Tüp Bebek için Eksozom yaptıranlar buluşalım

Merhaba canım benim…Bir abla olarak size söyleyeceğim ilk şey;çok gençsizniz kendinizi strese sokup yıpratmayın.Tabii ki gönül ister hemen olsun,8 yıl olmuş ama yaşınız çok genç önce bir rahatlayın.Prp işe yaramış görünüyor sizde(inşallah)3-4 ayda etkisini gösteriyor diyen dr lar da var.Siz bu süre içinde bence hep olumlu düşünün,her gün mutlaka 1 saat tempolu yürüyün,bol su için,yeşillik tüketin,çiğ kuruyemiş,arısütü bal polen karışımı yiyin,uykunuza da dikkat edin ALLAH ın izniyle her şey çok güzel olur.Bu söylediklerim ben de bile (yaşıma rağmen)işe yarıyor.Eğer mümkünse bulunduğunuz şehirde bir üniversite hastanesinde tedaviye başlayın.Gerekli ne varsa yapıyorlar.Özeller gibi gerekli gereksiz her şeyi yapmıyorlar.Ve fiyatlar çok makul.Ben de zamanında Bülent Tıraş da tedavi gördüm elimizde avucumuzda kuruş kalmadı(kötülemek amacıyla söylemiyorum)onu da yapalım bunu da yapalım diyorlar mecbur yaptırıyorsun.Her şeyi yaptık bunu da yapalım kafasına giriyorsun.Neyse çok uzattım mutlaka dediklerimi de yapın ve olumsuz düşüncelerden arının asla stres yapmayın.Sizin yaşınızda olmak için neler vermezdim.Sevgiler…
Bu mesajınız beni nasıl mutlu ettiğini anlatamam Allah sizden razı olsun bu süreçte hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz rabbim tez vakite hepimize emegimizin karşılığını nasip etsin inşallah bu yol hepimizin yolu stres yapma diyorsun canım o elimde olmayan birşey ama onuda başaracağım biliyorum öncelikle kimyasllardan arınıyorum sonrada stresten zaten hergün kuru incir kürü yiyorum zeytin yagına koymuşum oda fsh yukseltiyormuş bal polen bunlarda yukseltiyormuş hatta benim fsh degerim 25 iken kendiliğinden adet oluyorum proklatin degerim çok guzel ama gögsümde süt var hormonlarım öyle dengesizleşmiş ki artık alıştım takmıyorum gecer diyorum inşallah bende hamile kalınca kendi hikayemi burda anlatıp herkese umut olacagım🤲🤍🥹

Bu mesajınız beni nasıl mutlu ettiğini anlatamam Allah sizden razı olsun bu süreçte hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz rabbim tez vakite hepimize emegimizin karşılığını nasip etsin inşallah bu yol hepimizin yolu stres yapma diyorsun canım o elimde olmayan birşey ama onuda başaracağım biliyorum öncelikle kimyasllardan arınıyorum sonrada stresten zaten hergün kuru incir kürü yiyorum zeytin yagına koymuşum oda fsh yukseltiyormuş bal polen bunlarda yukseltiyormuş hatta benim fsh degerim 25 iken kendiliğinden adet oluyorum proklatin degerim çok guzel ama gögsümde süt var hormonlarım öyle dengesizleşmiş ki artık alıştım takmıyorum gecer diyorum inşallah bende hamile kalınca kendi hikayemi burda anlatıp herkese umut olacagım🤲🤍🥹
Mutlu ettiysem ne mutlu bana🫶O hikaye buraya mutlaka yazılacak ALLAH ın izniyle,ben inanıyorum.Evet bu yüzden bitkisel tavsiyelerde bulunmadım,bir değeri düzeltirken diğerini bozuyor ama bal polen arısütü beni şaşırttı gerçekten.Ben de kullanmayayım bari.Amin RABBİM hepimizden razı olur inşallah.Yolumuz daima açık olsun.Güzel ALLAH ım isteyen ve kıymetini bilecek herkese nasip etsin inşallah.

Mutlu ettiysem ne mutlu bana🫶O hikaye buraya mutlaka yazılacak ALLAH ın izniyle,ben inanıyorum.Evet bu yüzden bitkisel tavsiyelerde bulunmadım,bir değeri düzeltirken diğerini bozuyor ama bal polen arısütü beni şaşırttı gerçekten.Ben de kullanmayayım bari.Amin RABBİM hepimizden razı olur inşallah.Yolumuz daima açık olsun.Güzel ALLAH ım isteyen ve kıymetini bilecek herkese nasip etsin inşallah.
Amin amin inşallah sizde de aynı hikaye yazılacak inanıyorum hissediyorum rabbim dilerse herşey olur bal polen incir bunları çok iyi araştırın öyle kullanın ben korkuyorum şimdi fsh düşürmek için aslan pencesi kullanacağım çok iyi bir bitki degerim 5 kadar düşüyor aslan pencesi ve hayıt otunu kullanacağım rabbim nasip ederse adetimin bitmesini bekliyorum size bir sayfa atacagım şimdi instagramda takip edin orda dogal şeyler var inşallah faydalanırısnız fidanpesen diye bir bayanın sayfası mutlaka bakın🥹🤍🫶

Amin amin inşallah sizde de aynı hikaye yazılacak inanıyorum hissediyorum rabbim dilerse herşey olur bal polen incir bunları çok iyi araştırın öyle kullanın ben korkuyorum şimdi fsh düşürmek için aslan pencesi kullanacağım çok iyi bir bitki degerim 5 kadar düşüyor aslan pencesi ve hayıt otunu kullanacağım rabbim nasip ederse adetimin bitmesini bekliyorum size bir sayfa atacagım şimdi instagramda takip edin orda dogal şeyler var inşallah faydalanırısnız fidanpesen diye bir bayanın sayfası mutlaka bakın🥹🤍🫶

Canım benim ALLAH razı olsun 🤲🏻 Hemen takibe alacağım çok teşekkür ederim 🙏Sizin kullandıklarınızdan ben de kullanayım kaybedecek bir şeyim yok ne de olsa.Tekrar çok çok teşekkürler ☺️

Merhaba. Umarım en güzel sekilde sonuclanır. Ekzosom kendi kanınızdan olmayınca DNA vb gibi konular sorun olmuyor muymus ve uyumsuzluk? Doktorunuz kim acaba?
Merhaba şişli brüksel/ sabri c. Hoca . 60 bindi. Yurtdışın kordon kanı. Dna vs bahsetmedi başka doktora sorduttum öyle birşey yok dedi

Bende yeni olacagim prp+ekzozom
Herkese iyi aksamlar herbirinizin yazdigini okudum... Herkes birbirinin hikayesinden yola cikip kendi hikayesine cikarimlarda bulunuyor...rabbim hepimizin gönlüne göre verir inşallah. Bende tüp bebek tedavisine basladim amhim.dusuk sadece 1 yumurtam ve ustuste cok kayip yasadim cok yasimda 36 bu nedenle direk tedavi... Prp ve eksozom ile canlandırma yolunu deneyecegiz surecin her adimini paylasmak isterim sizlerle de ki birbirine umut arkadasi ilalim

Herkese iyi aksamlar herbirinizin yazdigini okudum... Herkes birbirinin hikayesinden yola cikip kendi hikayesine cikarimlarda bulunuyor...rabbim hepimizin gönlüne göre verir inşallah. Bende tüp bebek tedavisine basladim amhim.dusuk sadece 1 yumurtam ve ustuste cok kayip yasadim cok yasimda 36 bu nedenle direk tedavi... Prp ve eksozom ile canlandırma yolunu deneyecegiz surecin her adimini paylasmak isterim sizlerle de ki birbirine umut arkadasi ilalim
İyi geceler canım...ALLAH yolunuzu açık etsin inşallah.Kayıpların sebebi araştırıldı mı?

Merhaba benimde amh 0.41 geçen ay tüp bebek denedik 2 yumurta toplandı 1 tanesi dollendi, embriyo 3. güne gelemedi malesef ve transfer iptal oldu benim normal de tekrarlayan dusuklerim vardı doktorum bana da prp onerdi diğer ay yaptırmayı düşünüyorum

Merhaba benimde amh 0.41 geçen ay tüp bebek denedik 2 yumurta toplandı 1 tanesi dollendi, embriyo 3. güne gelemedi malesef ve transfer iptal oldu benim normal de tekrarlayan dusuklerim vardı doktorum bana da prp onerdi diğer ay yaptırmayı düşünüyorum
Prp yaptırdınız mi acaba

Merhaba arkadaşlar bende adetin 16. Günü 28 şubatta prp+ekzosom yaptırdım,
Prp ve ekspzom Yaptırmadan önceki dönemlerde 2022 de amh testim 0,05 çıkmıştı, 19 Şubat 2024 de adetin 2 günü fsh ise 36,40, Lh 18,47 ve E2 18 çıkmıştı,
Prp ve eksozomdan 7 gün sonra amh 0.31 ve fsh 52 çıktı, tabi fsh doğal olarak adetin 23. Günü ölçüm yapılmış oldu…
Amh ın yükselmesi güzel de fsh da yüksek :KK43:
yaptıran arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar bu süreçte tedavinin başında olduğum ve adetin 23. Günü olduğundan mı fsh 52 çıktı , birde amh değeri dahada yükselir mi

Merhaba ben de 44 yaşındayım.12 yıllık evliyim.Evliliğimin 3. Yilinda 35 yasindayken normal yolla hamile kaldim.2 aylikken kalbi durdu kürtaj oldum.38 yaşında Bülent Tıraş da tüp bebek denedim 7 ayda 2 embriyom oluştu.Kimyasal gebelik yaşadım.40 yasına geldiği.de yaşadığım sehirde tup bebek tedavisine basladim tekrar ve 1 yil boyunca gittim geldim her ay maalesef 1 tane bile yumurta olusmadi biraktim tedaviyi.Kasim ayinda fakulte hastanesinde tedaviye basladim cok basarili bir dr oldugunu duydum.Neyse gittim geldim yumurta yok.Dr um prp yapalim mi sana dedi olur hocam dedim.24 ocak prp yaptirdim.30 ocak regl oldum 6 gun surdu ve yillar sonra ilk defa boyle guzel regl oldum(ilacla ve cok koyu renkli2-3gun surerdi)Kontrole gidemedim istanbula gitmek zorubda kaldigim icin.Şimdi ise 2.adetimi 10 mart gibi bekliyorum kontrole gidecegim ve buraya yazarim(bu sayfayi tekrar bulabilirsem)Bu arada prp yi 1990 tl ye yaptirdim arkadaslar ben de sasirdim.30-40 bin tl lerden bahsediyorlar bazi sayfalarda.Ben baya bedavaya yaptirdim sayilir.Bakim yumurtalarima faydasi olmus mu?Vucudunda olumlu yonde cok sey hissediyorum.Sevgiler
Merhabalar ben de 46 yaşındayım geçen sene acıbademde Prof. Dr. Bülent Tıraş hocaya prp oldum. Ama bir faydasını görmedim. Sonra Ankara'da Buğra Buyrukcu'ya akapunktur yaptırdım. Gonol F iğnesi oldum defaten ama hiç yumurta oluşmadı. Şimdi eksozom önerdiler. Ama kararsız kaldım yaptırıp yaptırmamakta. Sizin yazdıklarınızı okudum. Keşke yaşadığımız şehirdeki fakülte hastaneside sizinki gibi yaklaşsa. Ben gittiğimde senin bu değerlerinle sana ben bir tedaviye başlamam dedi moralim bozuldu

Yaptırmadım henüz bu ay yaptıracağım ama açıkçası çokta kararsızım
Bende dün yaptırdım 2ci denememinde olumsuz olduğunu öğrendikten 2 gün sonda merkez araştırdım adetten sonra yaptırdım 3cu denemeyi yapmadan içimde kalmasın keşke demiyim diye inşallah sende içine sinen neyse o yöne ilerlersin

Arı sütü bal polen fsh ı mı yükseltiyor?

Merhabalar ben de 46 yaşındayım geçen sene acıbademde Prof. Dr. Bülent Tıraş hocaya prp oldum. Ama bir faydasını görmedim. Sonra Ankara'da Buğra Buyrukcu'ya akapunktur yaptırdım. Gonol F iğnesi oldum defaten ama hiç yumurta oluşmadı. Şimdi eksozom önerdiler. Ama kararsız kaldım yaptırıp yaptırmamakta. Sizin yazdıklarınızı okudum. Keşke yaşadığımız şehirdeki fakülte hastaneside sizinki gibi yaklaşsa. Ben gittiğimde senin bu değerlerinle sana ben bir tedaviye başlamam dedi moralim bozuldu
Ya keşke yaklaşımlarına dikkat etseler.Ben Dr uma beni bırakmayın lütfen dedim.Hiç yumurtam çıkmadığı için,o da bana asla bırakmam dedi çok mutlu oldum.Ayşe Zehra Özdemir Dr um isterseniz takip edebilirsiniz.Eksozom bu ara çok duyuyorum ne duysak bir umut deyip yaptırıyoruz ama 🤷🏻‍♀️

X