Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.406
69.756
Merhaba,
Sizlerden gelen talep doğrultusunda böyle bir anket açmamız istendi.

- Ankete oy verirken seçeceğiniz merkez aracılığı ile anne olmuş şartı aranmaktadır.
- Cevap seçenekleri içinde olmayan merkezleri lütfen bize bildirin ki ekleyelim.
- Diğer iller için lütfen benimle iletişime geçiniz

Talep edenlere ve talebi değerlendiren kk ya teşekkür ediyorum.
Çok güzel düşünülmüş bir anket.

Talep edenlere ve talebi değerlendiren kk ya teşekkür ediyorum.
Çok güzel düşünülmüş bir anket.

Bir sonrakinde başımı belaya sokacak bir anket geliyor.... Ciddi olarak canımı yakacaklar ama bu site kuruluş amacı tüp bebektir.
Bu konuda gelecek tehditlere pek kulak asmam...

Önce şu başarı oranlarını illere göre bitireyim de sonra bakın nasıl anket geliyor....

Buna ek olarak anket konusunda fikri bana veren 01inci'ye çok teşekkür ederim ...

Bir sonrakinde başımı belaya sokacak bir anket geliyor.... Ciddi olarak canımı yakacaklar ama bu site kuruluş amacı tüp bebektir.
Bu konuda gelecek tehditlere pek kulak asmam...

Önce şu başarı oranlarını illere göre bitireyim de sonra bakın nasıl anket geliyor....

Buna ek olarak anket konusunda fikri bana veren 01inci'ye çok teşekkür ederim ...

Tüp bebek ve bununla ilgili ne kadar uğraştığınızı neleri göze aldığınızı takdir etmeyecek yoktur sanırım.
Başarı oranları anketlerinde ikinci sırayı Ankara alsın bence çünkü Başkentimiz büyük bir il .. gibi düşünmüyorum tabiki tamamen bencilce düşünüp Ankara da yaşadığımdan ikinci sırayı rezerve ettirmek istiyorum:KK1:
Bu arada son anketi çok merak ettim eminim çok güzel ve faydalı bir anket olacaktır.
Bizler için başınızı belaya sokma ve tehdit alma ihtimalini göze alarak bir anket açacaksanız ben buna naparım tabiki çoooook teşekkür ederim çünkü bir tahminim var eğer doğru tahmin ettiysem cidden süper olur.

Son düzenleme:
4. denemenın ıcındeyım keşke olsada bende katılabilsem anketınıze :KK43: suan anketınızde bulunan 2 yerde tedavı gordum.hala bı sonuç eldeedılmedıgı ıcın ankete katılamıyorum :KK43: ve gerçekten cok ıı dusumussunuz. ben sızın dıger anketınızı tahmın edebılıyorum..

Tüp bebek ve bununla ilgili ne kadar uğraştığınızı neleri göze aldığınızı takdir etmeyecek yoktur sanırım.
Başarı oranları anketlerinde ikinci sırayı Ankara alsın bence çünkü Başkentimiz çünkü büyük bir il :KK53: gibi düşünmüyorum tabiki tamamen bencilce düşünüp Ankara da yaşadığımdan ikinci sırayı rezerve ettirmek istiyorum:KK1:
Bu arada son anketi çok merak ettim eminim çok güzel ve faydalı bir anket olacaktır.
Bizler için başınızı belaya sokma ve tehdit alma ihtimalini göze alarak bir anket açacaksanız ben buna naparım tabiki çoooook teşekkür ederim çünkü bir tahminim var eğer doğru tahmin ettiysem cidden süper olur.

Rica etsem Ankara'da hizmet veren merkezlerin listesini toparlayıp benimle paylaşmanız mümkün mü ?

Antalya ivf
Ilk deneme - Dr Murat bey
sonuc: pozitif

Not: Telefondan giriyorum herhangi anket sorusu görmediğim için bu sekilde yazdım..

Oy henüz verilmediği için hemen alfabetik olarak yerleştirdim keşke diğer eksikliklerde hemen gelse de alfabetik olarak hemen koysam

teşekkürler

rica ederim medicana ilk denemem ve şuan 8 aylık bir oğlum var hemde bazı aksiliklerden dolayı dondurulmuş embriyo ile :))

KAZEN Bahceci klinikleri ayrı olarak değerlendir bence.Her iki yerin hastaları farklı.Ben UMUT TÜP BEBEK annesiyim .

Bir de takibinizi yapan doktorlara yönelikte anket yapacağım ...

Bende Koşuyolu Umut Tüp Bebek annesiyim ilk denemem de canım kızım sımsıkı tutundu annesine.
Doktorum Doç. Dr. Ulun Uluğ :KK49:
Allah'ım bu yolda ilerleyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah...

var ya tam zamanında bir anket oldu benim gibi kararsızlar için mükemmelll 1 hafta önce kocaelide doç eray çalışkan septum ameliyatımı yaptı ama yola kiminle devam ediceğimin karar veremiyordum eray hoca mükemmel bunu biliyorum ama çalıştığı 2 merkez var ben o yüzden kararsızdım ya umut tüp ya eray hoca ve bu anket bana yardımcı olacak çokkk teşekkür ederim:))

koşuyolu umut tüp bebek merkezi...
dr.süleyman tosun..
ilk denememde tutundu oğlum...
allah isteyen herkese versin evladını...

işte asıl bu tam bomba olacak inşallah Kazen...
ellerinize sağlık çok iyi düşünülmüş bir ankett inşallah herkese ışık olur yol gösterir:KK9::KK9::KK9::KK9::KK16::KK16:
.ben de istanbul tüp bebek merkezinde ilk tedavimi oldum ve yine orda devam edeceğim..henüz gebe değilim ama orda gebe kalan çok arkadaş ve hasta biliyorumm listede adını göremedimm ankete ekler misiniz rica etsemm ..eminim kii buraya da gelen olur hamile kalmış ve doğurmuş olarak merkezden:KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Sayin kazen bana ozelden msj atarmisiniz cok acil 9 yasindaki bir kizin sagligi soz konusu size ulasmam lazim ve ozel msj atamadim size

X