Tüp Bebek Deneyimleri Tüp Bebek Başarı Hikayeleri

merhabalar
gerçi yeni konu açıp bu mutlu haberi duyurdum ama burdan takip eden arkadaşlar için de yazayım.sonucumu aldım ve gebeyim
bende bu mutlu haberi aldım ve dileklerim kabul oldu
allah tüm dileyenlere nasip etsin inşallah
sevgiler...

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. bende tüp bebek tedavisine yeni başladım.henüz yumurta takibim yapılıyor.Allah isteyen herkese nasip etsin. lütfen benim için de dua edin.sevgilerimle.......

meraba bende pko hastasıyım ayrıca esımın degerlerıde dusuk 3 asılama 3tup bebek denemem oldu maalesef hepsı basarısız 3 denememın sonucu 28 ınde bellı olacak ama sımdıden tum adet belırtılerım basladı allahtan umıt kesılmez ama cok uzgunum

merhabalar
gerçi yeni konu açıp bu mutlu haberi duyurdum ama burdan takip eden arkadaşlar için de yazayım.sonucumu aldım ve gebeyim
bende bu mutlu haberi aldım ve dileklerim kabul oldu
allah tüm dileyenlere nasip etsin inşallah
sevgiler...

canım çok sevindim ALLAHtamamına erdirsin RABBİM kucağına almayıda nasib eder inşallah bende günlerimi sayıyorum 3.aşılamamın sonucunu bekliyorum gerçi adat belirtişerrim başladı ama yinede ALLAH tan ümit kesilmez ALLAH nazarlardan saklasın TERE cim sevgiyle kal........:nazar:

meraba bende pko hastasıyım ayrıca esımın degerlerıde dusuk 3 asılama 3tup bebek denemem oldu maalesef hepsı basarısız 3 denememın sonucu 28 ınde bellı olacak ama sımdıden tum adet belırtılerım basladı allahtan umıt kesılmez ama cok uzgunum

rumoş bende pco hastasıyım eşimde hiçbir sorun olmamasına rağmen 6 yıldır bebek hasreti çekiyoruz 3 aşılama yaptırdım bende senin gibi ayın 28 ini iple çekiyorum inşallah hepimiz için hayırlısı olur canım hayırlı haberlerini bekliyoruz

tebrik ederim. Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin.bende bu ay tüp bebek uygulamasına başladım.henüz yumurta takibim yapılıyor. size bir sorum olacaktı kaçıncı tüp bebek denemeniz, kaç tane yumurtanız gelişti ve birde yumurta toplama işlemi çok zormu oluyor.şimdiden teşekkürler.

canım çok sevindim ALLAHtamamına erdirsin RABBİM kucağına almayıda nasib eder inşallah bende günlerimi sayıyorum 3.aşılamamın sonucunu bekliyorum gerçi adat belirtişerrim başladı ama yinede ALLAH tan ümit kesilmez ALLAH nazarlardan saklasın TERE cim sevgiyle kal........:nazar:

çok sağol canım
hiç moralini bozma çünkü bende bütün adet belirtileri vardı.hatta test yaptırmaya gideceğimiz gün sabaha kadar dayanılmaz adet ağrıları çektim dak. bir tuvalete gidip kontrol ettim hastalandın mı diye.çok şükür gebelik haberini alınca rahatladım ağrılarım ara ara devam ediyor hatta
üzülme ve umutsuzluğa kapılma
gebelik olsa bile vücut bu yeni duruma hemen uyum sağlayamadığı için eski düzendeki ağrılarına kasılmalarına devam ediyor
inşallah seninde iyi haberlerini alıcaz canım
moralini yüksek tut lütfen
sevgiler...a.sa.s.

tebrik ederim. Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin.bende bu ay tüp bebek uygulamasına başladım.henüz yumurta takibim yapılıyor. size bir sorum olacaktı kaçıncı tüp bebek denemeniz, kaç tane yumurtanız gelişti ve birde yumurta toplama işlemi çok zormu oluyor.şimdiden teşekkürler.

çok sağol canım amin dileyen herkeze allah nasip etsin inşallah
biz hiç bir yöntem denemeden direk tüp bebek denedik ilk denememizdi
benim sol tüpüm tıkalı sağ tarafımda da çikolata kistim var.uzun protokol yapıldı
21 yumurta toplandı 13 tanesi döllendi 3 tane yerleştirildi.yumurta toplama işlemi zor olmuyor sadece biraz stresi var.anestesi verildiği için hiçbişey hatırlamıyorsun.gözlerimi açtığımda odaya almışlardı ve hiçbişey hatırlamıyordum sadece biraz ağrım oldu zaten kendine geldikten sonra ağrı kesici veriyorlar ertesi güne bişeyin kalmıyor.
başka sorun olursa cevaplamaya hazırım yardımcı olursam ne mutlu bana
burdan takip etmem zor olabilir belki sorun olursa tüp bebek tedavim diye konu açtım ordan da yazabilirsin
sevgiler... a.s.

arkadaşlar istanbul amerikan hastanesine doç dr bülent urmana giden var mı? nolur cevap yazın.

meraba deryahakan yazını yenı gordum hemen hemen aynı hıkayeye sahıbız bende 6 yıllık evlıyım yalnız ben tum yontemlerı denedım yınede allahtan umıt kesılmezmıs umarım 28 ınde guzel haber alırsın ınsallah alırız cunku bende 28 ınde tahlıl yaptıracanm tabı o gune kadat dayanabılırsem

meraba pembe yazdıklarını tam ıyı anlamadım am bende tedavı oncesı dogum kontrol hapı kullandım ve hepsını bıtırdım

meraba a.gultekın ben adanada 3 kez yaptırdım ama maalsef.....sunu sormak ıstıyorum ıstanbul ankara gıı buyuk ıllerdekı merkezllerın cok yogun oldugu ve hastalala cok ıyı ılgılenılmedıgoı soylenıyor yanı gorusmeye gıttıgınız doktor farklı yumurta takıbını yapan doktor farlklı denılıyoryogunlıuk ve ılggı nasıl bu konuda bılgı vermek ısteyenlere tesekkurler

kusura bakma pembevazo benım merkezdede fsha bakmadılar acıkcası hıc guvenım kalmadı gıttıgıkm merkeze bu benım 3.deneemem maalesef ve adet sancıları basladı

lutfen ankaradakı ozellıkle ıstanbuldakı merkezler hakkında bılgı versın tavsıyelere ıhtıyacım var cunku merkezıme artık hıc guvenmıyorum eksık bıseyler var ama ne oldugunu bılmıyorum lutfen bılgılendırın

meraba deryahakan yazını yenı gordum hemen hemen aynı hıkayeye sahıbız bende 6 yıllık evlıyım yalnız ben tum yontemlerı denedım yınede allahtan umıt kesılmezmıs umarım 28 ınde guzel haber alırsın ınsallah alırız cunku bende 28 ınde tahlıl yaptıracanm tabı o gune kadat dayanabılırsem

canım 28 ni bekleyemedim daha doğrusu yumurtalarım benden önce davrandı ve ben adet görüm bu seferde olmadı artık senın iyi haberlerini bekliyoruz güzelim

meraba pembevazo ıyı dıleklerın ıcın cok tesekkurler ınan bana yasadıklarına cok uzuldum yaalnız sana nasıl yumurta dollenmeden transfer yapmaya kalkısırlar merkezın adını yazabılırmısın

meraba deryahakan aynı acıları yasadıgım ıcın uzuntunu anlıyorum senın adına cok uzuldum ama demekkı hayırlısı buymus allaha sıgınıp guvenmekten baska bısey gelmıyo elden ama yolun cok basındasın daha en azından bana gore umıtlerını kaybetme ınsallah allah hepımıze ve tum ısteyenlere hayırlısı ıle nasıp eder amın bu srada sanırım 28 ını bekleyemıyecem yarın tahlıl yaptırcam artık hayırlısı olsun sdıyorum optum canım

meraba deryahakan aynı acıları yasadıgım ıcın uzuntunu anlıyorum senın adına cok uzuldum ama demekkı hayırlısı buymus allaha sıgınıp guvenmekten baska bısey gelmıyo elden ama yolun cok basındasın daha en azından bana gore umıtlerını kaybetme ınsallah allah hepımıze ve tum ısteyenlere hayırlısı ıle nasıp eder amın bu srada sanırım 28 ını bekleyemıyecem yarın tahlıl yaptırcam artık hayırlısı olsun sdıyorum optum canım

canım tesellin ve yakınlığın için çok sağol inşallah sen ve bu ay aşılama tüpbebek yaptıran arkadaşlardan iyi haberler alırız.nasip değilmiş demekten ve dua etmekten beşka çarem yok umarım bidahaki sefere oluröpüyorum güzelim kendine dikkat et ve sonucu mutlaka bildir iyi haberlerini bekliyorum

X