Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

canım ya çok sağol ilgilendiğin için benim 5.gün transferi budünde ilk günü saymazsak 7. günüm yani şimdi test yapılsa çıkarmı

tbrkler yani hamilesin ne güzel darısı başımıza bide bişey sorucam 9. gün derken ilk transfer gününüde sayıyor musun

Yok canım transfer günü hariç. Benim transfer saat 12h00'de oldu. Ben ertesi günü 1. gün saydım. Bugüm 9. gün bitti, 10. güne girdim. Doktorlarda transfer gününü saymıyorlar. Benim test günüm aslında yarın. 5. gün embriyosu olunca 10 gün sonraya veriyorlar.

canım ya çok sağol ilgilendiğin için benim 5.gün transferi budünde ilk günü saymazsak 7. günüm yani şimdi test yapılsa çıkarmı

Ben 7. gün test yaptırdım. Değerim 40 çıktı. Bugün 125. Bekleyemeyeceksen benim gibi yarın sabah test yatırabilirsin..

ya çok heyecanlıyım ya kötü çıkarsa diye korkuyorum sence ne yapsam seninki blastosistmiydi embriyo

evet benim 2 tane blast embriyo. Başından beri çok karamsardım ben. ılk denememde dış gebelik olmuştu. Çok üzülmüştüm. Ancak 2 sene sonra tekrar deneyebildik ve nedense olmadı diye düşünüyordum. Bana da büyük süpriz oldu. Moralim bozuk olduğundan erkenden test yaptırmaya karar verdim. Beklemeye dayanamadım. Üzüleceksem de bir an önce bitsin istedim. Allahıma şükürler olsun sonuç pozitif. Beklemek ve endişe tabi ki hiç bitmiyor ama kocaman bir umut var şimdi içimde. bebeğime (bebeklerime) sarılacağım günün umudu :Saruboceq:

allahım hayırlısıyla hepimize nasip etsin nasıl 2 tane transfer ettiler yasa gereği artık 1 tane değil mi bana bir tane transfer ettiler.

Benim 2. denemem ve 35 yaşımı doldurdum canım. O yüzden 2 embryo. 3 tane de dondurduk. Amerikan Hastanesi Dr. Yılmaz Güzel doktorum. 13 yumurta toplandı, 11'ne işlem yapıldı, 8'i döllendi. 5 tanesi 5. güne ulaştı. Hepsi 2. kalite. Çok şükür biri veya ikisi de tuttu.

bende pko var, rahmim normalden biraz daha küçük. Bir de çikolata kisti çıktı geçen sene. Eşimde sperm sayısı düşük, morfoloji ve hareket fena değil.

anladım sen ne istiyosun bilmiyorum ama umarım 2dir bendede çiklolata kisti var 2 kere ameliyat oldum ilk denemem bakalım onun için çok heyecanlıyım hayırlısı artık

yanaklarına al basan var mı

benim üçüncü gün ama yanaklar kırmızı ve yanıyor :)

cnm 12.gün kan değerim 361 çıktı. dr.iyi katlanmış dedi.kısmetse 3 nisanda usg ye gidicem. ama regl günüme 2 gün var hala belim ağrıyor sanki heran regl olcakmışım gibi hissediyorum. yüzümde ve vücudumda ateş basması oluyor. ama regl olup değerimin düşmesinden çok korkuyorum.dr.uma sordum unut regl tarihin artık geçerli değil rahat ol dedi. şimdi sabırla 3 nisanı bekliyorum

Yeshill_Yansimaselam değerınınkatlamasına çok sevındım senı takıp edıyordum

benımde dün 10.gunumdü değerım 318 yarın ıkıye katlamazsa dıye bende çok korkuyorum zaman geçmek bılmıyo bu arada sen bırdaha test yapıcakmısın

kızlar ben 4. gündeyim ama 5. gün transferi oldum

bu günlerde belirtiniz oldu mu

meralun belırtılerı takma kafana herkeste aynı olmuyor canım hıc belırtısı olmayıpta hamıle kalan cok varrr benım kasıklarımda ra batmalar 1. gunum baslamıstı canım

Meralun transfer günün saymıyorsun. bugün 3. günün o yüzden. Bu günler çok önemli. Daha ancak yeni tutunmuştur veya tutunmak üzeredir. Belirti için çok erken daha. 6. 7. günden itibaren başlıyor asıl.
Şu an olan ağrılar veya sancılar yumurtalıkların normale dönmesinden veya kullandığımız ilaçların etkileri.
Benim bugün 10. günüm. Aslında test günümdü ama ben 7. ve 9. günlerde yaptım. Yarın son kez test yapılacak. ınşallah 1 hafta sonra da keseyi görmeye gieceğim.

Pelly canım nasılsınnnn

nasıl gıdıyor canım ağrıların varmı benım bugun baya azaldı ve aralıkları baya uzadıı

Günaydın Benmasal, iyiyim canım. Ara ara sol kasığıma doğru sancı giriyor. Rahimde bir ağırlık var sanki. Oturup kalktığımda ya da merdiven çıkarken daha çok hissediyorum. Akşam 10 gibi uykum geliyor. Midemde gaz var. Ve sanırım daha sık tuvalete gitmeye başladım. Hoş günde en az 2 lt su içiyorum zaten. Çok normal.
Yarın bir test daha. ınşallah 300 civarı çıkar benim de. Doktorum 1 hafta sonra keseyi görebileceğimizi söyledi.. Heyecan ve endişe hat safhada...

Anladım canım hemen hemen aynı seylerı bende yasıyorum

kısmetse haırlısıyla keselerıde aynı zamanlarda gorucez canımmmm

haberleşelim canımm

mrb pelly aslında konuştuğumuz gibi bende bugün test yaptıracaktım(8.gün)ama cesaret edemiyorum ya negatif olursa yada önce yüksek çıkıp sonra düşerse ya bilmiyorum kafam çok karıştı valla regl sancısı gibide sancılarım var batmalar var ne yapsam bilemiyorum sen fitil ve iğne kullanıyormusun

ben masal bence sen endişelenme tadını çıkar senin işin allahın izniyle tamam :))

X