Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

cnm bende ikl denememde robot gibiydim sonuç malum negatif çok üzülmüştüm yıkıldım resmen bu sefer öle yapmıyorum dur bakalım inş.hayırlı sonuçlar alırız:emir_bebek::emir_bebek:

amin inşallah
o ilk denemenin tedirginliği başkaymış.
tecrübe çok önemliymiş.
inşallah hayırlı haberlerle döneriz.
kendimi dinlemeye başlayınca ağrı batma falan hissediyordum 5 gün önce
sonra bıraktım.
insan neresini düşünse canı orada atıyor bence.

günaydın arkadaşlar herkese allahım gönlümüzün muradını versin inş.:Saruboceq:

ya arkadaşlar bu sitede kimse yokmu yaaaaaa:çok üzgünüm:

Transferin 12. günü yarın test yaptıracağım ama dediğim gibi 1 haftadır sürekli regli oldum diye kontrol içerisindeyim, kesin bu sefer regli oldum diyorum ama bi bakıyorum yok, çok seviniyorum :)) ama gerçekten inanılmaz regli, belirtileri gösteriyorum; bir de bana çok umutlanma çünkü tek yumurta koyduk şansın çok daha az dediği için doktorum, (1 tane döllendi çünkü) oldukça umutsuzum aslında ama hayırlısını dilemekten ve umut etmekten başka birşey gelmiyor elimden, inşallah güzel olur herşey :KK70:

Transferin 12. günü yarın test yaptıracağım ama dediğim gibi 1 haftadır sürekli regli oldum diye kontrol içerisindeyim, kesin bu sefer regli oldum diyorum ama bi bakıyorum yok, çok seviniyorum :)) ama gerçekten inanılmaz regli, belirtileri gösteriyorum; bir de bana çok umutlanma çünkü tek yumurta koyduk şansın çok daha az dediği için doktorum, (1 tane döllendi çünkü) oldukça umutsuzum aslında ama hayırlısını dilemekten ve umut etmekten başka birşey gelmiyor elimden, inşallah güzel olur herşey :KK70:

canım inş. herşey güzel olur senin için benimde bu2.denemem 1.deolmadı bu 2.denemem 4 tane embriyo koydu dur bakalım hayırlısı benimde test günüm ayın 27sinde birbirimize dua edelimde bizimde güzel güzel bebişlerimiz olsun

canım inş. herşey güzel olur senin için benimde bu2.denemem 1.deolmadı bu 2.denemem 4 tane embriyo koydu dur bakalım hayırlısı benimde test günüm ayın 27sinde birbirimize dua edelimde bizimde güzel güzel bebişlerimiz olsun

iyi dileklerin için teşekkür ederim, İnşallah arkadaşım, ikimiz de hayırlısı ile mutlulukla bebeklerimize kavuşuruz:)) senin için dua edeceğim...

ben yarın bu saatlerde öğrenmiş olacağım, bakalım artık dediğim gibi hayırlısı olsun :)

iyi dileklerin için teşekkür ederim, İnşallah arkadaşım, ikimiz de hayırlısı ile mutlulukla bebeklerimize kavuşuruz:)) senin için dua edeceğim...

ben yarın bu saatlerde öğrenmiş olacağım, bakalım artık dediğim gibi hayırlısı olsun :)

ay canım inş.hayırlı sonuçlar alırsın cnm ben çok heycanlıyım gece belimin ağrısından uyuyamadım bu bi belirtimi acaba bana 4 tane embriyo transfer ettiler inş.bitaneside olsa tutsa rabbim yanımızda olsun inş.yarın haberlerini bekliyorum hayırlı sonuçlarınıopuyorumnanaktan

demiancım walla merak ettim senin bugün sonucun çıkıyodu noldu inş.hayırlı haberlerini verirsin

arkadalar bugün 10. günüm tuvalet kağıdına çoz az pembe kan geldi, sizce normalmi, çok moralim bozuldu, ne olur bana cvp yazın

arkadalar bugün 10. günüm tuvalet kağıdına çoz az pembe kan geldi, sizce normalmi, çok moralim bozuldu, ne olur bana cvp yazın

burda okuduguma göre nomel yaziyorlar ama sen ginede dr nu bir ara sana acil bisey olursa diye numara vermistir sanirim.

çok az geldiyse sorun yok cnm sen kafanı takma okadar olabilir drun söylemedimi sana cnm çok kan gelmediği sürece sorun yok üzülme

arkadaşlar yumurtalarım alınanı 3 gün oldu transferim yapılalıda 1 gün oldu kasıklarımda çok agrı var nefes alırken bile rahatsız ediyor normalmi

arkadaşlar yumurtalarım alınanı 3 gün oldu transferim yapılalıda 1 gün oldu kasıklarımda çok agrı var nefes alırken bile rahatsız ediyor normalmi

cnm benimde transferimin 6.günü olmasına rağmen hala var korkma bebişlerin tutunuyo demekki sana onun ağrısı olabilir herşey normal korkma....

canım ama benim agrım transfer günü başladı yani transferin yapılacagı gunde agrıyordu dun transferim oldu dahada şiddetlendi sanki agrı yumurtalar tutunurken niye agrı yapar

canım ama benim agrım transfer günü başladı yani transferin yapılacagı gunde agrıyordu dun transferim oldu dahada şiddetlendi sanki agrı yumurtalar tutunurken niye agrı yapar

cnm kolaymı okadar işlemden geçtik ağrıması normal kaç yumurta toplandı senden?bence normal senin ağrıların kanama olmadığı sürece bebeklerin sana tutunurken hafif bi sızı olur yumurtalıklarında ...

burda okuduguma göre nomel yaziyorlar ama sen ginede dr nu bir ara sana acil bisey olursa diye numara vermistir sanirim.

ya biraz daha kırmızılaştı kan ama dr. yarın arayayım diye düşündüm fazlalaşırsa kanamam öyle arıyayım zaten yarın 11. günüm,çok moralim bozuk

X