Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

slm kızlae bugun benımde 10. gunuım daynamadım kan verdım
bısıı sorucam bende belırtıler var dune kadar reglı ve kasık ağrısı cekıyordum ama bugun yok bugunde rahımde batmalar hıssedıyorum benı cok korkuttu testı pozıtıf olan arkadaslar sızde yasadınızmı rahımde batma agrı gıbı bısıı

Haymatlos aynı belirtiler bende de var. Ayrıca sürekli gazım var ve bağırsaklarım biraz fazla çalışıyor. Sol kasığıma doğru sancı giriyor sanki pıt pıt atıyormuş gibi.
Ben 7. gün test yaptım. Bhcg 40 çıktı. Bugün 9. gün bitiyor. Az önce tekrar kan verdim. 1-2 saate sonucu öğrenmiş olacağım. ınşallah değerim güzel katlanmıştır.
Olumsuz düşünme diyeceğim ama ne kadar zor olduğunu biliyorum. ben 7. gün test yaptırmasaydım şimdiye ağlamaktan kör olurdum herhalde. Hiç değilse bir umudum oldu. Negatif çıksaydı da en azından sonucu öğrenmiş olacaktım. Sen de baktır bence yarın. Belki bebeğin sana tutunmuştur bile :)

Benmasal senin de belirtilerin normal. Kahverendi akıntı ya da kanama yoksa bence çok endişelenme. ikimizde 1-2 saate kesin sonucu öğreneceğiz sanırım. Hayırlısı neyse o olsun...:Saruboceq:

Benmasal senin de belirtilerin normal. Kahverendi akıntı ya da kanama yoksa bence çok endişelenme. ikimizde 1-2 saate kesin sonucu öğreneceğiz sanırım. Hayırlısı neyse o olsun...:Saruboceq:

canım sagol ıcımı rahatlattın
ınsallah sonucum ıyı olur tabii senınde sonucun ıyı olacak katlanacak emınım

kızlar bende eşim bekliyorum az sonra kan vermek için gideceğiz. benim 13,günüm yani herkesin aksine sonucu öğrenmek için ağırdan alıyorum. sanırım sonuçla yüzleşmeye halada hazır değilim.inşallah iyi haberler veririz birbirimize size dua edeceğim. sizde esirgemeyin..

Haymatlos aynı belirtiler bende de var. Ayrıca sürekli gazım var ve bağırsaklarım biraz fazla çalışıyor. Sol kasığıma doğru sancı giriyor sanki pıt pıt atıyormuş gibi.
Ben 7. gün test yaptım. Bhcg 40 çıktı. Bugün 9. gün bitiyor. Az önce tekrar kan verdim. 1-2 saate sonucu öğrenmiş olacağım. İnşallah değerim güzel katlanmıştır.
Olumsuz düşünme diyeceğim ama ne kadar zor olduğunu biliyorum. ben 7. gün test yaptırmasaydım şimdiye ağlamaktan kör olurdum herhalde. Hiç değilse bir umudum oldu. Negatif çıksaydı da en azından sonucu öğrenmiş olacaktım. Sen de baktır bence yarın. Belki bebeğin sana tutunmuştur bile :)

Pellyciğim sağol, içimi rahatlattın. Bilinmezlik kötü şey, insanın aklı sarkaç gibi bir o yana bir bu yana koşup duruyor. Sen de içini ferah tut, pozitifini görmüşsün, bugün de İnşallah değerinin katlandığını görürsün.

Pelly canım
kızlarrrr bugun 10 gunum değerım 318 çıktı

pelly canım ın sene guzel haberle gel ınsallah

:nazar::nazar::nazar:

aynı belirtiler bendede var 7. günüm çok korkuyorum test yaptırsam mı bilemiyorum

slm kızlae bugun benımde 10. gunuım daynamadım kan verdım
bısıı sorucam bende belırtıler var dune kadar reglı ve kasık ağrısı cekıyordum ama bugun yok bugunde rahımde batmalar hıssedıyorum benı cok korkuttu testı pozıtıf olan arkadaslar sızde yasadınızmı rahımde batma agrı gıbı bısıı

cnm kan sonucun nası çıktı ya inş.hayırlı haberler alırsınolumunekankayizsmile

hamile arkadaşlar hepinizi tebrik ediyorum.Allah tamamına erdirsin inşallah.benim transferin (o günü saymıyorum)3.günü.baş dönmesi çarpıntı bulantı hepsi var bende.jel kullanıyorum galiba ondan sizlerinde belirtiniz bu şekilde miydi?bir de göğüs uçlarım acımıyo sadece şiş etrafı acıyo.siteye girmim diyorum yine dayanamıyorum yatmaktan da sıkıldım.dua edin nolur hamiş kalanlar Rabbim yardımcımız olsun.test tarihim 1 nisan hadi hayırlısı günler geçmiyoooooo

Benmasal tebrikler :) benim de 9. gü değerim 125 çıktı.. :nazar: Hayırlıysa hepimiz sağlıkla kucağımıza alırız inşallah :Saruboceq:

tbrkler yani hamilesin ne güzel darısı başımıza bide bişey sorucam 9. gün derken ilk transfer gününüde sayıyor musun

tbrkler yani hamilesin ne güzel darısı başımıza bide bişey sorucam 9. gün derken ilk transfer gününüde sayıyor musun

şekercim, pelly sayıyor mu bilmiyorum ama doğrusu transfer gününü saymamak. Bir de kaçıncı gün embriyosunun transfer edildiğini gözönünde bulundurmak lazım. Benim ilk denemem 3. gün transferiydi ve 12 gün sonrasına test günü verdiler. Şimdi 4. gün embriyosu transfer edildi ve 11. güne (transfer gününü saymadan) test günü verdiler. Örneğin 3. gün embriyosunda gebelik varsa idrar testi yapıldığında 8. günde çıkacaksa, 4, gün transferinde 7. günde hatta 5. gün transferiyse 6. günde çıkabiliyor.

X