Popüler Konu Tüp Bebek Merkezleri Başarı Oranı anketi İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

Miyom ameliyatı sonrası hiç muayene etmeden 2 ay sonra transfer yaptı.Rahim hazır mı değil mi hiç muayene etmedi hsg çektirmedi.3 embriyom boşa gitti. Bin dolar aldı transfere. Yumurta toplamaya her defasında Dokuzbin lira aldı. Çok para ödedik, ilgisiz ve sadece para için çalışıyor. İnsanların umutları ile oynuyor.
Miyom ameliyatı sonrası en az 6 ay beklenmesi gerekirmiş şimdi iki Dr a muayene oldum görüş aldım. Hsg istediler hemen , rahimde büyük oranda yapışılalım çıktı ameliyatın hemen sonrasında oluşmuş yani embriyo transferinin tutması mümkün değilmiş bu yapışıklık varken. YAzık etti, Allah bizim paramızı yemeye kısmet etmesin

Miyom ameliyatı sonrası en az 6 ay beklenmesi gerekirmiş şimdi iki Dr a muayene oldum görüş aldım. Hsg istediler hemen , rahimde büyük oranda yapışılalım çıktı ameliyatın hemen sonrasında oluşmuş yani embriyo transferinin tutması mümkün değilmiş bu yapışıklık varken. YAzık etti, Allah bizim paramızı yemeye kısmet etmesin
Merhaba benim de 8 cm miyom var doktor ameliyat dedi. Lakoraskopi ile olacağım. Onun öncesinde hsg ve sulu ultrason istedi sonra miyom ameliyatı 3 ay sonrada tüp bebek tedavisi olacağım. 3 ay kısa bir süre mi 6 ay beklenilmesi mi gerekiyor

Merhaba benim de 8 cm miyom var doktor ameliyat dedi. Lakoraskopi ile olacağım. Onun öncesinde hsg ve sulu ultrason istedi sonra miyom ameliyatı 3 ay sonrada tüp bebek tedavisi olacağım. 3 ay kısa bir süre mi 6 ay beklenilmesi mi gerekiyor
Evet kesinlikle en az 6 ay bekleyin hgs çektirin sonra tedavi olun benim gibi sizi de kandırmasınlar

Merhaba

Deniz hn , Erkut bey hakkında görüşlerinize aynen katılıyorum . Beni de çok mağdur etti. İnternetten araştırıp tüp bebek yapmaya karar verdik. Bahçelievler’de Mehtap Şentürk Çİçek ile görüştük. Mehtap hn ın cesareti yok tüp bebek yapmaya. Erkut Attar a yönlendirdi. Anlaşmışlar. Mehtap hn vasıtası ile hasta buluyor Erkut Bey. Mehtap hn a bir sürü muayene ücreti
Öncelikle kötü bir süreçten geçmişsiniz bir nevi anlayabiliyorum çok kötü bi durum evlat sahibi olmaya çalışmak o süreçte yıpranmak ama anlamadığım nokta aynı süreçlerden ben de geçtim ve Dr mehtap çiçek in hastasiydim , tüp bebek tedavisi için gitmediğimiz yer kalmadı en sonda mehtap hocayı buldum bütün bilgileri tek tek açıkladı aklımda hiçbir soru işareti bırakmadı. Her şeyi anlattı yine son kararı eşimle bize bıraktı.
Şimdi çok şükür bir evladım var ve dondurulmuş embriyolarım var 7 ay sonra inşallah tekrar evlat sahibi olmak için gideceğim yanına .Bu arada Mehtap hoca tüm süreçte yanındaydı kendisini ve asistan her aradığımda ulaşabiliyordum.Birebir işlemi kendisi yaptı ve ikinci transfer de çok şükür tuttu.
Siz kötü bir süreçten geçmiş olabilirsiniz ama benim umudum mehtap hocayla yeşerdi lütfen başka yeşerecek insanlara da mani olmayın

X