Tüp Bebek için Eksozom yaptıranlar buluşalım

Kontrolünde de inşaallah herşey güzel gider, buradanda haberleşelim inşaallah .
Bende eksozom sonuçlarını haber veririm . Tahmini 2. Adet için (27 nisan da gideceğim)
Eksozom 2-3. Aydan itibaren fayda sağlıyormuş sağlarsa bende de
Birinci ay kontrolu yaptilar mi? Bir etkisini gördünüz mü acaba?

Yaptırdınız mı? Umarım iyi ve kolay geçmiştir. Biraz bilgi verebilirseniz hissiyat, surec, doktorun soyledikleri vb. çok memnun olurum.
Doktor iki adet dönemi bekle ona göre bakalım dedi. Basit bir işlem. Sabah hastaneye gittik w gibi çıktık. Bir ay sonra kontrole gidecem bakalım benim biraz durumum kötü amh çok düşük ve yumurta şekil bozukluğu çıktı bir tane yumurta var o da şekil bozukluğu var

Merhabalar amh geçen hafta 0.04 tü
Bu arada 20 mart 1. Adet için kontrole gittim (cylo ile adet oluyorum)( doktor eksozom uygulamasından sonra 2. Adette gel demişti)
Ben dayanamadım baktırdım yumurta yoktu. İnşaallah 2. Ay olur

Benimki sadece eksozom ( prp li değil)

Kızlar sayfayı görünce tecrübelerimi paylaşmak istedim.
Acıbadem de Bulent hocanin hastasıyım. Aralık ayında prp+eksozom yaptırdım. Size tavsiyem eger amh ciddi oranda dusukse prp tek basina yeterli olmuyor. Eksozom mutlaka yaptırın. Evet pahalı ama ben sonuc aldim. Amh 0.9. Yasım 35. Daha önce yurtdısında 4 basarısız denemem var ve ciddi erkek sperm prob var.
Daha önceki denemerimizde 5-7 arası yum. Oldu ve hep 1 tane döllemdi. Prp+eksozom dan sonra 13 yum alındı. 3 adet döllendi ve 2 tane 3. Gün iyi kalite donduruldu. Döllenme oranımız yine dusuk ama bizim icin iyi bir sayı. Embriyo Kalitede artma oldu.
Havuz yapacagız. Onumuzdeki ay yine opu olacak. Daha fazla embriyo elde edip 5. Gun pgt li embriyo istedi doktorumuz.
Sabredip emek veriyoruz. Güzel enerjilerinizi bekliyorum 💐
Sormak istediginiz olursa yazin lutfen 😊

Rabbim en yakın zamanda 5. Günlü sağlıklı embriyoya ulaştırsın inşaallah 🤲🏼

Amh 0.9 ya doğal adet oluyor musunuz?
13 yumurta çook iyi eksozomdan kaç ay sonra bu seviyeye geldi.
Sizin öncedende 5 -7 olması çok iyi
Benim 3 yıldır hiç yumurta görünmüyor. Eksozom yaptırdım 2. Kontrolüm 27 nisan civarı ( ilk adette yine yumurta yoktu)

Rabbim en yakın zamanda 5. Günlü sağlıklı embriyoya ulaştırsın inşaallah 🤲🏼

Amh 0.9 ya doğal adet oluyor musunuz?
13 yumurta çook iyi eksozomdan kaç ay sonra bu seviyeye geldi.
Sizin öncedende 5 -7 olması çok iyi
Benim 3 yıldır hiç yumurta görünmüyor. Eksozom yaptırdım 2. Kontrolüm 27 nisan civarı ( ilk adette yine yumurta yoktu)
Canım cok teskkur ederim. Suan 2. Tedavimdeyim opu olacak. Havuz yapıyoruz. Bu kez yum. Sayısı daha az görunuyor. 10 yum gelişiyor. İnşallah kaliteli olurlar. Sayıdan cok kalite onemli. Ben duzenli adet oluyorum cok sukur. Ve eksozomun ciddi faydasını gördüm. Doktorum daha genc hastalarda daha ii sonuclar aldıklarını soyledi. 40 yas üstü basarı sansı degisiklik göstermis mesela. Eksozom ve prp yi bizim gibi amh dusuklugu hastalarında bir mucize oldgunu dusunuyorum. Umut veriyor.
İnşalah siz de cok iyi sonuc alın 😊💐
Eksozomdan sonra 3. Adette basladım tup bebege. Kasım ayında olmustum. Hala etkisi devam ediyor. Siz de havuz yapın. Eksozomun etkisi gecmeden kaliteli 1 den fazla embriyonuz olsun inşallah.
Vitaminlerinize, protein agırlıklı beslenmeye ve hafif spor yapmaya çalışın. Daha iyi sonuc alırsınız 🙏🏻

Kızlar sayfayı görünce tecrübelerimi paylaşmak istedim
Acıbadem de Bulent hocanin hastasıyım. Aralık ayında prp+eksozom yaptırdım. Size tavsiyem eger amh ciddi oranda dusukse prp tek basina yeterli olmuyor. Eksozom mutlaka yaptırın. Evet pahalı ama ben sonuc aldim. Amh 0.9. Yasım 35. Daha önce yurtdısında 4 basarısız denemem var ve ciddi erkek sperm prob var.
Daha önceki denemerimizde 5-7 arası yum. Oldu ve hep 1 tane döllemdi. Prp+eksozom dan sonra 13 yum alındı. 3 adet döllendi ve 2 tane 3. Gün iyi kalite donduruldu. Döllenme oranımız yine dusuk ama bizim icin iyi bir sayı. Embriyo Kalitede artma oldu.
Havuz yapacagız. Onumuzdeki ay yine opu olacak. Daha fazla embriyo elde edip 5. Gun pgt li embriyo istedi doktorumuz.
Sabredip emek veriyoruz. Güzel enerjilerinizi bekliyorum 💐
Sormak istediginiz olursa yazin lutfen 😊

Yok kalmadım.
İşlem 15-20 dk sürüyor narkoz etkisi de az sürdü işlem sonrası uyandımyani
Merhaba çok geçmiş olsun umarım işe yarar🙏🏻 işlem sonrası ağrı oluyor mu?
sanırım araç kullanmak tehlikeli oluyor anesteziden sonra da toplu taşıma tercih ederim.

Merhaba çok geçmiş olsun umarım işe yarar🙏🏻 işlem sonrası ağrı oluyor mu?
sanırım araç kullanmak tehlikeli oluyor anesteziden sonra da toplu taşıma tercih ederim.
Ben ağrı hisstmedim, ertesi gün adet sancısı gibiydi dayanışmayacak ağrı gibi değildi parol almıştım . Ama tabii sizde daha az veya fazla olabilir o kısmı bilmiyorum , önleminizi alın siz yinede

• Beğen
Reactions: eln
Canım cok teskkur ederim. Suan 2. Tedavimdeyim opu olacak. Havuz yapıyoruz. Bu kez yum. Sayısı daha az görunuyor. 10 yum gelişiyor. İnşallah kaliteli olurlar. Sayıdan cok kalite onemli. Ben duzenli adet oluyorum cok sukur. Ve eksozomun ciddi faydasını gördüm. Doktorum daha genc hastalarda daha ii sonuclar aldıklarını soyledi. 40 yas üstü basarı sansı degisiklik göstermis mesela. Eksozom ve prp yi bizim gibi amh dusuklugu hastalarında bir mucize oldgunu dusunuyorum. Umut veriyor.
İnşalah siz de cok iyi sonuc alın 😊💐
Eksozomdan sonra 3. Adette basladım tup bebege. Kasım ayında olmustum. Hala etkisi devam ediyor. Siz de havuz yapın. Eksozomun etkisi gecmeden kaliteli 1 den fazla embriyonuz olsun inşallah.
Vitaminlerinize, protein agırlıklı beslenmeye ve hafif spor yapmaya çalışın. Daha iyi sonuc alırsınız 🙏🏻
Canım ciddi erkek problemi için sanırım” yapay zeka ile sperm seçimi yapılmaya başlanmış, gözden kaçmayacak yani en iyi sperm. En iyi sperm demek en iyi kalitede de embriyo demek inşaallah

eksozom nedir arkadaslar prp gibi kendi kanını mı enjekte ediyorlar
Bana yapılanı söyliym. Yurtdışında bebek kordonundaki sıvıyı (kök hücre varmış) onu getiriyorlar yumurtalıklara enjekte ediyorlar. Prp kendi kanını ayrıştırıyorlar oradaki kök hücre yumurtalıklara enjekte ediyorlar. Ama ben bülent traşdan youtubedan dinlediğimde ekzosomu da kendi kanından yaptıklarını söyledi

Merhaba arkadaşlar bende adetin 16. Günü 28 şubatta prp+ekzosom yaptırdım,
Prp ve ekspzom Yaptırmadan önceki dönemlerde 2022 de amh testim 0,05 çıkmıştı, 19 Şubat 2024 de adetin 2 günü fsh ise 36,40, Lh 18,47 ve E2 18 çıkmıştı,
Prp ve eksozomdan 7 gün sonra amh 0.31 ve fsh 52 çıktı, tabi fsh doğal olarak adetin 23. Günü ölçüm yapılmış oldu…
Amh ın yükselmesi güzel de fsh da yüksek :KK43:
yaptıran arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar bu süreçte tedavinin başında olduğum ve adetin 23. Günü olduğundan mı fsh 52 çıktı , birde amh değeri dahada yükselir mi
Merhaba yeni durumunuz nedir acaba

Merhaba yeni durumunuz nedir acaba
Merhaba öncelikle hayırlı bayramlar işlemden sonraki ilk hafta amh değerim i 0.05 den 6 kar arttı 0.31 e yükseldi fsh 52 den 46 ya düştü , sonraki hafta amh 0.15 , fsh 46, 3 hafta ise amh 0.18 fsh 29 olmuştu sonradan ölçüm yaptırmadım zaten 4. Hafta adet oldum doktorum çok güzel bir başarı dedi, şuan ikinci ayımdayım eğer normal gebelik oluşmazsa adetin 3. Günü Yiğit hoca mutlaka adetin 2-3 günü gel demişti . Şuan beklemedeyim adete 9 gün var bakalım inşallah gebelik oluşur rabbim isteyen herkese versin inşallah

• Beğen
Merhaba öncelikle hayırlı bayramlar işlemden sonraki ilk hafta amh değerim i 0.05 den 6 kar arttı 0.31 e yükseldi fsh 52 den 46 ya düştü , sonraki hafta amh 0.15 , fsh 46, 3 hafta ise amh 0.18 fsh 29 olmuştu sonradan ölçüm yaptırmadım zaten 4. Hafta adet oldum doktorum çok güzel bir başarı dedi, şuan ikinci ayımdayım eğer normal gebelik oluşmazsa adetin 3. Günü Yiğit hoca mutlaka adetin 2-3 günü gel demişti . Şuan beklemedeyim adete 9 gün var bakalım inşallah gebelik oluşur rabbim isteyen herkese versin inşallah
Merhaba yumurta sayısında artık oldu mu

Bana yapılanı söyliym. Yurtdışında bebek kordonundaki sıvıyı (kök hücre varmış) onu getiriyorlar yumurtalıklara enjekte ediyorlar. Prp kendi kanını ayrıştırıyorlar oradaki kök hücre yumurtalıklara enjekte ediyorlar. Ama ben bülent traşdan youtubedan dinlediğimde ekzosomu da kendi kanından yaptıklarını söyledi
Sizde yumurta sayısında artış oldu mu sizde Brüksel de yapmistiniz galiba

Çok güzel bir artış olmuş umarın devamı da güzel olur🙏🏻🧿🌸 Ben de dün prp+eksozom yaptırdım inş benim sonuçlarım da değişir amh düşüklüğü var

Çok güzel bir artış olmuş umarın devamı da güzel olur🙏🏻🧿🌸 Ben de dün prp+eksozom yaptırdım inş benim sonuçlarım da değişir amh düşüklüğü var
Teşekkür ederim, rabbim anne olmak isteyen herkese nasip etsin anneliği, inşallah sizde güzel sonuçlar alırsınız,

• Beğen
X