Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

yarın benim test günüm.kan vericem.n!olur dua edin bana.ama şuna karar verdim.eğer olumsuz olursada 2 ay bekleyip devam edicem,bi daha deniycem.vücudum pes edene kadar.bakalım kaderimde ne yaşamam gerekiyomuş?

güzel haberlerini bekliyorum...... :1hug:

olmadı.sonuç negatif.nisan da tekrar deniycem BADENUR.senin haberlerini burdan takip edicem.lütfen yaz olur mu?sevgiler..... ( üzülmemeye çalışıcam )kafamçokkarıştı

olmadı.sonuç negatif.nisan da tekrar deniycem BADENUR.senin haberlerini burdan takip edicem.lütfen yaz olur mu?sevgiler..... ( üzülmemeye çalışıcam )kafamçokkarıştı

canımsın, üzüldüm, sen çok güçlü bir kişiliksin, mantıklısın, güzel yüreklisin, durmak yok yola devam tabiiki, önce tatsız olanı yaşamak gerekiyor demekki, sonrası mutlu son.... dertleşmeye devam edeceğiz... acıyı sevinci birbirimiz için kelimelere dökerken içimizde de bunu hissedebiliyoruz. kendini çok hırpalama... yalnız kalmamaya çalış... seni çok sevdim... şu an neler hissettğini biliyorum canımsın.
Ben idrar testi yapmamaya karar verdim, cumartesi günü kan testi ile sonucu öğrenicem. Sonra aynı dönemde beraber deneriz.. ve müjdeyi paylaşırız.
sevgiler

heyecanla sonucunu bekliyordum, her olayda hayır aramaktan başka çaremiz yok sanırım. neyse bugün doya doya üzülüp yarına umutla bakmak lazım... bence yrn nisana kadar bekleme fikrin değişecek. nerden mi biliyorum kendimdenkaydirigubbakcemile3
bence ilk gün üzülelim, ertesi gün önümüze bakalım aanngeell

inşallah bidahaki sefere daha iyi sonuçlar alınır.bizim bilmediğimiz hayırlar ardır elbette. şmdilik çok geçmiş olsun.

çok teşekkür ederim.burdan sizi takip edicem.özellikle BADENUR idrar testi yapmaman en iyisi.sonucunu bekliyorum.nisan diyorum ama bakalım daha öncemi olur?herkese sevgiler....yazarım ara sıra.....

kızlar benim transferin bugün 2. günü.dün ve gece çok belim ağrıdı.şimdi de ayakta fazla kalırsam belim ağrıyor.arada çok bulantım artıyor.transfer öncesi de bulantı vardı ama bugün daha yoğun.acaba yatmaktan mı?az önce aynaya baktım.garip bişey olmuşum.rengim uçmuş,saç baş dağınık.kaç gündür yumurta toplma ve transfer derken çok yoruldum herhalde.transferde de canım çok yandı.sabah 12 ye kadar uyumuşum.of kızlar içim sıkılıyo.iyi ki siz varsınız.

kızlar benim transferin bugün 2. günü.dün ve gece çok belim ağrıdı.şimdi de ayakta fazla kalırsam belim ağrıyor.arada çok bulantım artıyor.transfer öncesi de bulantı vardı ama bugün daha yoğun.acaba yatmaktan mı?az önce aynaya baktım.garip bişey olmuşum.rengim uçmuş,saç baş dağınık.kaç gündür yumurta toplma ve transfer derken çok yoruldum herhalde.transferde de canım çok yandı.sabah 12 ye kadar uyumuşum.of kızlar içim sıkılıyo.iyi ki siz varsınız.

merhaba, sonu hayırlı olur inşallah... benden tavsiye transferden sonraki ilk 3 gün çok önemliymiş, ayakta durma... sonraki günlerde de hiç yorulma... iç sıkılması hepimizde oluyor, çünkü şu 12 günlük bekleme süresi 12 yıla bedel gibi... mide bulantısı aldığımız ilaçlardan kaynaklanıyor diye düşünüyorum ama çok artarsa doktoruna danışabilirsin.
sevgiler

kızlar size bir şey sormam lazım, tüp bebekle ilgili okuduğum yazılarda kabız olmaktan kaçının diyor yalnız doktorlar bana hiç böyle bir şey söylemediler. size bunu söyleyen bir doktorunuz oldu mu?

kızlar size bir şey sormam lazım, tüp bebekle ilgili okuduğum yazılarda kabız olmaktan kaçının diyor yalnız doktorlar bana hiç böyle bir şey söylemediler. size bunu söyleyen bir doktorunuz oldu mu?

evet söyledi, kabızlık durumu olursa diye birde ilaç verdi, ben bir gün kabızlık yaşadım, içince düzeldim.

evet.doktorların tavsiyesi bu.kabız olmaman lazım.rahmi kasacak hiç bi hareket yapmaman lazım.çokda mantıklı dimi?

canımsın, üzüldüm, sen çok güçlü bir kişiliksin, mantıklısın, güzel yüreklisin, durmak yok yola devam tabiiki, önce tatsız olanı yaşamak gerekiyor demekki, sonrası mutlu son.... dertleşmeye devam edeceğiz... acıyı sevinci birbirimiz için kelimelere dökerken içimizde de bunu hissedebiliyoruz. kendini çok hırpalama... yalnız kalmamaya çalış... seni çok sevdim... şu an neler hissettğini biliyorum canımsın.
Ben idrar testi yapmamaya karar verdim, cumartesi günü kan testi ile sonucu öğrenicem. Sonra aynı dönemde beraber deneriz.. ve müjdeyi paylaşırız.
sevgiler

sana ayrıca yazmak istedim.dewsteğin için çok teşekkürler canım.kısmet.tabi tek dileğim senin gebe kalman.ama eğer olmazsa neden olmasın aynı zamanda başlarız.paylaşırız tedavi ayrıntılarını.belki yardımımız dokunur birbirimize.ama şuna karar verdim,psikoloji çok önemli.rahatlık çok önemli.stressiz olmak çok önemli.sevgiler canım....zemuszemus

evet.doktorların tavsiyesi bu.kabız olmaman lazım.rahmi kasacak hiç bi hareket yapmaman lazım.çokda mantıklı dimi?

kesinlikle çok mantıklı aanngeell. ben sürekli kabız olurum, bunun üzerine daha önceki doktoruma ilk aşılama öncesi sordum bu sorun olmaz mı, bebeği düşürmez mi dedim, onunla alakası yok dedi. offf çok canım sıkıldı çünkü ben bgn her yerimi kanattım dolayısıyla bu ayda büyük ihtimalle umutlar suya düştü.

cevabın için sağol, badenur sen de.

kesinlikle çok mantıklı aanngeell. ben sürekli kabız olurum, bunun üzerine daha önceki doktoruma ilk aşılama öncesi sordum bu sorun olmaz mı, bebeği düşürmez mi dedim, onunla alakası yok dedi. offf çok canım sıkıldı çünkü ben bgn her yerimi kanattım dolayısıyla bu ayda büyük ihtimalle umutlar suya düştü.

cevabın için sağol, badenur sen de.

ama birde şöyle bi durum var, düşecekse düşer,tutunacaksa sen kabız da olsan tutunur.yani bu çok mantıklı değil biliyorum ama böylede bi işleyiş var.sen umutlarını söndürme canım.....

ama birde şöyle bi durum var, düşecekse düşer,tutunacaksa sen kabız da olsan tutunur.yani bu çok mantıklı değil biliyorum ama böylede bi işleyiş var.sen umutlarını söndürme canım.....

çok tatlısın ya opuyorumnanaktan çok sağol

BADENUR sonucun noldu canım?

arkadaşım, yine hüzünlü son...... malesef ...... olmadı..... üzgünüm.... ama herşeyin sonu değil...... hayal kırıklığı öldürmüyor insanı..... sarsıyor, ama güçlendiriyor..... bir kaç ay sonraki maçımıza çok daha iyi hazırlanmalıyız.... haberleşelim..... sevgilerimle,

arkadaşım, yine hüzünlü son...... malesef ...... olmadı..... üzgünüm.... ama herşeyin sonu değil...... hayal kırıklığı öldürmüyor insanı..... sarsıyor, ama güçlendiriyor..... bir kaç ay sonraki maçımıza çok daha iyi hazırlanmalıyız.... haberleşelim..... sevgilerimle,

canım benim,kısmet demek lazım.tabiki devam edicez.ewet hazırlanmamız lazım.yeni bi bilgi yada yapmamız gereken bi şey öğrenirsek paylaşalım birbirimizle.ben nisanda inşallah bi daha deniycem.ben elimden geleni yapayımda olmazsa napıyım artık.sıkma o güzel canını,herşey olacağına varır canım......sevgilerimle.....

X