Tüp Bebek için Eksozom yaptıranlar buluşalım

bade mira

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2021
71
28
Kızlar merhaba eksozom , prp, kök hücre deneyimlerinizi yazabilir misiniz hepimiz toplu görmüş olalım faydalı olan olduysa zaman kaybetmeyelim hiç birimiz🪴🥰

Hatta bilgileri yazarken toplu yazabilirsiniz merak edilenleri
Kaç yıllık evlisiniz kaç yaşındasınız
Amh , fsh değerlendiriniz neler
Doğal ve düzenli adet oluyor musunuz
Doğal hamile kaldınız mı hiç
Opu işlemi geçirdiniz mi, genelde kaç yumurta toplanır, döllenir mi
Hangi işlemi(eksozom,prp) ne zaman nerede kaç tl ye yaptırdınız
Faydası oldu mu gibi hepimizin merak ettiği sorular ile anlatabilirsiniz sürecinizi.

Rabbim hepimizin kucağını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun🤲🏼 Amin

Kızlar merhaba eksozom , prp, kök hücre deneyimlerinizi yazabilir misiniz hepimiz toplu görmüş olalım faydalı olan olduysa zaman kaybetmeyelim hiç birimiz🪴🥰

Faydası oldu mu gibi hepimizin merak ettiği sorular ile anlatabilirsiniz sürecinizi.

Bende yeni olacagim prp+ekzozom

2021 de prp yaptırdım hiç faydası olmadı

Bayadır yumurta hiç yok. Bugün de eksozom yaptırdım. 2 . Adette kontrol var ( cylo ile adet oluyorum ) (amh:001 en son)
Hiç opu olmadı. İğnelerle de büyüme olmadı

4 yıllık evliyim/31 yaş
Eksozom brüksel tüp bebek de 60 bin idi.

Merhaba ben de 44 yaşındayım.12 yıllık evliyim.Evliliğimin 3. Yilinda 35 yasindayken normal yolla hamile kaldim.2 aylikken kalbi durdu kürtaj oldum.38 yaşında Bülent Tıraş da tüp bebek denedim 7 ayda 2 embriyom oluştu.Kimyasal gebelik yaşadım.40 yasına geldiği.de yaşadığım sehirde tup bebek tedavisine basladim tekrar ve 1 yil boyunca gittim geldim her ay maalesef 1 tane bile yumurta olusmadi biraktim tedaviyi.Kasim ayinda fakulte hastanesinde tedaviye basladim cok basarili bir dr oldugunu duydum.Neyse gittim geldim yumurta yok.Dr um prp yapalim mi sana dedi olur hocam dedim.24 ocak prp yaptirdim.30 ocak regl oldum 6 gun surdu ve yillar sonra ilk defa boyle guzel regl oldum(ilacla ve cok koyu renkli2-3gun surerdi)Kontrole gidemedim istanbula gitmek zorubda kaldigim icin.Şimdi ise 2.adetimi 10 mart gibi bekliyorum kontrole gidecegim ve buraya yazarim(bu sayfayi tekrar bulabilirsem)Bu arada prp yi 1990 tl ye yaptirdim arkadaslar ben de sasirdim.30-40 bin tl lerden bahsediyorlar bazi sayfalarda.Ben baya bedavaya yaptirdim sayilir.Bakim yumurtalarima faydasi olmus mu?Vucudunda olumlu yonde cok sey hissediyorum.Sevgiler

Arama kısmına eksozom yazarsanız bulursunuz veya mesaj geldikçe size de bildirim gelir belki.

Geçmiş olsun Rabbim şifa versin sizede.
Gerçekten ucızmuş benim 2021 de bile 8 bin tlydi. Medicalpark göztepe idi.

Adetleriniz ilaçla mıydı hep , fsh amh nasıl erken menopoz diyor mu doktorlar.

Embriyo oluştuğu zamanlar ek birşey yapmışmıydınjz

Teşekkür ederim...Hepimize inşallah.Evet k.k ne girdim bildirim gelmiş o şekikde buldum şimdi.Benim kürtaja kadar (35 yaş)adetlerim çok düzenliydi.Kürtajdan sonra 2 ay normal adet,2 ay sonra bir daha adet göremedim.8 yıldır ilaçsız adet olamadım.Evet o zamanlar erken menapoz tanısı konulmuştu.Amh:0.63 fsh:40 civarlarıydı 4 yıl önce.Şimdiki durumlarını bilmiyorum.Embriyo oluştuğu zamanlar sadece Bülent beyin istediği vitaminleri kullaniyordum.@bade mira

Kontrolünde de inşaallah herşey güzel gider, buradanda haberleşelim inşaallah .
Bende eksozom sonuçlarını haber veririm . Tahmini 2. Adet için (27 nisan da gideceğim)
Eksozom 2-3. Aydan itibaren fayda sağlıyormuş sağlarsa bende de

Bu arada kendi kanından olan eksozom değil,
Daha önce kendi kanımdan prp yapılıp fayda etmeyince sanırım doktor “bebeklerin kordon kanından olan eksozom u yurtdışından getirtti”.
Videolarda dinliyorum genelde kendi kanından eksozom veriyorlar.

Kontrolünde de inşaallah herşey güzel gider, buradanda haberleşelim inşaallah .
Bende eksozom sonuçlarını haber veririm . Tahmini 2. Adet için (27 nisan da gideceğim)
Eksozom 2-3. Aydan itibaren fayda sağlıyormuş sağlarsa bende de
Amin inşallah çok teşekkür ederim.Tabii ki durum bildireceğim olumlu ya da olumsuz.Sevgiler...

Daha önce kendi kanımdan prp yapılıp fayda etmeyince sanırım doktor “bebeklerin kordon kanından olan eksozom u yurtdışından getirtti”.
Anladım...Prp işe yaramazsa ben de isteyeceğim eksozom.Teşekkür ederim tekrar.

Kızlar sayfayı görünce tecrübelerimi paylaşmak istedim.
Acıbadem de Bulent hocanin hastasıyım. Aralık ayında prp+eksozom yaptırdım. Size tavsiyem eger amh ciddi oranda dusukse prp tek basina yeterli olmuyor. Eksozom mutlaka yaptırın. Evet pahalı ama ben sonuc aldim. Amh 0.9. Yasım 35. Daha önce yurtdısında 4 basarısız denemem var ve ciddi erkek sperm prob var.
Daha önceki denemerimizde 5-7 arası yum. Oldu ve hep 1 tane döllemdi. Prp+eksozom dan sonra 13 yum alındı. 3 adet döllendi ve 2 tane 3. Gün iyi kalite donduruldu. Döllenme oranımız yine dusuk ama bizim icin iyi bir sayı. Embriyo Kalitede artma oldu.
Havuz yapacagız. Onumuzdeki ay yine opu olacak. Daha fazla embriyo elde edip 5. Gun pgt li embriyo istedi doktorumuz.
Sabredip emek veriyoruz. Güzel enerjilerinizi bekliyorum 💐
Sormak istediginiz olursa yazin lutfen 😊

2021 de prp yaptırdım hiç faydası olmadı

Bayadır yumurta hiç yok. Bugün de eksozom yaptırdım. 2 . Adette kontrol var ( cylo ile adet oluyorum ) (amh:001 en son)
Hiç opu olmadı. İğnelerle de büyüme olmadı

4 yıllık evliyim/31 yaş
Eksozom brüksel tüp bebek de 60 bin idi.
Doktorunuz kim bende pazartesi eksozom ve prp olacam. Eksozom sizin kanınızdan alınmayacak mı

Merhaba. Umarım en güzel sekilde sonuclanır. Ekzosom kendi kanınızdan olmayınca DNA vb gibi konular sorun olmuyor muymus ve uyumsuzluk? Doktorunuz kim acaba?

Merhaba. Umarım en güzel sekilde sonuclanır. Ekzosom kendi kanınızdan olmayınca DNA vb gibi konular sorun olmuyor muymus ve uyumsuzluk? Doktorunuz kim acaba?
Bende merak ediyorum onu. Bende olacam pazartesi acaba başkasının kordonundan mi yapılacak eksozom

Merhaba ben de 44 yaşındayım.12 yıllık evliyim.Evliliğimin 3. Yilinda 35 yasindayken normal yolla hamile kaldim.2 aylikken kalbi durdu kürtaj oldum.38 yaşında Bülent Tıraş da tüp bebek denedim 7 ayda 2 embriyom oluştu.Kimyasal gebelik yaşadım.40 yasına geldiği.de yaşadığım sehirde tup bebek tedavisine basladim tekrar ve 1 yil boyunca gittim geldim her ay maalesef 1 tane bile yumurta olusmadi biraktim tedaviyi.Kasim ayinda fakulte hastanesinde tedaviye basladim cok basarili bir dr oldugunu duydum.Neyse gittim geldim yumurta yok.Dr um prp yapalim mi sana dedi olur hocam dedim.24 ocak prp yaptirdim.30 ocak regl oldum 6 gun surdu ve yillar sonra ilk defa boyle guzel regl oldum(ilacla ve cok koyu renkli2-3gun surerdi)Kontrole gidemedim istanbula gitmek zorubda kaldigim icin.Şimdi ise 2.adetimi 10 mart gibi bekliyorum kontrole gidecegim ve buraya yazarim(bu sayfayi tekrar bulabilirsem)Bu arada prp yi 1990 tl ye yaptirdim arkadaslar ben de sasirdim.30-40 bin tl lerden bahsediyorlar bazi sayfalarda.Ben baya bedavaya yaptirdim sayilir.Bakim yumurtalarima faydasi olmus mu?Vucudunda olumlu yonde cok sey hissediyorum.Sevgiler
Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun kardeşim bende 27 yaşındayım 8 yıllık evliyim Bi aşılama bir tüp bebek süreci oldu embriyolarım 2 tane tek vardı biri boş çıktı biride dönlenme Di diye transfer olmadı 6 ay ara verildi bende ruhen bedenen yıpranmıştım ilaçları zaten agır oldugu için kendimi toparlamam gerekiyordu neyse aradan yıllar geçti toparlandım tekrar bir yola girmek istedik tüp bebek için gitmiştik doktora önceki sürecimden bahsettim oda sana hemen tüp yapamayız dedi prp önerdi 1 kasım 2023de yaptım ilaç falan verdi kullandım fsh degerim bir ay çok guzel bir ay 25 derslerine çıkıyor üstelik adetlerim düzensiz oldu ama amh degerim 0.89 iken 20 subata gidip kan tahlili verdim amh degerim 2.82 çıktı bence faydası oldugunu düşünüyorum birde ben prp 30 bine yaptım mallesf tabi ben başka bir şehirden başka bir sehire gidiyordum yol parası muanesi ilaçları tahlileri 35 bin 40 bini buldu

Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun kardeşim bende 27 yaşındayım 8 yıllık evliyim Bi aşılama bir tüp bebek süreci oldu embriyolarım 2 tane tek vardı biri boş çıktı biride dönlenme Di diye transfer olmadı 6 ay ara verildi bende ruhen bedenen yıpranmıştım ilaçları zaten agır oldugu için kendimi toparlamam gerekiyordu neyse aradan yıllar geçti toparlandım tekrar bir yola girmek istedik tüp bebek için gitmiştik doktora önceki sürecimden bahsettim oda sana hemen tüp yapamayız dedi prp önerdi 1 kasım 2023de yaptım ilaç falan verdi kullandım fsh degerim bir ay çok guzel bir ay 25 derslerine çıkıyor üstelik adetlerim düzensiz oldu ama amh degerim 0.89 iken 20 subata gidip kan tahlili verdim amh degerim 2.82 çıktı bence faydası oldugunu düşünüyorum birde ben prp 30 bine yaptım mallesf tabi ben başka bir şehirden başka bir sehire gidiyordum yol parası muanesi ilaçları tahlileri 35 bin 40 bini buldu

Merhaba canım benim…Bir abla olarak size söyleyeceğim ilk şey;çok gençsizniz kendinizi strese sokup yıpratmayın.Tabii ki gönül ister hemen olsun,8 yıl olmuş ama yaşınız çok genç önce bir rahatlayın.Prp işe yaramış görünüyor sizde(inşallah)3-4 ayda etkisini gösteriyor diyen dr lar da var.Siz bu süre içinde bence hep olumlu düşünün,her gün mutlaka 1 saat tempolu yürüyün,bol su için,yeşillik tüketin,çiğ kuruyemiş,arısütü bal polen karışımı yiyin,uykunuza da dikkat edin ALLAH ın izniyle her şey çok güzel olur.Bu söylediklerim ben de bile (yaşıma rağmen)işe yarıyor.Eğer mümkünse bulunduğunuz şehirde bir üniversite hastanesinde tedaviye başlayın.Gerekli ne varsa yapıyorlar.Özeller gibi gerekli gereksiz her şeyi yapmıyorlar.Ve fiyatlar çok makul.Ben de zamanında Bülent Tıraş da tedavi gördüm elimizde avucumuzda kuruş kalmadı(kötülemek amacıyla söylemiyorum)onu da yapalım bunu da yapalım diyorlar mecbur yaptırıyorsun.Her şeyi yaptık bunu da yapalım kafasına giriyorsun.Neyse çok uzattım mutlaka dediklerimi de yapın ve olumsuz düşüncelerden arının asla stres yapmayın.Sizin yaşınızda olmak için neler vermezdim.Sevgiler…

X