[/QUOTE]
:nazar:
Merhabalar.Siteye yeni üye oldum, böyle şeylerden uzaktım. Ancak işin içine girince nereden nereden birşeyler öğrenebilirim (bilmediğim) diye şaşıyorsun.
Neyse Allah nazarlardan korusun. Sizin adınıza çok sevindim. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bende Tüp Bebek Tedavisi sonucu hamile kalmıştım ancak bebeklerimi kaybettim. Ege Üniversitesinde tedavi oluyordum. Merak ettim hangi merkezde tedavi oldunuz acaba. Cevap yazarsanız sevinirim.

QUOTE=kezbancay;2398587]sevgili amor amor iğne drken neyi kasdettin? ayrıca bence en iyisi direk tüp bebek denemek ama ssk belli aşamaları geçireceksin diyor. ben o nedenle özeli seçtim. benim bir kız bir erkek.hayırduaların için teşekkürler umutlu ol oldumu benim gibi sonlanacak görürsün ama çok iyi bir dr ve ekibini seç en önce seni anlasın ve değer versinler. zaten bizim iyi sonuçlarımız onların başarı oranını arttıracağı için ellerinden geleni yapıyorlar inan bana. en kısa zamanda iyi haberlerini bekliyorum.
:nazar:
Merhabalar.Siteye yeni üye oldum, böyle şeylerden uzaktım. Ancak işin içine girince nereden nereden birşeyler öğrenebilirim (bilmediğim) diye şaşıyorsun.
Neyse Allah nazarlardan korusun. Sizin adınıza çok sevindim. İnşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bende Tüp Bebek Tedavisi sonucu hamile kalmıştım ancak bebeklerimi kaybettim. Ege Üniversitesinde tedavi oluyordum. Merak ettim hangi merkezde tedavi oldunuz acaba. Cevap yazarsanız sevinirim.[/QUOTE]

merhaba arkadaşım ben smyrna tüp bebek merkezinde tedavi oldum. memnunum da. halen oraya gidiyorum.senin için de hayırlısını dilerim.bebişlerini kaç aylık kaybettin ben de çok korkuyorum da. çünkü şimdiye kadar hep yattım ve doğuma kadar da yatıcam.üstelik erken doğumu engelleyici hap ta kullanıyorum

kezbancay;
merhaba arkadaşım ben smyrna tüp bebek merkezinde tedavi oldum. memnunum da. halen oraya gidiyorum.senin için de hayırlısını dilerim.bebişlerini kaç aylık kaybettin ben de çok korkuyorum da. çünkü şimdiye kadar hep yattım ve doğuma kadar da yatıcam.üstelik erken doğumu engelleyici hap ta kullanıyorum[/QUOTE]

Öyle kötü şeyler aklınıza getirmeyin, güzel şeyler düşünmeye çalışın.
2,5 aylıkken bebeklerimi kaybettim. Şimdi benden yeniden HSG filmi istediler. Daha önce Ege Üniversitesinde tedavi olmuştuk, şimdi Şifada tekrar başlamayı düşünüyorum.
Hayırlısıyla, sağlıkla kucağınıza alırsınız İNŞALLAH.:nazar:

Yeniden Tedaviye Başlayacağiz, Tecrübelerinizi Paylaşirsaniz Sevinirim. şimdiden Teşekkürler

X